Kampioenen bij Audacia 4^ Haal voor 1 mei je nieuwe Interpolis Bromfietsverzekering bij de Rabobank. Zo is er maar één! Voetbal Regio-competitie fO,--f 1.000,- Rabobank Q Regel vóór l mei je bromfietsverzekering bij de Rabobank. Je krijgt het nieuwe plaatje direkt mee. Klaar terwijl je wacht, gewoon een kwestie van even binnenlopen. X X X X X X X X I - KPJ-sport met ingang van 26 april 1994 Rabobank Rendement Rekening’ vanaf 25.000,- vanaf 10.000,- vanaf 1.000,- j jé I 4A4 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 27 APRIL 1994 Wijzigingen voorbehouden Rabobank. Aangenaam De Rabobank wijzigt de spaarrente. r Uitslagen: Dalco’s II - D’n Ouwe Jan Treffers - FC Verkooijen ’t Trefpunt - ’t Centrum ’t Stokske - ’t Geeneind Biest Boys - De Veerkes Boerenbond I - Boerenbond II Programma zondag 1 mei: T reffers - ’t Centrum Dalco’s II - De Veerkes ’t Trefpunt - D’n Ouwe Jan ’t Stokske - FC Verkooijen Biest Boys - ’t Draaiboompje 0-0 0-0 6-0 4-1 1-2 0-3 Wie is deze jongedame? De vier zusjes van verleden week waren de dochters van Tijn Sterke. V.l.n.r.: An Vugs- Sterke, Huysackerstraat, Moergestel; Mar tha van Lijsel-Sterke, Oirschot; Marietje van Kempen-Sterke, Haaren en Jeanne Moors-Sterke uit Diessen. TT. Volleybal Op Tweede Pinksterdag (23 mei) organiseert vol leybalvereniging Bivoc een volleybal-toemooi, op de sportvelden van Biest-Houtakker. ze hebben dan verschillende pools en er is een pool waarbij KPJ-teams het tegen elkaar opnemen. Ook KPJ-Moergestel wil hieraan deelnemen, maar dan hebben we eerst een volleybalteam no dig. Wie wil er dan met ons mee volleyballen? Jij/Jullie? Dan kun je je voor 9 mei opgeven bij John van Esch: tel. 1471. Voor shirtjes en inschrijfgeld wordt gezorgd. Micro-Thriathlon KPJ Kring Tilburg organiseert een Micro- Thriathlon op zondag 29 mei aan de Hoge Wal in Goirle (tegenover het Elisabeth Ziekenhuis). Het begint rond 10.30 uur. Zowel KPJ-leden als introducés mogen meedoen. Het inschrijfgeld be draagt: 2,50 per persoon. Deelnemende koppels (2 dames of 2 heren) kun nen zich inschrijven in de categorieën: Aspiran ten (jongens/meisjes); Senioren (heren/dames). De onderdelen zijn: ATB fietsen; Lopen; Kanoën. Info of opgave (voor 18 mei): John van Esch, tel. 04243-1471. Ook de Dl werd kampioen. Op de foto: Leider W. Tekath, M. Bouwmans, J. Hooghiemstra, W. Mutsaers, S. Horsten, B. van Baardwijk, R. Timmermans, J. de Laat, J. Ligtvoet, P. Tikken, R. Klessens en R. van den Meijdenberg. Leider N. Oerlemans staat niet op de foto. In het kader van Koninginnedag, houden we op vrijdag 29 april een ’Oranje borrel’ in D’n Tob. Kom en geniet, van wat KPJ-Moergestel je dan allemaal biedt! D’n Tob is open vanaf 21.00 uur. Tot dan! Brooddeegcursus. De tweede les vindt plaats op donderdag 28 april om 20.00 uur in D’n Tob. Info: Judith Kete laars, tel. 1262. Midgetgolf Op vrijdag 6 mei gaan we midgetgolven in Oir schot. Hou deze datum dus alvast vrij! Zeevissen Dit gaat plaatsvinden op zaterdag 11 juni. We gaan dan ver de zee op, want we gaan vissen op kabeljauw/makreel. Wil je mee gaan vissen of wil je er nog iets meer over weten? Bel dan even naar Johan van Daelen, tel. 1951. Ook niet-leden kun nen aan deze activiteit deelnemen. Het kampioenselftal van de D2-pupillen met op de foto: leider M. Derksen, R. van Assouw, M. Ha- rnelink, R. van Gils, J. Denissen en leider P. Habraken. Zodra het tegoed een saldogrens overschrijdt, wordt het hogere rentepercentage vergoed over het gehele saldo.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5