U bent van harte 10.00 tot 16.00 uur We nodigen u uit voor Nederlands grootste Infodag ’Wonen’ welkom op zaterdag 16 april A beantwoorden van uw vra- folders en over gen en liggen de brochures Het Nederlandse Rode Kruis Collecteweek 1994 Nationaal Fonds Kinderhulp hypotheken, verze- De kinderen worden ge zellig bezig gehouden. Voor iedereen ligt er een presentje klaar als herin nering. Graag tot ziens op zaterdag 16 april aan staande! keren, sparen en beleggen om mee te nemen. Kijk onder het genot van een kopje koffie rustig rond. er voldoen- ’Alleen vanaovend’: kulturele avond KPJ Tijdens de Infodag ’Wonen’ kunt u op video de ve le facetten van ’Huren of Kopen’ en ’Een huis ko pen’ zien. Ook kunt u kennis nemen van de nieu we Cumulent-hypotheek. En natuurlijk staan onze adviseurs klaar voor het rA 1 Is s - PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 6 APRIL 1994 4 Rabobank. Aangenaam Marlies Dit jaar wordt in de week van 10 t/m 16 april de 34e landelijke collecte van het Nationaal Fonds Kinderhulp gehouden. Opnieuw zullen tiendui zenden collectanten op pad gaan om zoveel mo gelijk geld in te zamelen. Kinderhulp is het fonds dat zich inzet voor kin deren die in Nederland opgroeien in tehuizen, in ternaten of pleeggezinnen. Hoewel ze in de regel uitstekend behandeld worden, leiden ze vaak een tamelijk kleurloos bestaan. Dat komt doordat het dikwijls aan de financiële middelen ontbreekt om hen te kunnen geven waar ze eigenlijk recht op hebben. Aangezien de subsidies van de overheid elk jaar 2. Notulen algemene ledenvergadering d.d. 21 april 1993. 3. Jaarverslag secretaresse. 4. Jaarverslag penningmeester. 5. Verslag verificatiecommissie. 6. Benoeming leden verificatiecommisie. 7. Verkiezing bestuursleden. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Stukken, betrekking hebbend op bovengenoem de vergadering liggen ter inzage vanaf 13 april 1994 bij de secretaris, mevrouw I. Voorhuis, Kleine Hei 14 te Oisterwijk. Bij deze worden de leden van de afdeling Oister wijk van het Nederlandse Rode Kruis uitgeno digd voor de Algemene Ledenvergadering, wel ke wordt gehouden op woensdag 20 april a.s. om 20.00 uur .iet Rode Kruisgebouw aan de Blokshekken 6 te Oisterwijk. De agenda luidt: 1. Opening door de voorzitter. spetterde de pan uit! Net als de act ’De kannibalen’ van de jongens van de drumband. Op ’n tropisch podium onder tromgeroffel probeerden ze ’n eenpansgerecht te bereiden. De presentatie was in handen van Kees van de Loo, die als Scout alles aan elkaar ’knoopte’. In het tweede gedeelte van de avond werd de klucht ’O, die mannen...’ op de planken ge bracht. Brigit, Freya, Yvonne, Ewold en Adry hebben het publiek weer eens lekker laten la chen. En niet alleen het publiek bij ’Alleen va- naovend’ maar ook de bewoners van ’De Klin- kert’ in Tilburg en de zusters van Stanislaus heb ben ervan genoten. Voor het KPJ-toneel is het een geslaagd seizoen geweest. Het was ook erg prettig om samen te werken met KVO, Trend en Drumband Prinses Juliana. Allemaal bedankt! ,’t Was schóón saomen’!!! krapper worden, zijn deze kinderen steeds meer aangewezen op particuliere steun. Kinderhulp stelt zich tot taak dergelijke particu liere gelden bijeen te brengen. Zonder te letten op ras, gezindte of nationaliteit verdeelt Kinder hulp het ingezamelde geld onder allerlei instan ties (vallend onder de Wet op de Jeugdhulpver lening) die kleur kunnen brengen in kinderle vens. Het belangrijkste inzamelingsmiddel is de ge noemde landelijke collecte. Deze zal ook dit jaar weer publicitair ondersteund worden door onder meer uitzending van Socutera. Voor wie de collectant mist, staat uiteraard het gironummer van het Nationaal Fonds Kinder hulp open voor een bijdrage: giro 40.40.40, t.n.v. Nationaal Fonds Kinderhulp, Deventer. Voor nadere informatie: Nationaal Fonds Kin derhulp, Brinkpoortstraat 32, 7411 HS Deven ter, tel. 05700-11899 of n Moergestel bij Joke Doornen, tel. 2560. Zo stond het aangegeven op de info-borden in Moergestel. Wat had dat nu weer te betekenen? Een nieuw verschijnsel in Moergestel? Als u niet bent geweest, moet u maar ’ns lezen wat u gemist hebt! 'Alleen vanaovend’ werd dus georganiseerd door KPJ-toneel. Omdat we dit jaar ’n kort toneelstuk hadden (er waren geen leuke grote toneelstukken voor onze bezetting) hebben we ’n andere invul ling gegeven aan deze toneelavond. Zo was er de volksdansgroep van de KVO. Een grote vereniging uit Moergestel die je niet zo vaak kan bewonderen. Ze dansten voor het publiek met enthousiasme Israëlische volksdansen. Met datzelfde enthousiasme danste ’Trend’ op ’Love is a battlefield’ en ’What a feeling’. Het Vijf gezworen kameraden van weleer... Wie zijn het? De foto van vorige week leek ons niet al te moeilijk: Kees van Kerkoerle, die tot voor enkele jaren nog op de Tilburgseweg woonde.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5