fl 1 Uit het gemeentehuis P.C. F.E.V.I.O.R. ’Pantarhei’ Boxtel sluit haar deuren Beekse Bergen Loop Opbrengst kledinginzameling Aan iedereen die mee wil doen als leiding aan de J eugd vakantie week Op pad met LV.N. Nog een paar dagen seizoenkaarten Staalbergven met korting Expositie Kees Ketelaars Huiswerkbegeleiding Nederlandse Ver. Slechthorenden Van het College van Burgemeester en Wethouders Wet Voorzieningen Gehandicapten thema: ’Speuren naar sporen’ De blauwe periode Verleende bouwvergunningen - MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 ME11994 PAGINA 11 0 Naam: Adres: Telefoon: Naam: Adres: Telefoon: Leeftijd: - - Leeftijd: Ik doe samen met: Ik geef me op als leider/leidster voor de Jeugd vakantieweek en wel voor het kleuter-/groteren programma: In de vergadering van het College van Burge meester en Wethouders van 13 en 19 april 1994 zijn onder andere de volgende besluiten geno men: Bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van een woning aan de Prinses Beatrixstraat 4; - de bouw van een opslagloods aan de Reedijk 6; - de verbouw van een woning aan de Oisterwijk- seweg 86. Op 19 april is positief gereageerd op de melding tot: - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Pastoor de Louwstraat 10. 150,- 90,- 62,50 Aangevraagd en betaald na 6 mei 1994 Voor (aan)vragen inzake voorzieningen voor ge handicapten kunt u terecht: - bij de infotelefoon 04242-91206 - tijdens het spreekuur op dinsdag en donderdag van 9 tot 11 uur in het gemeentehuis. Voorts bestaat de mogelijkheid voor het verkrij gen van informatie en het indienen van een aan vraag middels een persoonlijk gesprek. Hiertoe kan een afspraak wordedn gemaakt via telefoon nummer 04242- 91206. Op zaterdag 7 mei organiseert atletiekvereniging Achil uit Hilvarenbeek haar 6e Beekse Bergen Loop. Programma: 16.30 uur jeugd, 17.00 uur 5,5 en 10 kilometer prestatieloop, 16.00 uur 1/1 marathon wedstrijd en prestatieloop. Alle wedstrijden vinden plaats op het strandpark van de Beekse Bergen. Evenals voorgaande jaren zet de organisatie op de 1/2 marathon hazen in voor de niveaus die lopen van 1:20 tot 1:55. De hazen vormen samen met het unieke parcours een pri ma garantie voor een snelle tijd. Inlichtingen: 04255-3711. De onlangs gehouden kledinginzameling was weer een groot succes. Ruim 2 Vi ton is er bijeen vergaard de kleding die tussendoor gebracht wordt bij de vaste adres sen, dat is meestal ook nog een paar ton. Namens de Stichting ’Mensen in Nood’, heel hartelijk dank voor uw bijdrage en de moeite om de kleding te bezorgen. Wij hopen ook in de toe komst op uw hulp te mogen rekenen. Nogmaals de adressen waar u altijd met uw kle ding terecht kunt: Mevr, van Esch, Schoolstraat 46 en Mevr, van Oort, Stokske 1, tel. 1389. Dit jaar wordt de Jeugdvakantieweek gehouden van 8 tot en met 12 augustus. We zijn al druk bezig het programma rond te krijgen. Evenals vorig jaar willen we dit jaar de hele week in een thema onderbrengen. Als the ma is gekozen voor ,’t Wilde Westen’. Dit komt ook terug in de filmpjes die MTV uit gaat zen den. Evenals vorige jaren realiseren we ons dat we veel kunnen organiseren, maar dat er zonder jullie als leiding geen Jeugdvakantieweek kan bestaan. Ben je ouder dan 15 jaar en heb je zin om een week ’hard’ te werken, geef je dan op als lei ding. Je hebt de keus uit een ’fulltime-job’, alle dagen van 9.00 uur tot 16.00 uur een groep kinderen draaien (groep 3 tot en met 8), of een ’parttime- job’, 4 morgens en 1 hele dag een groepje kleu ters draaien. Wil je meedoen als leiding, vul dan onderstaand strookje in en doe het voor 31 mei in de bus bij Alex Smetsers, Tilburgseweg 17 (tel. 1530, tus sen 17.00 uur en 19.00 uur). Houdt tevens vrijdag 24 juni vrij. Dan komen we van 20.00 uur tot 22.00 uur bij elkaar in ’Den Donk’ om de groepen te verdelen. Alle overige informatie vind je verder in ’Moer- gestel-Nieuws’. We rekenen op jullie! Geesje, Kees, André. Maureen, Ellen, Yvonne, Alex, Jan. voor zaterdag 7 mei een seizoenkaart voor het Strand- en Rekreatiebad Staalbergven te gaan ko pen. Vrijdag 6 mei om 21.00 uur wordt de kas af gesloten, daarna betaalt u dus meer. Voor inwoners van Moergestel, verkoop afdeling Bevolking, Gemeentehuis Moergestel. Zaterdag 7 mei organiseert LV.N. afdeling Oisterwijk en omstreken twee wandelingen met als thema ’Speuren naar Sporen’. Deze wande lingen, die starten om 13.30 uur en 15.00 uur vanaf het Bezoekerscentrum aan de Van Tienho- venlaan in Oisterwijk, zijn zeer geschikt voor ge zinnen met kinderen. Natuurgidsen gaan samen met u op zoek naar allerlei sporen van mens en dier. U zult verbaasd zijn over de grote verschei denheid aan sporen, die te vinden zijn op een be trekkelijk kleine oppervlakte. Als je eenmaal weet waarop je moet letten, is er en zeer groot aantal sporen te vinden en wordt elke wandeling een opwindende speurtocht, die niet snel ver veelt. In het Bezoekerscentrum kunt u ook de sporen tentoonstelling bekijken. Als u liever zelf op pad gaat voor een sporenspeurtocht of niet kan mee wandelen op de bovenstaande tijdstippen, dan ligt er in het Bezoekerscentrum een beschrijving van een uitgezette speurtocht voor u klaar. Deel name aan deze aktiviteiten is gratis. De afgelopen weken zijn er weer twee buitencon coursen bezocht door onze pony ruiters en ama zones. Hieronder de uitslagen daarvan: 17 April Hapert: Dressuur: Kees op ’t Hoog in klasse LI; 2e prijs met zijn pony Rose. Sandra op ’t Hoog in klasse Zl; 2e prijs met po ny Boy. Maggie Bay in klasse B; 3e prijs met haar pony Tosca. Ilsa Rijnen in klasse B; 3e prijs Viertal: 4e prijs in de klasse L. 24 april 1994: Loon op Zand: Viertal: 3e prijs onder leiding van Justin van Asten. Dressuur: Kees op ’t Hoog, klasse LI - 2e prijs; Sandra op ’t Hoog, klasse Zl - 2e prijs; Ilsa Rijnen, klasse B - le prijs; Frans Burgers, klasse B - 4e prijs; Ellen Spijkers, klasse B - 2e prijs; Christel Rijnen, klasse LI - 6e prijs. Springen: Frans Burgers met Up to Night in klasse B - le prijs. Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Tot en met a.s. vrijdag 6 mei 21.00 uur kunt u nog terecht voor een seizoenkaart tegen geredu ceerde prijs bij de kassa van zwembad De Leye. Zaterdag 7 mei gaat de normale verkoopprijs weer in dus ga nog snel even een seizoenkaart ko- Aangevraagd en betaald voor 7 mei 1994 Onder deze titel worden in het seizoen 1993/1994 in de expositie ruimte van cultureel centrum De Blauwe Kei te Veghel, tentoonstellingen inge richt van beeldend kunstenaars. Kees Ketelaars sluit de rij met zijn expositie van 7 tot en met 29 mei. Geëxposeerd worden onder andere sculpturen, wandobjecten en tekeningen. De opening vindt plaats op zondag 8 mei om drie uur ’s middags en wordt verricht door Rien van Gorkum. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door saxofoonkwartet ’Hoge Nood’. Kortom een leuke ambiance voor een gezellige middag. Iedereen is welkom. Tot ziens. Voor diegene die moeilijkheden hebben met hun huiswerk of met het begrijpen van de leerstof, start ’t Kwartierke met een huiswerkbegelei- dingsmiddag. Hierbij zijn 2 vrijwilligers aanwezig die je helpen met het maken van wiskunde, natuurkunde en zovoorts, en leggen je het ook goed uit als je het niet begrijpt. Ook is er een computer te gebruiken voor het maken van werkstukken en dergelijke en kun je deze laten uitprinten op een laserprinter. De be geleiding wordt gegeven op iedere vrijdagmiddag van 14.30 uur tot 16.30 uur tenzij het vakantie is. ’t Kwartierke Plaats van bijeenkomst: Rode Kruisgebouw, Le onard van Veghelstraat 2 te Tilburg. Voor meer informatie: Dhr. A. van Boxtel, tel: 04117-2304 of Dhr. D. Smits, tel: 04242-17447 (na 18.00 uur). Na 10 jaar Boxtel gaat de Pantarhei weg uit de ze plaats en gaat met de stroom mee naar Den Bosch. De Pantarhei heeft vanaf 1984 in Boxtel onder wijs verzorgd voor de Intas, Agogisch Werk en Oriënteren en Schakelen. Reden genoeg dus om een reünie te organiseren. Deze zal gehouden worden op vrijdag 3 juni a.s. Op de reünie zal een tentoonstelling te zien zijn van 10 jaar Pantarhei. Alle leerlingen en (ex)personeelsleden zijn schrif telijk op de hoogte gesteld, met dien verstande dat waarschijnlijk niet iedereen bereikt is vanwe ge verhuizingen en dergelijke. Wil je graag meer weten over deze reünie, wil je je inschrijven of anderszins: bel op maandagoch tend, woensdagmiddag of vrijdagochtend: tel. 04116-84139. Rest ons nog iedereen te bedanken voor deze 10 jaar Boxtel. Tot ziens in Den Bosch. De werkgroep reünie Jan Kruijsenstraat 2 postbus 310 5280 AH Boxtel. Afdeling Tilburg en omstreken komt bijeen op donderdag 19 mei a.s. Aanvang 20.00 uur. Op deze avondbijeenkomst houden wij een Bin go. Eenieder is welkom, zowel leden als niet-leden. Aan niet-leden zal een kleine bijdrage worden ge vraagd. Er wordt gebruik gemaakt van de over headprojector en de ringleiding. Bent u van mening dat u door het verlenen van een bouwvergunning voor een van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw be lang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Wet administratieve rechtspraak overheidsbe schikkingen (Wet AROB) binnen 30 dagen na het verschijnen van dit blad een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Wanneer u bij ons een bezwaarschrift indient kunt u tevens bij de Voorzitter van de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage, een verzoek om schorsing van onze beschikking dan wel een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning indienen. pen, dat is wel de moeite waard. Met deze sei zoenkaart voor het Staalbergven mag u ook zwemmen in zwembad De Leye tegen een gerin ge bijbetaling gedurende de periode dat het Staal bergven open is. De tarieven zijn als volgt: Seizoenkaarten incl. gratis bewaakte rijwielstalling Gezin 137,50 Volwassenen 75,. Kind/Houder pas 65 50,- De dagentree voor volwassenen bedraagt 4,50 en voor houders van een pas 65 en kinderen f 3,25. De entree voor volwassenen bij de Leye bedraagt met seizoenkaart 2,25 en zonder seizoenkaart 3,30; voor een kinder/houder pas 65 1,15 met seizoenkaart en zonder seizoenkaart 2,-. Dat is dan toch weer een overweging waard om nog 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 11