Er moet weer geleefd worden met ’zes tegen vijf’ 1 KETELAARS Info: 3459 jl Aphrodite Nieuwe raad op 12 april jl. geïnstalleerd Zondag 24 april: Eerste Communie Herinnering aan André Ploum Bewegingslessen voor dames Nog ’ns wat aanwijzingen... Pierevariété ’95 ’33 Jaar bestaan Pierewaaiers’ 9L A 12 EN GEZONDHEIDSCENTRUM TILBURG TELEFOON 013 - 434907 J TIVOLISTRAAT 75 Grijp uw kans voordat het zomer wordt! Elke ochtend, met of zonder afslankprogramma (begeleiding na de les) ’n Hapje eten... Voor alle inzenders van kopij Commissies De vierende gemeenschap WOENSDAG 20 APRIL 1994 - 19e Jaargang - Nr. 808 half- I St. Foto’s van onze fotograaf Schoolstraat5 jMmST MOERGESTEL Tel. 04243 -1474 iq] Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z en V.G.Z.) •h Huidverzorgingsinstituut 'ft/» Li /en. De redaktie Wethouder Léon Loosveld (PGB) AvdW Wethouder Paul Gerlach (WD) ti g I® 1 en ierk- top- erk- Dost ivan ade- atste I 'De Zoals u weet bestaat Carnavalsvereniging de Pie rewaaiers volgend jaar 33 jaar. In dit kader willen wij Pierevariété ’95 wat extra aandacht geven. Wij willen weer eens een echte ouderwetse Moer gestel avond organiseren. Wij zijn dan ook op zoek naar Tonproaters die ieder op eigen wijze, maar met gevoel voor hu mor op een leuke gezellige manier de mensen we ten te vermaken. Dus oud-sauwelaars, nieuwe sauwelaars of mensen die denken, dat zou ik ook wel eens willen doen, kunnen zich daarvoor op geven, tot uiterlijk 8 mei bij T. Swinkels, tele foonnummer: 3284. Pierevariété ’95 is op zaterdag 11 februari ’95. Commissie Pierevariété 1.50 iant Den ra- per- j 30 aast St. tste 'De Ook weer steeds vaker komt het voor dat mensen rond de klok van half zes aan de bel staan van ons redaktie-adres. U bent bij ons altijd welkom (overdag, ’s-avonds, zelfs in het weekend!!!) maar liever NIET TUS SEN 17.00 en 19.00 UUR! We hopen door dit bericht weer wat duide lijkheid gebracht te hebben. aerst :met vice! aruik van Het komt de laatste weken weer regelmatig voor dat we teksten, bestemd voor ’Moerges- tel-Nieuws’, te laat binnenkrijgen. Teksten moeten ALTIJD op ZATERDAG om 12.00 UUR binnen zijn. Is de tekst niet op tijd in geleverd, dan wordt die pas de week daarna geplaatst! Van bovenstaande regel wordt slechts in over leg afgeweken. I Hylke Hooghiemstra Jaap van den Hurk Noesjka Klomberg Michael Kogels Conroy de Laat Rens Matheeuwsen Lieke van den Meijdenberg Bart Nouwen Daisy Persoons Pim van der Pluijm Roelie Ratelband Corné Roovers Anne-Marie Smolders Alissa Tessensohn Linda van de Ven Anouk Vugts Lidsay Weijtmans Eric van de Wouw Yvonne van de Wouw Teun van de Wouw In de vergadering werden ook de commissies van advies gekozen. Dit is na de laatste wijziging van de Gemeentewet een formaliteit geworden. Voor geschreven is dat iedere partij vertegenwoordigd moet zijn. Omdat ook niet-raadsleden verkozen zijn en dus aanspreekbaar, laten wij ter uwer in formatie de samenstelling van de diverse commis sies volgen (elders in deze krant). sen ien. que bij- 9.30 UUR: Geert Antonis Anneke Denissen Marieke van Erven Jos van Esch Roderick Geerts Michiel van Gestel Lia van Haaren Adriaan Kastelijn Jurgen de Laat Maikel de Laat Dennis de Laat Martij n Mathijssen Sanne van den Meijdenberg Harm van den Meijdenberg Maartje Robben Iris van Soest Stefan van Son Mariëlle van Spaandonk Inge Terwindt Anita Timmermans ien. ichi- iven jblij- 16 ur1 jids- 500 chts Bij ons thuis stond je vooraan in het tele foonboek, André. Maar je weet dat dat ook zo in het hart is. Ik kon het niet geloven, jij, mij beste maat, slechts 36 jaar oud, was gestorven tijdens een voetbalwedstrijd. Met tranen in mijn ogen schrijf ik dit stuk. Je had nog zoveel plannen. Je ouders waren binnenkort 40 jaar ge trouwd en je wilde ze een mooi cadeau geven. Je was bezig met je huis, je wilde er iets moois van maken. Je wilde er een vakantie voor laten schie ten want ’Och’, zei je, ’dan ga ik volgend jaar toch?’. Bij jou ging ik altijd koffiedrinken en daar na een pilsje, onder ’Goede tijden, slech te tijden’ en dan lag je zo op de bank en zei je ’Je weet wel waar het staat’. Onder elkaar praatten we over dingen waarover alleen echte vrienden praten. Vrijdags gezellig een pilsje kopen bij de Klaore, ’s-Maandagsavonds fijn drieban den. Dinsdags lag je dan lekker op de bank TV te kijken. Ik leerde je kennen in 1988, toen je net in de Papenacker kwam wonen. We konden het al meteen goed met elkaar vinden. Je vond het wonen in Moergestel fijn, je ouders waren daar erg blij mee. Al snel werd je één van ons. Tegen elkaar konden we lekker mopperen over het werk. Bij Rob en Monique was je kind aan huis. Och wat was je blij dat je buurvrouw een kindje kreeg. Zo was jij, jij gunde een an der nog méér dan jezelf. Je ging bij ons voetballen, je was één van ons. Als iemand jou iets vroeg dan deed je je best. Dat was jouw karakter. Met jou kon je toch geen ruzie krijgen. Ik hoop dat iedereen die André gekend heeft van tijd tot tijd ’n minuutje stilte in acht wil nemen. Wij zullen je altijd missen. Namens voetbalclub De Klaore Hans Denissen. De Eerste Communievieringen zijn geen vierin gen die slechts bedoeld zijn voor de communi canten en hun familie. Integendeel: de kinderen worden opgenomen door de geloofsgemeenschap in het samen vieren van de maaltijd van Jezus. Het is dus een gebeuren van de totale geloofsge meenschap. Daarom is het jammer dat we steeds meer zien dat mensen weg blijven tijdens de Eerste Com munievieringen omdat het niet voor hen zou zijn of omdat het te druk is. Het gevolg is dat het he lemaal niet zo druk is tijdens deze vieringen. Hopelijk zal de geloofsgemeenschap op 24 april goed vertegenwoordigd zijn om de 59 kinderen in hun vierende gemeenschap op te nemen. Werkgroep Eerste Communie Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro 76. Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Wat reeds ruim een week voor de vergadering vaststond werd op 12 april formeel bevestigd. De laatste coalitie van PGB, WD en SPM blijft in stand en ook de wethouders Loosveld en Gerlach blijven aan. Wat op deze vergadering toch enigszins verras send was was dat de coalitie vooraf aan de verkie zing van de wethouders nog een uitgebreide stemverklaring afgaf door de fraktievoorzitter van de PGB Noud Smits. Hij plaatste de tot standkoming vooral in een historisch perspektief en de programmatische overeenstemming, die door de partijen is bereikt. De kiezer bepaalt nooit of te nimmer zijn voorkeur voor een te vor men coalitie, naar de mening van de partijen. Dit lokte een felle reaktie uit van oppositie-partij CDA bij monde van Toon van GIls. Hij meent dat niet voor niets de kiezer iedere vier jaar naar de stembus' kan gaan. Er ontstaat dan een nieu we situatie en dient er een punt gezet te worden achter het verleden. Hij vindt het ronduit bela chelijk dat het CDA niet eens de kans heeft ge kregen om in gesprek te komen, temeer omdat bij het lezen van de programma’s een coalitie CDA-PGB meer voor de hand zou liggen dan de nu tot stand gekomen coalitie. en dit jaar is een kinderkalender ontwikkeld die de kinderen thuis hebben gebruikt als een hand leiding bij alle voorbereidingen. Ondertussen zijn de repetities voor de vieringen nog in volle gang: donderdag 21 april is de der de repetitie en op vrijdag 22 april is de generale repetitie. Van 16.00 tot 17.00 uur voor de groep van 9.30 uur en van 17.00 tot 18.00 uur voor de groep van 11.30 uur. Ieder die een rol heeft bij de vieringen wordt verwacht op de generale re petities. Zonder tegenbericht wordt de kerk donderdaga vond versierd. gen. achi- even Ijblij- 36 ster kend it het ctra, [win- 'ges I, St. Ook nog eens de vermelding dat het niet ver standig is om voor foto’s die bestemd zijn voor ’Moergestel-Nieuws’ de fotograaf recht streeks te benaderen. Alléén de redaktie geeft de fotograaf opdracht tot het maken van een foto voor de krant. Maakt u zélf de afspraak met de fotograaf dan zal deze u een rekening moeten sturen, om de eenvoudige reden dat u die zélf hebt besteld! Komende zondag doen 59 kinderen hun Eerste Communie. Zij doen dat tijdens de feestelijke Eucharistievieringen om 9.30 en 11.30 uur. De kinderen, en ook de ouders, hebben er al een behoorlijk programma van voorbereidingen op zitten. En iedereen heeft erg zijn best gedaan. Liefst 20 ouders hebben geholpen op de vier zon dagochtenden bij het project: ’Brood om te de len’ en 12 ouders zijn druk in de weer geweest om alle versieringen te maken. De ouders hebben samen met de kinderen thuis gewerkt aan opdrachten. De leerkrachten hebben wekelijks op school aandacht besteed aan het pro ject. De Eerste Communie-tafels zijn vernieuwd Dan volgen hier de namen van onze communicanten: Frank Timmermans Claire van Trier Dirk van Velthoven Chris van de Ven Paul Welten Saskia Willems Coen van de Wouw Mark van de Wouw Tijs van der Zanden 11.30 UUR: Marleen van der Aa Daan Bullens Johan Burgers Anton Dekkers Geke Denissen Wendy Denissen Irene van Esch Ruud Heij kants Margriet op’t Hoog Noël op’t Hoog ?09. ter end het 15,-. p luiu.vituiyiiiyoinoLiiuui I I T w** S*

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 1