79 I I I I I I I I I I 24.251 29.951 I Aanbiedingen in gordijnen!j I vltragïïl^^o^ 11 I r.“”26.85 39.95 l I A. OP T HOOG I I I I I E i Glasgordijnen Linea m «n ervoor van 24.50 voor I Kassei ÖVERGORDÏfNEN kamerhoog 280 cm I GRATIS GEMAAKT! en en JAN MICHIELS COMPLETE WONINGINRICHTER Zo is er maar ééni I.V.N. kabouterwandeling I I Dorpszeskamp 1994 I I 1 i Con Amore presenteert ’Der Zigeunerbaron’ in het Natuurtheater Politiek forum Euro pese verkiezingen Vereniging ter bescherming van het ongeboren kind Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 04117-1217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 I 150 boogVan27 95V00'14°breed II 150 hoog van 28.25 voor 180 hoog van 34.25 voor 300 hoog per meter «r Met Komo-keur. Doe-Het-Zelf Centrum Industrieweg 15, Moergestel Telefoon 04243-3615 Maandag gesloten 210 hoog The Force Brooddeegcursus Zeevissen Micro-Thriathlon KPJ-Kring Tilburg Deze wordt gehouden op zondag 29 mei in Goir- le. Er hebben zich al verschillende deelnemers uit Moergestel aangemeld. Supporters let op! De lo- katie waar de Micro-Thriathlon wordt gehouden is veranderd! Deze is verschoven van Hoge Wal naar de Surfplas aan de Rillaerdsebaan in Goir- le. Deelnemers krijgen hier nog bericht over thuisgestuurd. 1 juni: Internationale dag voor het Leven a diverse kleuren 140 breed - a'VB' Geschaafd en geïmpregneerd tuinhout. Niet gedompeld maar geïmpregneerd volgens vacuümdruk-methode, hetgeen de duurzaamheid aanzienlijk verhoogt. Kaartverkoop: van 46.85 voor 42.851 I inpfl in wit enI ivoor PAGINA 3 M2 t /or- du- iger ken ben lep- epi- lep- jaar ats. :tief Zondag 29 mei om 10.00 uur start er vanaf het Bezoekerscentrum aan de Van Tienhovenlaan te Oisterwijk een kabouterwandeling. Deze wandeling is vooral geschikt voor gezinnen met kinderen in de kleuterleeftijd. Natuurgidsen van I.V.N. afdeling Oisterwijk en omstreken nemen u mee het bos in, waar ver schillende kabouters zijn uitgezet met elk een an dere opdracht om hun nek. Door deze opdracht- jes uit te voeren, kunnen de kinderen op een speelse manier kennismaken en bezig zijn met hen omringende natuur. U komt toch ook? Deelname is gratis. iag uw hi de, na- lit- tien ■en- vra- jes, rea- Op vrijdag 3 juni gaan we naar ’The Force’ in Tilburg. Het schijnt de nieuwe sensatie van Til burg en omstreken te zijn, dus dit mag je ge woonweg niet missen!!! ’The Force* zou je kun nen omschrijven als een soort Paintball, maar dan vindt dit binnen plaats. KPJ-leden kunnen gra tis aan deze activiteit deelnemen, maar ook niet- leden zijn van harte welkom. We vertrekken om 21.30 uur gezamenlijk over ’The Force’? Dan kun je bellen naar Johan van Daelen (tel. 1951), hij is nog maar en van de weinige KPJ-leden die deze sensatie heeft meegemaakt! En volgens Jo han was het echt Kei Gaaf! Op donderdag 26 mei kun je in D’n Tob weer meedoen aan de brooddeegcursus. Deze keer leer je hoe je van brooddeeg een ’rozenmandje’ kunt maken. Heb je de eerste twee lessen gemist? Dat geeft niet, je kunt gewoon meedoen. We begin nen om 20.00 uur en het duurt tot 22.00 uur. Kosten KPJ-leden 5,- per les. Opgave of infor matie Judith Ketelaars tel. 1262. Dit zal plaatsvinden op zaterdag 11 juni. We gaan dan ver de zee op, want we gaan vissen op kabel- jauw/makreel. Wil je mee gaan vissen of wil je er nog iets meer over weten? Bel dan even naar Johan van Daelen, tel. 1951. Ook niet-leden kunnen aan deze activiteit deelnemen. net ;tof lei- xa- rer- <pi- ies. KPJ-Moergestel organiseert op zondag 19 juni een groots opgezette: Dorpszeskamp 1994. Op deze dag zullen de teams in wedstrijdverband deelnemen aan spectaculaire spelen, om eikaars kracht en snelheid te meten. Wilt u hieraan deelnemen, stel dan een team sa men bestaande uit: 1 coach, 4 dames, 4 heren. De minimale leeftijd voor deelnemers is 16 jaar. Het inschrijfgeld bedraagt: 25,- per team. Voor meer informatie of voor opgave kunt u zich telefonisch wenden tot onze sportleider: John van Esch, tel. 1471. De uiterste opgavedatum is 7 juni 1993. Het spektakel wordt gehouden op de voetbalvelden gelegen bij ’t Draaiboompje. Aanvang: 12.00 uur en de entree is gratis! 3 3 3 Vanavond bij het verschijnen van dit blad op woensdag 25 mei, vindt om 20.00 uur in de Kunstkring te Oisterwijk een politiek forum plaats in het kader van de Europese verkiezingen. Deze avond is georganiseerd door D66 Oisterwijk. De avond zal in het teken staan van de thema’s werkgelegenheid en de problematiek van de op vang van vluchtelingen. Het forum wordt geleid door Marijn de Korting, oud-omroepmedewerk- ster, lid van de Tweede Kamer. Namens de vier deelnemende partijen PvdA, CDA, D66 en Groen Links zullen aanwezig zijn: Jopie Boogerd en Hanneke Gelderblom (beide D66), Frits Castricum (PvdA), Ger Leers (CDA) en Joost Lagendijk (Groen Links). Tijdens deze avond zullen de afgevaardigden hun visie weergeven over de vraagstukken van werk gelegenheid en opvang vluchtelingen in Europa. Tevens wordt aan hun de vraag voorgelegd wel ke invloed het Europees Parlement daarop heeft op het nationaal beleid in Nederland. Het pu bliek zal tijdens deze avond ruimschoots in de ge legenheid worden gesteld om vragen te stellen. Namens D66-Oisterwijk worden alle politiek be langstellenden uit Moergestel uitgenodigd om vanavond in de Kunstkring aanwezig te zijn. Mede in het licht van de toekomstige samenvoe ging oriënteert de afdeling D66-Oisterwijk zich op dit moment op Moergestel en zoekt daarom kontakt met mensen in Moergestel die belang stelling hebben voor de (plaatselijke) politiek van D66. Bel gerust met onze fraktievoorzitter in Oisterwijk, Paul van Kerkhoven (o4242-88657) of de secretaris van ons bestuur Geertje van de Wouw (04242-82007). Na de succesvolle uitvoering van Der Zigeu nerbaron op 16 april jongstleden in Den Boo gaard legt Con Amore nu de laatste hand aan de volledige uitvoering van deze operette in het Natuurtheater in Oisterwijk. Door de beperkte ruimte in Den Boogaard was men ook in het spel en de regie beperkt. Dege ne die het Natuurtheater kent weet dat er geen mooier decor te vinden is voor een spektakel als Der Zigeunerbaron. Spel en regie kunnen hier dan ook geheel tot hun recht komen. Deze keer zal Der Zigeunerbaron van Johan Strauss volledig uitgevoerd worden. Het hoeft geen betoog dat de componist garant staat voor talloze populaire klassiekers. ’Ja, das alles auf Ehr’, ’Ja, das Schreiben und das Lesen’, ’Der Einzugsmarsch’ en zo zijn er nog vele te noemen. Het is dan ook de meest favoriete mu ziek uit het repertoire van het koor. Als u het ook belangrijk vindt dat: - (jonge) vrouwen geholpen worden bij een niet gewenste zwangerschap en een alternatief krij gen aangeboden voor abortus provocatus... - zij ook na de geboorte van hun kind op onze hulp kunnen bhjven rekenen... - ouders die een gehandicapt kind verwachten begeleiding krijgen... - aan jongeren normen en waarden worden door gegeven... - jongens en meisjes worden gewezen op hun verantwoordelijkheid voor het nieuwe leven... - er ook hulp geboden wordt bij het verwerken van een abortus provocatus: dan staat u ook achter de V.B.O.K.! En is uw baby op 1 juni 1994 geboren, stuur dan uw geboortekaartje naar onderstaand adres: Wij hebben een leuke verrassing voor u! V.B.O.K. per adres: mevr. N. Hoevers, Kerk straat 98, 5061 EL Oisterwijk, tel. 04242-88282. Wat de hoofdrollen betreft kan men uit eigen ge lederen weer rekenen op de welklinkende so praan Nelly Verhaf, de tenor Jan Pijnenborg en de sopraan Emmy Roosjen en Peter Verheyen en Jo van Elderen (bariton). Het is ook dit jaar weer gelukt om enkele gastso- listen te vinden die met enthousiasme aan deze produktie hun medewerking verlenen. We noe men graag Jack Breikers (tenor), Bep van Groe- nendaal (alt), Ery Boom (sopraan) en Johan van Oorschot en Ron Dorren (bariton). Dit alles onder de bezielende leiding van Ad Ver- bakel (dirigent) en Marianne Leijtens (regie). Met de begeleiding van Ad Marchand (piano) en een orkest, dat voor een deel bestaat uit leden van de harmonie, verdient deze uitvoering een aan beveling voor ieder die wil genieten van de spran kelende muziek van John Strauss. De uitvoering vindt plaats in het Natuurthea ter in Oisterwijk op 4 juni a.s., aanvang 20.00 uur en 5 juni a.s., aanvang 14.30 uur. Mevr. C. Willems, Kruysackerstr. 18, tel. 1378; Slagerij van Zon, Rootven 74, tel. 1769; De Heer J. v. Velthoven, Schoolstr. 1, tel. 1342; Natuurtheater Oisterwijk, tel. 04242-83225/ 84663. 23. MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 25 ME11994

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 3