Kilo Verse braadworst kilo Schouder karbonade ]50 SPAR Specialiteitenbakkerij W. van lersel Alle slagroom- t gebakjes Cultureel centrum overgedragen 4^' Loia&r maar mm' Modeshow Zomer '94 Boetiek Bonita u samen voor M. RAATS ROOTVEN 41 MOERGESTEL De bakker op de hoek biedt aan De gehele maand april: •6 09^1‘IA Kindercentrum Moergestel medio mei open Uitwisselingsconcert te Oisterwijk Geldig t/m zaterdag 9 april. Zolang de voorraad strekt! per stuk van 1.85 voor - or Met de Communie wordt alles vers en gratis thuisgebracht!!! Kerkstraat 17, Moergestel, Telefoon 04243-2810 Er op uit... Brooddeegcursus Micro-T riathlon Computercursus Waterskiën presenteert op dinsdag 12 april om 20.00 uur in zaal 'Den Boogaard’ PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 6 APRIL 1994 Op maandag 29 maart jl. is ’s-middags het gebouw van de voormalige openbare basisschool aan de o°o o* O F - - 7- Ja, op zaterdag 9 april gaan we weer op stap. De ze keer gaat het voorjaarsuitstapje richting Ge- mert. KPJ-leden maar ook introducees mogen mee. Over het vervoer hoef je je geen zorgen te maken. Wij hebben al twee bussen geregeld, dus ’plaots zat!’ De bussen vertrekken om 21.00 uur vanaf het St. Jansplein. Tot dan! Deze start op woensdag 13 april in D’n Tob van Voor de 4de maal organiseert KPJ Kring Tilburg een Micro-Triathlon. De micro-triathlon wordt gehouden op zondag 29 mei aan de Hoge Wal in Goirle (tegenover het Elisabeth-Ziekenhuis). Het begint rond 10.30 uur. Zowel KPJ-leden als in troducees mogen meedoen. Het inschrijfgeld be draagt: 2,50. Deelnemende koppels (2 dames of 2 heren) kun nen zich inschrijven in de categorieën: aspiran ten (jongens/meisjes); senioren (heren/dames). De onderdelen zijn: ATB fietsen; lopen; kanoën. Voor informatie of opgave: John van Ésch, tel. 04243-1471. Stichting Kinderopvang Humanitas opent medio mei een kindercentrum in Moergestel aan de Pr. Margriestraat 1 in de voormalige openbare basis school. Het kindercentrum zal plaats bieden aan één ver ticale groep van 12 kinderen in de leeftijd van 0 tot 4 jaar. Enkele plaatsen zijn bestem,d voor Naschoolse opvang voor kinderen van 4 tot 7 jaar. Dit kindercentrum maakt deel uit van kindercen trum Okido in Oisterwijk, waar inmiddels 4 groepen draaien. Het gebouw aan de Pr. Margrietstraat is inmid dels in opdracht van de gemeente verbouwd. Het is een mooie, kindvriendelijke ruimte geworden met een grote buitenspeelruimte. Wij, als Stichting Kinderopvang Humanitas, zul len dan ook binnenkort een mooi kindercentrum openen, waar kinderen en ouders zich prettige zullen voelen. Wilt u uw kind opgeven of wilt u alleen wat in formatie, neem dan kontakt op met de team- leidster van Kindercentrum Okido, tel. 04242- 86452. OP zaterdag 9 april vindt er in Oisterwijk een uit wisselingsconcert plaats dat verzorgd wordt door Andels Fanfare Korps en de Koninklijke Vere niging Sociëteit Harmonie Asterius. Het concert vindt plaats in de aula van scholengemeenschap ’Durendael’ aan de van Kemenadelaan 5 te Ois terwijk en de aanvang is om 20.00 uur. Beide orkesten staan onder leiding van de beken de dirigent Danny Oosterman. Voor alle liefhebbers van amateurmuziek een zeer interessant concert. De entree is gratis. 20.00- 22.00 uur. Belangstellenden kunnen zich nog opgeven bij Erica Rijnen, tel. 1315. Voor de genen die zich al hebben opgegeven: alles wat je op die avond mee moet brengen staat vermeld in het KPJ-krantje. Deze start op woensdag 13 april in Oisterwijk van 20.00-22.30 uur. De cursus bestaat uit 8 avonden die vallen op de volgende data: 13, 20 en 27 april; 4, 18 en 25 mei en 1 en 8 juni. Er is nog een be perkt aantal plaatsen, dus bel snel voor info en opgave naar Jos op ’t Hoog, tel. 2817. Waar? Aqua Best. Wanneer? Dinsdag van begin juni tot begin augustus. Hoe laat? Van 21.00- 22.00 uur. Kosten? Worden gezamenlijk ge deeld. Info: Wim op ’t Hoog, Heirbaan 2, tel. 1608. I Prinses Margrietstraat 1 officieel overgedragen aan de gemeente. De gemeenteraad gaf in november 1993 aannemersbedrijf de Schans opdracht de voormalige basis school te verbouwen tot cultureel centrum. Architect is de heer M. Stalpers. In het gebouw zullen o.a. worden gehuisvest: de peuterspeelzaal, het kinderdagverblijf, ouderen werk, jongerenwerk en algemeen maatschappelijk werk. -7 77- Dit betekent een avond genieten van de nieuwe voorjaar- en zomermode voor dames en kinderen, maar vooral ook van onze schitterende badmodecollecties, o.a. Beachlife m.m.v.: schoenen: Ligtvoet Nimco bloemen/decor: Bloemisterij Wim Willems make-up/accessoires: ’Aphrodite’ choreografie/styling/decor: Mirjan Theuns kapsels: 't Kapperke fotografie: Chris van den Bijgaart Kaarten a 10,-, incl. consumptie, verkrijgbaar bij: Rootven 9, 5066 AT Moergestel Reserveren: tel. 04243-3664 Maandagmorgen gesloten ONZE DAGREKLAMES: Maandag Worstebroodvan 1.25 voor 1.10 Dinsdag Witte puntjes of bolletjesper stuk van 45 ct. voor 25 ct. Woensdag Bolussenvan 0.85 voor 60 ct. - 5 stuks voor 3.00 Donderdag: 4 Broden naar keuzevoor 7.50 Vrijdag Eierkoeken5 stuks voor 3.00

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 3