2.50 -{jft 5.00 9.00 8.00 Slagerij J. van Zon-Reyrmk Frikando Braadvlees Maser hacheevlees Kverkooyen ^routing 3^ Open Huis yogacentrum Balans Z wenst alle moeders Brilliant Mode-accessoires A. OP T HOOG een prettige Moederdag toe! Van de politie Rijksgediplomeerd klauwverzorger ioo gram Bouillonsalade ioo gram Likkepot Zo is er maar éénl (Op K.V.O. Moergestel 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst 11?° Koninginnedag 1994 SPAAR UW KASSABONNEN!!! Videoband van dg gb ’Bassie en Adriaan’ voor IV*"1 isolerende beglazing schilder- en behangwerk I Voor al uw: samen voor I ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243 -1769 Nu bij f 50,- aan kassabonnen P. GROOTHUIS Biestsestraat 99 5084 HT Biest-Houtakker Tel. 04255-1523 Doe-Het-Zelf Centrum Schildersbedrijf Ballonvaart Midgetgolf Zeevissen KPJ-sport: Volleybal: Moord IEDERE WOENSDAG Ongeval met dodelijke afloop Versierde fietsen Bevernieuws PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 4 ME11994 'en. ST. JANSPLEIN 3A 500 gram 500 gram 500 gram lichtmetalen trappen en ladders Alle normale dagreklames blijven geldig! Deze aktie duurt tot 4 juni a.s. Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 04243 - 3357 l J samen voor ur1 )ids- ?09. iraf- leer Tel. jes )sje. Geldig van donderdag 5 t/m woensdag 11 mei 1994 UIT EIGEN KEUKEN: Industrieweg 15, Moergestel Telefoon 04243-3615 Maandag gesloten Vanwege te sterke wind moesten de ballonvaar ten helaas worden uitgesteld. Men gaat echter een nieuwe poging ondernemen en wel morgen, donderdag 5 mei. Om 18.30 uur wordt in eerste instantie daarvoor weer verzameld op het St. Jansplein. Mocht het daar vanwege ’n ongunstige stand van de wind niet door kunnen gaan dan wijkt men wederom uit naar de velden bij ,’t Draaiboompje’. Op vrijdag 6 mei gaan we midgetgolven in Oir- schot. Let op! We vertrekken gezamenlijk van af D’n Tob om 20.30 uur. Zorg dus dat je op tijd aanwezig bent. Tot dan! Dit gaat plaatsvinden op zaterdag 11 juni. We gaan ver de zee op, want we gaan vissen op ka- beljauw/makreel. Wil je mee gaan vissen of wil je er nog iets meer over weten? Bel dan even naar Johan van Daelen, tel. 1951. Ook niet-leden kun nen aan deze activiteit deelnemen. Op tweede Pinksterdag (23 mei) organiseert vol leybalvereniging BIVOC een volleybal-toemooi, op de sportvelden van Biest-Houtakker. Ook KPJ-Moergestel wil hieraan deelnemen, met tenminste 1 team. Laat je sportieve kant eens zien en volleybal met ons mee! Je kunt je nog voor 9 mei opgeven bij John van Esch: tel. 1471. Voor shirtjes en inschrijfgeld wordt gezorgd. Dinsdagavond 26 april 1994 tussen 22.00 en 23.00 uur is de 40-jarige Antonio Brizzi op ge welddadige wijze om het leven gebracht in zijn woning aan de Tilburgseweg. Tegen elf uur ’s- avonds werd de politie gebeld dat hij zou zijn neergestoken. Toen de politie even later ter plaat se arriveerde bleek dat het slachtoffer reeds was overleden. Uit het onderzoek is gebleken dat er enkele schoten zijn gelost. Sektie heeft uitgewezen dat het slachtoffer ten minste door twee schoten dodelijk werd getrof fen. Een districtelijk team van 20 politiemensen is een uitgebreid onderzoek gestart naar de dader van dit misdrijf. Beste leden, onze kringbedevaart wordt gehou den op 10 mei. De bus vertrekt om 10.00 uur op het St. Jansplein. Willen diegenen die zich opge geven hebben op tijd zijn en in de bus afrekenen. Voor ons jaarlijks uitstapje (busreis naar Paleis het Loo) wordt komende week het geld op gehaald. moet offeren aan een draak, die de streek in zijn gevaarlijke macht heeft. Getroffen door het on recht in dit voor hem wrede nieuws, besluit Jo ris de draak op te sporen en hem te doden. Ge wapend rijdt hij uit, slaagt erin na een barre tocht de draak te vinden en overwint het brute monster na een harde strijd. Het bericht van de overwin ning bereikt de stad en er heerst daar grote vreug de. Joris ziet men echter niet terug. Hij zet de strijd voort tegen alles wat onrecht of oneerlijk is. Hij vindt dat dit het doel van zijn leven is. Op de dag dat we St. Joris vieren herhaalde alle Scoutingleden hun belofte. Dit jaar hebben we een reuktocht gehouden. Door aan bomen, struiken, palen en muren te ruiken konden we het spoor van de draak volgen. De avond ein digde rondom het kampvuur waar ook de eed werd herhaald. Bevers vormen de jongste groep van Scouting. Sinds 1985 biedt Scouting Nederland voor jon gens en meisjes van 5, 6 en 7 jaar een speltak. De ze kinderen -de Bevers- spelen een spelprogram- ma dat speciaal voor hun leeftijd is geschreven: ’De wereld van Lange Doener’. Lange Doener is een kindervriend die samen met een heleboel vrienden en dieren in Huize Hots- jitonia woont. Sinds 1989 zijn er ook in Moer gestel Bevers. Op de zaterdagmorgen tussen 10.30 uur en 12.00 uur beleven de Moergestelse Bevers allerlei avonturen in D’n Donk. Voor meer informatie kunt u bellen naar 2339 of 4066. Natuurlijk kunt u ook gerust eens binnenlopen tijdens de Be vergreep. Groetjes, de Beverleiding. lires Te- gui- '09 Woensdag 27 april 1994 tegen 17.00 uur is de 18-jarige Marijke Gooijen uit Oisterwijk op tra gische wijze door een verkeersongeluk om het le ven gekomen. Het ongeval vond plaats op de Schoolstraat nabij de aansluiting op de Akkerweg (T-31). Het meisje reed op haar bromfiets de Schoolstraat op en kwam daar in aanraking met een vrachtauto. Zij viel en kwam onder één van de achterwielen terecht. De vrachtauto is niet gestopt maar doorgereden de Schoolstraat in richting het centrum van Moergestel. Gelet op de situatie en omstandigheden is het niet bekend of de chauffeur van het vrachtauto het ongeval ge merkt moet hebben. De politie heeft al diverse getuigen gesproken maar de verklaringen lopen nogal uiteen. Tot op heden is het nog niet gelukt achter de identiteit van de chauffeur en vrachtauto te komen. Mocht iemand nog aanwijzingen kunnen geven dan ver zoeken wij u dringend het politieburo in Oister wijk te bellen: 04242-19111. Op Koninginnedag werden in de loop van de middag de prijswinnaars bekend gemaakt van de versierde fietsen, ’n Aantal kinderen heeft die middag de prijzen niet afgehaald en kunnen dat alsnog doen bij Trees Verhoeven, Burg. Maeij- erstraat 21. Kinderen die daar nog ’n prijs af kunnen halen zijn: Marjo Mallens, Korenstraat 6 Nienke van Bree, Eysenbrand 10 Sanne en Wouter Laurenssen, De Looyakker 37 Renee van de Sande, Krijtestraat 21 Jiri van Bergen, Krijtestraat 34 Op zaterdag 7 mei wordt yogacentrum Balans aan de Terburgtweg 3 te Oisterwijk, om 14.00 uur officieel geopend. Het centrum is ondergebracht in het bij velen bekende gebouw van Trappaf dat er tot voor enkele jaren haar onderkomen had. In september 1992 kochten Bart en Francien Roo sen het gebouw van de jongerenorganisatie. Het er nu gevestige yogacentrum zal een regionale functie gaan krijgen. U bent er a.s. zondag tot 18.00 uur welkom om er ’n kijkje te komen nemen en infor matie te verkrijgen. April is voor de Bevers een echte feestmaand ge worden. Het slechte weer tijdens de Paasdagen verhinderde de Bevers buiten eieren te gaan zoeken. Zelfs de Paashaas scheen last te hebben van de re gen. De eieren die bij de Bevers bezorgd werden waren nog rauw en ongeverfd. Terwijl de eieren werden gekookt dekten de Bevers de Paastafel. Nadat alle eieren waren geschilderd werden ze op tafel gezet en werd er gezamenlijk gegeten, wat zeer gezellig verlopen is. De week na Pasen werden de nieuwe Bevers geïnstalleerd. Wanneer een spelletje goed was uitgevoerd kreeg de nieuwe Bever telkens een onderdeel van het Beveruniform. Toen deze bij elkaar gesprokkeld was legden de nieuwe Be vers de Bevereed af. De week daaropvolgend zijn de Bevers begonnen aan het maken van een moederdagcadeau. Wat dat is kan nu nog niet vermeld worden, de moe ders moeten nog even in spanning blijven. Op 22 april heeft de hele Scoutinggroep St. Jo- risdag gevierd. Het verhaal van St. Joris is als volgt: Als Joris, een jonge ridder, voor het eerst de ’ver gadering van wijze mannen’ van zijn geboor testreek mag meemaken, hoort hij tot zijn grote schrik, dat de stad ieder jaar tien jonge maagden

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 7