heren truien - T-shirts dames truien-T-shirts Mac I B STOER STOER Lichte aanvaring tussen college en coalitie Baileys Elitair dames/heren spijkerbroeken dames confectie Bellissima Lobatto Fashion: dames confectie KETELAARS 5 Aphrodite r Aktie Colonia Pirai Moergestel Tijdens raadsvergadering: Hanenberg blijkt wespennest I en en ïiNAa TILBURG TELEFOON 013-434907 TIVOLISTRAAT 75 Tijdens de eerste ’normale’ vergadering van de nieuwe raad kwam het reeds kort na de opening tot een lichte aanvaring tussen het college en de coalitie-partners. Aanleiding was het voorstel om een voorbereidings- besluit te nemen: het pad de Hanenberg te onttrekken aan het openbaar verkeer. •I Huidverzorgingsinstituut Nog maar 11 dagen en dan is het zaterdag 11 juni 1994. De aktiedag voor Stichting Colonia Pirai. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243 - 1474,? q Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) g werk g onfwik^élings samenwerking WOENSDAG 1 JUN11994 - 19e Jaargang - Nr. 814 ir vervolg op pagina 2 Kf9 1 OPHEFFING 25%-5O% KORTING STOER EN ELEGANT waardevolle paadje op de grens van Moergestel en Oisterwijk niet verantwoord en de aangedra gen argumenten volkomen ontoereikend. De heer Smits (PGB) wilde er nog over nadenken als aan zeer stringente voorwaarden zou worden vol daan. Stroucken (SPM) wilde zelfs deze conces sie niet doen. Na een korte schorsing besloot het college het voorstel terug te nemen en er in een van de volgende vergaderingen op terug te ko men. Aanleiding hiertoe was het verzoek van de heer Ketelaars die een gedeelte van het pad wil ver werven om zijn agrarisch bedrijf meer onbelem merd te kunnen uitoefenen. Hoewel wethouder Gerlach uitvoering benadruk te dat het nemen van dit voorbereidingsbesluit nog geen enkele zekerheid gaf voor een daadwer kelijke overdracht, wist hij de vrees hiervoor bij PGB en SPM niet weg te nemen. Beide partijen vonden de overgang van dit landschappelijk zeer Het vervolg van de vergadering verliep groten deels vrij rimpelloos. De scherpe kantjes van de degens, waarmee in de vorige vergadering nog fanatiek werd geduelleerd, bleken reeds danig afgestompt. Zelfs vlogen af en toe de bonmots over en weer en verliep de vergade ring in een redelijk ontspannen sfeer. De eindafrekening van de verbouwing en aanpas sing van de vroegere ’Bienekebolders’ voor de nieuwe bestemming ten bedrage van ruim f 288.000,- werd zonder discussie goedgekeurd. Wel wordt er naarstig gezocht naar een nieuwe benaming voor het gebouw en iedereen die een lumineuze inval krijgt kan zich op het gemeen tehuis melden. Uit de liquidatie van de regionale Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Oisterwijk e.o., die is opgegaan in de Gezinszorg Midden- Brabant, vloeit een bedrag van ruim 27.000,- terug naar de gemeentekas. Het bedrag zal in elk geval op het welzijnsterrein worden geherin vesteerd. De huurprijs van verenigingsgebouw D’n Donk, waarvan Scouting St. Jan hoofdhuurder wordt voor een bedrag van 4.000,- per jaar, vond al gemene instemming. Voorbereidingsbesluiten voor het gebied Kom 0p zaterdag 11 juni 1994 zal Moergestel van ’s morgens 10.00 uur tot ’s middags 14.00 uur in het teken staan van de ontwikkelingssamenwer king. Het land is Bolivia en de stad met meer dan 800.000 inwoners is Santa Cruz. Die zaterdag zal er een dringend beroep op U worden gedaan om de kinderen uit ons dorp te steunen bij hun aktie voor de straatkinderen in Santa Cruz. De aktie is voor de Stichting Colonia Pirai, met het programma ’Sapucai’, waarbij de straatkin deren naast opvang ook een beroepsopleiding krijgen. Onze kinderen uit Moergestel zijn er die zater dag voor hen. Komt U ook even langs bij een van de 6 stands die worden opgebouwd? Ver geet Uw beurs niet! Wist U dat er vanaf 24 mei in onze bibliotheek aan de Schoolstraat over ditzelfde project een ten toonstelling is ingericht? Meer dan de moeite waard om te gaan kijken. Werkgroep Ontwikkelingssamenwerking Moergestel I ft PROFITEER NU OP OP! I Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie Buro '76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 1