s WAAR LAAT JE HET? 1 I H fc STKEIND Volksfeest Biest-Houtakker Glas, hup in de glasbak O aanzienlijk lagere kosten per transactie. N E Vrijdag 3 juni 1994: toneel, muziek en barbecue Zaterdag 4 juni 1994: Tune Special in de feesttent Zondag 5 juni 1994: scape jumpen en nog veel meer )- ''-Tl Met Rabo Telebankieren heeft u V - I - I I I I I I I I I I Rabobank GUj Rabobank. De grootste bank in het midden- en kleinbedrijf. Aangenaam. 1 I MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 1 JUN11994 PAGINA 5 Tl. J Als 0-6 3-2 4-2 0-6 5-0 3-2 >,95 houden Profiteer van lagere banktarieven. ’,95 ’,95 Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak 3-5 1-7 2-4 5-1 1-5 5-1 Easy i af- 0-4 0-4 1- 3 2- 2 5- 1 6- 0 ’,95 ',95 n.o. 5-1 besparen Het eerste weekend van juni staat Biest- Houtakker geheel in het teken van het jaarlijk se Volksfeest Biest-Houtakker. De Biestse ver enigingen zetten dan voor de zeventiende ach tereenvolgende keer hun beste beentje voor. Op vrijdagavond 3 juni zal de plaatselijke toneel vereniging met een tweetal korte maar komische stukken (’Huwelijkshote’ en ’Gevaarlijke leef tijd’) de aftrap verzorgen in de feesttent aan het Vossenhol in Biest-Houtakker. Aanvang: 20.00 uur en gratis entree. Het Belgische amusementsorkest New Image zal vervolgens voor de muzikale start van het Volks feest zorgen waarbij voor de liefhebbers van een dansje de gelegenheid daartoe bestaat. Ook dit programma- onderdeel is gratis toegankelijk voor zowel Biestenaren als belangstellenden uit de wij de omgeving. Bovendien zal na de toneelopvoering een uiterst smakelijke barbecue verzorgd door de Biggelarij van start gaan. Deelname hieraan is slechts mogelijk voor degenen die vooraf barbecue-bonnen hebben aangeschaft. Zaterdagavond is gereserveerd voor de jeugd van Biest-Houtakker en de verre omtrek. Op het po dium in de feesttent aar. het Vossenhol zal dan namelijk vanaf 20.30 uur Tune Special een zeer gevarieerde muzikale show verzorgen. Deze uit stekende zevenmansformatie (inclusief zangeres) zal de tent op zijn grondvesten doen trillen met aktuele top-40 nummers, goud van oud en wat dies meer zij. Kortom: een lange swingende en oergezellige feestavond -wederom georganiseerd met medewerking van de plaatselijke KPJ- ligt in het verschiet. Muziekliefhebbers en feestvarkens van 15 jaar en ouder doen zichzelf tekort als zij deze keer verstek laten gaan. In de voorverkoop zijn de toegangskaarten ad 6,- per stuk, ver krijgbaar bij Jac van de Sande, Bietstestraat 53 in Biest-Houtakker (tel. 04255-1058). Wie de voor verkoop aan zich voorbij laat gaan kan uiteraard aan de feesttent zelf nog en kaartje kopen dat dan wel 9,- kost. Het eigenlijke Volksfeest gaat op zondagmiddag om 12.00 uur van start. Voor dat tijdstip kunnen liefhebbers van allerlei tweedehands en oudere spullen al terecht op de inmiddels beroemde ’rommelmert’. Evenals vorig jaar zal het Biest se luchtruim ook deze keer ruimschoots worden aangedaan. Ultralights en deltavliegers zullen het vrije luchtruim opzoeken om vervolgens uit te vliegen. Meest spectaculair programma-onderdeel op deze middag vormt het zogenaamde scape jum pen. Hierbij gaat een aantal professionals van Action Events uit Vijfhuizen van een ongebrui kelijke hoogte en zonder hulpmiddelen naar be neden duiken en springen. Een speciaal gepre pareerd luchtkussen dient een zachte landing te garanderen. Een en ander wordt ondersteund door het commentaar van een ervaren speaker en bijbehorende muziek. Met het vastleggen van de scapejumpers is de Stichting Volksfeest erin geslaagd een attractie te strikken die nog niet eerder in Brabant te zien was. Uiteraard maakt ook een schitterende en geva rieerde jaarmarkt georganiseerd door Shopping Promotions uit Tilburg deel uit van het zondag- middagprogramma. Voorts biedt dat programma Uitslagen kompetitie week 21 Dames dinsdag: Mattenkloppers 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Pellikaan T. 2 Woensdag jongens t/m 12 jaar: Stokeind 1 - LTC Goirle 1 Boemerang 3 - Stokeind 2 Dames donderdag: Mattenkloppers 2 - Stokeind 1 Teco 3 - Stokeind 2 Stokeind 3 - Boemerang 6 Stokeind 4 - TV B. Enschot 7 Zaterdag heren: LTC Goirle 4 - Stokeind 1 Stokeind 2 - De Ypelaer 5 Zaterdag heren 35 Stokeind 1 - Stobblek 4 Zaterdag gem. jun. t/m 17 jaar: Beekse Bergen 1 - Stokeind 1 Zaterdag jongens t/m 14 jaar: Stokeind 1 - TC Tilburg 1 Zaterdag jongens t/m 17 jaar: TC Baarle 3 - Stokeind 1 Zaterdag gem. senioren: Stokeind 1 - Lacoste 3 Zondag gemengd: Beekse Bergen 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Fidote 1 Zondag heren: Fidote 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Twisselt 2 Zondag gemengd 35 Stokeind 1 - Bas Dongen 2 i ■'SA'. heeft in uw U kunt bijvoorbeeld Zo loopt u En omdat u 24 uur de bezoekers de mogelijkheid zich te vergapen aan een aantal oude auto’s en tractoren en ook valt er een miniatuurdorsmachientje te be wonderen. Op sportief gebied biedt het Volksfeest de monstraties van karate, schermen, vendelzwaaien en handboogschieten. Welke bouwsels de Hilva- renbeekse scouting zal gaan neerzetten is nog ge heim. Afwachten dus!! Wie niet bang is voor rondvliegend vuur doet er goed aan om de fakirs- how te aanschouwen. Verder vormen de Wild- west-show met daarbij een heuse saloon en enkele modeshows veelbelovende programma-onderde- len. Voor de jonge Volksfeestbezoekers is een aan tal gratis toegankelijke attracties aanwezig: springluchtkussen, de kinderboerderij, de schminkhoek, de minicars en een echte draai molen. Bovendien kunnen de kinderen gratis ritjes maken in een door ponies getrokken sjees en is er speciaal voor hen een aantal spelletjes aanwezig. Straatartiest Kluns zal de Volksfeestbezoekers met uiteenlopende fratsen een lach proberen te ontlokken en ook enkele fraai uitgedoste clowns zullen zich onder de menigte begeven. Op een van de gezellige terrasjes kan de Volks- feestbezoeker bijkomen van zijn vermoeidheid en genieten van een hapje en een drankje. Op het Belgisch terras kan een keuze worden gemaakt uit een groot scala aan Belgische bieren. De lied jeszanger Jac Groenland zal op dat terras het pu bliek ongetwijfeld kunnen boeien. Op de valreep is de organisatie van het Volksfeest erin geslaagd de swingende -ook in het kader van het Festival Mundial al optredende- Antilliaan se tienmansformatie Tipico Boneriano aan haar programma toe te voegen. Vermeldenswaard is zeker nog dat deze muzikanten zich laten verge zellen door een uitstekende dansersgroep. Op het Volksfeestterrein zullen in de buurt van deze at tractie de nodige exotische hapjes verkrijgbaar zijn. Al met al bevat het programma van het Volks feest 1994 weer een flinke portie amusements waarde. Een bezoek aan het Volksfeest is dan ook een ’must’. Tot ziens in Biest-Houtakker!! r -- Rabo Telebankieren. I - I Ja, ik ontvang graag meer informatie over Naam bedrijf: Contactpersoon: Adres: I Postcode: I Plaats: I Telefoon: I Stuur de ingevulde bon naar: Rabobank Moergestel Antwoordnummer 11001 ^5060 VC Moergestel u als ondernemer meer dan IS overschrijvingen per maand heeft, dan is het al de moeite waard om te gaan telebankieren. Op die manier bespaart u per overschrijving een aanzienlijk bedrag. Maar naast financieel voordeel zijn er nog andere redenen om telebankieren te overwegen. uw betalingen ook beter timen, nooit onnodig rente of leverancierskorting mis. per dag rechtstreeks via uw PC inzicht saldo, ziet u in één oogopslag wie betaald heeft en wie niet. En dat kan u een hoop onnodige aanmaningen Reden genoeg lijkt ons om de bon in te vullen voor meer informatie.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5