Winnaar Rabo-aktie Parijs bekend II Chris van Raak 9 1 I Aphrodite Convenant Markant Brabant ondertekend in Moergestel Chrysanten Kaapse viooltjes KETELAARS B R I N 1 o Communiefeest... Stars Party Service I K.V.O. Moergestel Ouderenreis 1994 a Moergestelse Club- kampioenschappen Judo 1994 Zaterdag 16 april: ’Der Zigeunerbaron’ N atuurwandeling met Gerard Kuijpers 1 Biljarten persoonlijke competitie 1994 F - - J 1 2 bossen TELEFOON 013-434907 TILBURG TIVOLISTRAAT 75 Kerkstraat 16, Moergestel 04243 - 3612 Radio-uitzending 87.6 Mhz ZONDAG 17 APRIL 11.00-13.00 uur IZ. 1 V1 1 B. «<r. Huidverzorgingsinstituut 'j Op pad... Dagtocht 55-plussers Igg 1 Op woensdag 6 april werd het convenant Bereikbaarheidsplan ’Markant Brabant’ ondertekend door de gemeenten Oirschot, Oisterwijk, Moer gestel en de provincie Noord-Brabant. De ondertekening vond plaats in zalencentrum ’Den Boogaard’. Kosten: vijftien miljoen 3 stuks zii IA 12 WOENSDAG 13 APRIL 1994 - 19e Jaargang - Nr. 807 'C <3© "1 ap- 5 I® ’n Programma van Peter van de Wouw, Comé Schoenmaker en John Steijger. Zondag 17 april maken de leden van Judovere- niging St. Jan weer uit wie zich kampioen van Moergestel mag noemen. Vanaf 12.00 uur begin nen de wedstrijden in Den Donk. Toeschouwers zijn van harte welkom om de judoka’s aan te ko men moedigen. Rond 15.00 uur zal de prijsuitreiking plaats vinden. Bloemsierkunst 7>>. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243- 1474 J Tevens verzorgen wij ook uw feesten en partijen bij u thuis, informatie? 04243-3297 Beste leden, Donderdag 14 april: wandeling met gids naar de Loonse en Drunense duinen. Vertrek fietsers is om 12.00 uur op het St. Jansplein en met de auto om 12.45 uur. Wel enkele auto’s meebrengen als tublieft. Donderdag 21 april: kennismaken met de mu ziekschool. Nog graag enkele opgaven erbij. Dinsdag 10 mei: zijn er nog mensen die meegaan naar de Kringbedevaart in Meerseldreef, dan nu opgeven alstublieft. Donderdag 19 mei: voorjaarsreis, nog een paar mensen kunnen erbij (deze week nog). Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) |J Hebt u er nog aan gedacht? Operettevereniging ’Con Amore’ brengt zaterdag 16 april a.s. om 20.15 uur de operette ’Der Zigeunerbaron’ in de grote zaal van ’Den Boogaard’. Kaarten voor deze avond zijn nog in de voor verkoop verkrijgbaar bij mevr. C. Willems, Kruysackerstraat 18, tel. 1378; Slagerij van Zon- Reyrink, Rootven 74, tel. 1769 en bij ’Den Boogaard’ aan het St. Jansplein, tel. 1665. geval op de weg naar Oirschot waarbij in 1988 twee jongeren zijn omgekomen en aan de inzet van de actiegroep O.O.M., die jaren op rij pleitte voor een fietspad. Burgemeester Speetjes noemde het een voor- beeldproject. ’We gaan de auto’s inruilen voor fietsenen het wordt weer gezellig en gezond in Brabant’, zo zei hij. Burgemeester Kortmann stelde dat de uitvoering gelukkig sneller gaat dan de voorbereiding. ’We zijn reeds een eind op de goede weg, het gaat om het milieu, de fietsers en de voetgangers’. Hierna werd het convenant ondertekend en ging het gehele gezelschap op pad naar de parkeer plaats aan de Bakschevenweg op het grondgebied van Berkel-Enschot, alwaar gedeputeerde Sonne- veld door met een graafmachine grond af te gra ven het officiële startsein gaf voor de uitvoering van het Bereikbaarheidsplan. Voor Moergestel betekent dit plan o.a. fietspaden naar Oirschot, Oisterwijk en Tilburg. P. van Hazendonk De jaarlijkse reis voor Moergestelse 65-plussers vindt plaats op vrijdag 3 juni a.s. Deze dagtocht is een leuke en gezellige reis door Belgisch Limburg en de Kempen. We bezoeken ’s morgens een chocolaterie en ’s middags een li- keurfabriek. Natuurlijk kan er ’gepruufd’ wor den. Deelname is mogelijk voor Moergestelse inwo ners, die 65 jaar of ouder zijn en nog redelijk ter been: Voor echtparen, als één van beiden 65 jaar is of ouder. Nadere mededelingen volgen. Vorig jaar is de dagtocht voor 55-plussers een succes geweest. Reden genoeg om ook dit jaar op reis te gaan. Dat doen we op vrijdag 10 juni a.s. Gekozen is voor een rit naar Koningswinter en Altenahr. Een lange en vermoeiende dag, maar wel een dag met mooie en afwisselende land schappen, interessante steden en uiteraard enkele wijnplaatsen. Verdere details worden nog gepubliceerd. Zondag 17 april gaan we wandelen met Gerard Kuijpers in Landgoed ’Heerebeek’ te Oirschot. We vertrekken vanaf de kantine van Camping ’De Bosfazant’. Hebt u interesse om mee te gaan dan kan dat natuurlijk. Zorgt u wel voor eigen vervoer? n -X r 'z Twee weken geleden konden wij U berichten wie van de biljarters zich hadden weten te plaatsen voor de halve finales. Op dit moment zijn we zover dat we U alle fina listen kunnen melden. Dat we in de A-poule twee namen hadden door gegeven (H. Smolders en M. Derksen) onder voorbehoud, vanwege privé-omstandigheden van W. Rijnen, was terecht. Afgelopen donderdag en vrijdag is deze halve fi nale in de A-poule alsnog gespeeld, zodat we ook in deze poule de -echte- finalisten hebben. De finale-avond is vrijdag 15 april in café ’t Cen trum, en de aanvang van deze avond is 19.30 uur. Op deze avond zullen eerst de 5 finales worden gespeeld, waarna de prijzen zullen worden uitge reikt van de persoonlijke competitie alsmede van de club-competitie. De prijzen zullen voor de laatste keer worden uit gereikt door onze burgemeester, de heer ter Veer. De biljarters die u in de finale te zien krijgt zijn: E-poule: Th. Schepens - J. Rijnen, 30 carambo les; D-poule: J. van Gisbergen - F. Oerlemans, 40 ca ramboles; C-poule: F. Derksen - L. van Gisbergen, 50 ca ramboles; B-poule: H. Lammers - T. Verhof, 75 ca ramboles; A-poule: M. Derksen - W. Rijnen, 60 libre, 30 band en 10 3-band caramboles. Deze avond is weer het sluitstuk van een Moer- gestels biljartseizoen met spannende en sportie ve strijd. Dus voor de biljartliefhebbers: a.s. vrijdag 15 april kunt U bij café ’t Centrum terecht voor gewoon een leuke biljartavond of om Uw favo riete speler aan te moedigen. Ingang: de deur van de zaal. Tot dan, Organisatie Persoonlijke Competitie. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro '76. Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel. Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Namens de gemeenten tekenden de burge meesters de overeenkomst en namens de provin cie de gedeputeerde voor Verkeer en Vervoer, de heer D. Sonneveld. De heer Sonneveld noemde het Bereikbaarheids plan een succesvolle aanpak om het autoverkeer in het buitengebied van de drie gemeenten terug te dringen, de veiligheid op de wegen te bevor deren en de uitstoot van autogassen te verminde ren. Het project wordt voor eenderde deel door de ge meenten betaald, het rijk legt vier miljoen op ta fel en de provincie zes miljoen. ’Als er ooit iets samen gedaan wordt is het dit wel; wij weten el kaar te vinden in Brabant, en wij maken mooi Brabant natuurlijk beter bereikbaar’, aldus de heer Sonneveld. Burgemeester ter Veer stelde dat het heel wat zweetdruppeltjes gekost heeft voordat het plan van de grond is gekomen. ’Er is lang gewtijfeld aan de haalbaarheid, maar met de ondertekening van het convenant zetten we vandaag een histo rische stap’. Verder memoreerde hij aan een on- In januari opende Rabobank Moergestel vijf zaterdagen op rij haar deuren voor toekomstige vakan tiegangers. Elk van deze zaterdagen stond een land of gebied centraal en zo konden de inwoners van Moergestel achtereenvolgens vakantie-informatie inwinnen over Griekenland/Turkije, Spanje/Portugal, Verre Oosten, en het Caribisch Gebied. Natuurlijk konden onze reizenmedewerksters u tevens over an dere bestemmingen adviseren. En ook de adviseurs van andere bankdiensten waren ter plekke. Naast deze zaterdag-openstelling had Rabobank Moergestel tussen 1 januari en 31 maart een spe ciale aktie voor vliegreizigers. Immers, iedereen die tijdens deze periode een vliegreis boekte, maakte kans op een gratis weekend Parijs voor 2 personen of een reischeque van twv fl. 500. Op 5 april jl. verrichtte de direkteur van de Rabobank, P. Huijben, de trekking van deze aktie. Als winnaar kwam C. Kemps uit de bus. Rabobank Moergestel feliciteert Fam. Kemps van harte met deze prijs en wenst hen uiteraard een fijne vakantie toe. 5?5 Maak een keuze uit één van onze buffetten... of misschien wilt u wel barbecuen of wokken... kinderen een Kinderbuffet!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 1