’t Ideale huis gevonden? 9óJI H. KERKHOF ZOEKERTJES Wie zijn wij? Verlaging debetrente rekening-courant Bij Kerkhof niet!!! Bij het gilde wordt u in het pak gedaan... Hawaii Jaarmarkt Spoordonk Jub ileum Bazar Hogar San Pedro Het Gilde en de Egerlanderkapel Bij ons vindt u de ideale hypotheek. Rente vanaf 5,8% m.i.v. 16 mei 1994 met 0,25% KRIJTESTRAAT 3 MOERGESTEL TEL. 04243-3242 De ontwikkeling van de rente op de geldmarkt geeft aanleiding de debetrente voor kredieten in rekening-courant te verlagen en wel als volgt BEGLAZINGSWERKEN BEHANGWERKEN SCHILDERWERKEN Zaterdag 28 mei te Oisterwijk Wie het ideale huis heeft gevonden, heeft natuurlijk geen zin om vervolgens nog ’ns aan een zoektocht te beginnen naar de ideale hy- potheek. H| niet. BH Want er is vast wel H| een Rabobank bij H| uw vorige of an- BH ders bij uw toe- komstige huis in de buurt. Daar leggen ze u precies uit welke hypotheekvorm het beste bij u past. U krijgt er een uitgekiend advies en zelfs een complete begeleiding bij de financiering van uw nieuwe huis. Boven- dien profiteert u HB| natuurlijk van on- HH ze scherpe tarie- HH ven. Het is dus HH geen toeval dat één MM ()p drie hypo- HK theken die in Ne- derland worden af gesloten van de Rabobank is. Kortom: voor een ideale hypotheek bent u bij de Rabobank aan het juiste adres. PAGINA 5 MOëRGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 25 ME11994 Rabobank. Aangenaam (effectieve rente 6,1%) zamenlijk als afzonderlijk, waren dermate succes vol, dat besloten werd een vervolg te geven aan deze culturele combinatie. Een an ander heeft geresulteerd in een culturele middag op zondag 29 mei a.s. op de Markt in Oirschot. Voor deze unieke samenwerking tussen gilde- broeders en blaasmuzikanten is een gedeelte van de Markt gereserveerd, waar een podium en een terras gebouwd zullen worden, evenals de bier- carroussel van brouwerij De Kroon uit Oirschot. Deze middag begint om 14.00 uur en de toegang is gratis. Twee zusjes deze week. Wie zijn het? Op de foto van vorige week zagen we Nico (Klaas) Smits uit de Kruysackerstraat en zijn broer Frans Smits uit de Hogenacker- straat. teerd. Verder zal barbier Peer van Liempt tijdens de jaarmarkt zich op ludieke wijze presenteren. De opening om 11.00 uur zal muzikaal worden opgeluisterd door Fanfare Concordia uit Spoor donk. Ook zullen diverse Spoordonkse vereniging op deze dag hun beste beentje voor zetten door mid del van presentatie van hun vereniging. Tijdens de jaarmarkt zorgt het Oirschotse looporkest ’de Meidenband mee unne vent’ voor de muzikale omlijsting. Zij zullen namelijk meerdere malen met een vrolijk deuntje over de markt trekken. Wederom is er voor de kinderen een gratis toe gankelijk luchtkussen opgesteld en kunnen zij zich bovendien vermaken met de eveneens aan wezige mini-scooters. Ook kunnen de kinderen zich tijdens de jaarmarkt gratis laten schmincken. Te koop: Honda Rebel 250 bjr. '88, kleur rood. Nw. banden en accu, zeer goed onderhouden f 4.000,-. Tel. 04243-3802. Zien is kopen! Te koop viswormen en wormenmest. Vinken- berg 6, Moergestel. Te koop: raam dubbelglas 167x178.50; 1 x 2 plaatsconvector 158x0.50; 1 strijkmachine; 1 binnen deur 77.5x200.1. Totaal f 500,-. Tel. 2166. Gevraagd: distributeurs in netwerk marketing. Mogelijkheden om tweede inkomen op te bouwen. Interesse? Bel 1798 na 18.00 uur. Wij zijn gesloten van 27 t/m 30 mei. Wolfs Verf en Behang, Raadhuisstraat 29, Moergestel, Tel. 04243-1223. Gevraagd: hulp in de huishouding 2 ochtenden in de week. Kunnen ook middagen zijn. Tel. 04243-2884. VU-RIO. riolering ontstoppen en vernieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-333864. Op zondag 29 mei a.s. wordt door buurtvereni ging Rond de Torre uit Spoordonk voor de vier de achtereenvolgende keer de Jaarmarkt Spoor donk georganiseerd. Het organiserend comité is al maanden lang bezig met de voorbereidingen hiervoor. De opzet van de markt, die van 11.00 uur tot 17.00 uur zal plaatsvinden, zal in tegen stelling tot die van voorgaande jaren en stuk meer sfeer en gezelligheid met zich meebrengen. Dit jaar is voor het eerst de zogenaamde branchebe- scherming ingevoerd waardoor het assortiment koopwaar gevarieerder zal zijn, terwijl ook een aantal oude ambachten zal worden gepresen- Na maandenlange voorbereiding is het dan ein delijk zover! Zaterdag 28 mei wordt vanaf 10.00 uur de vijfde grote Hogar San Pedro-bazar ge houden. Hogar San Pedro ligt in Peru en is een opvangcentrum voor de allerarmsten in de sa menleving. De elektrische installatie van dit cen trum moet nodig worden vernieuwd. De kosten bedrage tenminste 12.000,-. Dit bedrag wil de Protestantse Gemeente van Oisterwijk en omge ving met deze bazar opbrengen. Afgaande op de ingezamelde spullen zijn de ver wachtingen hoog gespannen. Een grootse bazar voor geheel Oisterwijk en de omliggende plaat sen. Ook voor U is er vast iets bij dat U voor een zeer aantrekkelijke prijs kunt kopen. Een kleine greep uit het assortiment: - audio- en video-apparatuur; - honderden sport- en spelartikelen; - bankstellen, stoelen, tafels, ledikanten; - gasfornuizen, koelkasten, stofzuigers; - antiek en curiosa; - aardewerk, serviezen, keukenartikelen; - fietsen, tuinartikelen; - goede kleding, schoeisel, laarzen; - eigenlijk te veel om op te noemen. De Oisterwijkse middenstand en bedrijven uit de omgeving hebben fantastisch meegeholpen. Mooie prijzen zijn beschikbaar gesteld, die bij het Rad van Avontuur en andere spelen Uw eigen dom kunnen worden. Kortom het wordt weer een spectaculair gebeuren in en om ’De Voor hof, Kerkstraat 64. In 1992 bezochten ongeveer 2.000 mensen deze bazar. Omdat ook nu weer veel belangstellenden verwacht worden is met de Gemeentelijke instan ties afgesproken de dichtsbijzijnde parkeergele genheden te vermelden: - parkeerterrein Sportcentrum de Leije; - parkeerterrein Hoogstraat/Kerkstraat; - parkeerterrein Vloeiweg/Kerkstraat; - parkeerterrein Blokshekken/Spoorlaan. Allen welkom op zaterdag 28 mei vanaf 10.00 uur in en om ’De Voorhof, Kerkstraat 64, Oister wijk! Dat hoeft ook H| In juni 1993 bracht een culturele afvaardiging van de Gemeente Oirschot een bezoek aan Wschowa in Polen; de gemeente waarmee Oir schot vriendschapsbanden onderhoudt. De destijds afgevaardigde vereniging waren Gilde St. Joris en Egerlanderkapel die Original Stuhlstadter Musikanten. De optredens van beide verenigingen, zowel ge- tlB

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5