Neem een aandeel in het nieuwste beleggingsfonds: Hollands Bezit maar m Jong Nederland Biest-Houtakker - 'om roep brabant Paasmarkt op de ’Hertog Jan’ Tijdloop Achil De heer/Mevr: Voorletters Geb. datum SNEL MEER INFORMATIE. DICHT BIJ HUIS BELEGGEN. Straat: Postcode/Plaats: Tel.: Aandelen leveren op langere termijn de beste resultaten. Beter dan obligaties en beter dan sparen. De Nederlandse aandelenbeurs deed het de afgelopen jaren uitstekend en alles wijst erop dat de perspectieven voor de lange termijn ook gunstig zijn. Wilt u daarvan mee profiteren, dan is het nu een prima moment om in het nieuwe aandelenfonds van de Robeco Groep te stappen: Hollands Bezit. Dit fonds belegt uitsluitend in Neder landse ondernemingen. Zorgvuldig ge selecteerd op hun mogelijkheden om een goed resultaat neer te zetten. Kortom, met Hollands Bezit neemt u een aandeel in het succes van het Neder landse bedrijfsleven. Echter aandelenkoersen fluctueren. Daarom is voor beleggen in aandelen ge duld nodig. Maar wie dat kan opbrengen, wordt rij kelijk beloond. Anders gezegd: de aandeelhouder wint. Een van de aantrekkelijke kanten van Hollands Bezit is dat u medeëigenaar wordt van bedrijven die u kent. Het succes van Koninklijke Olie, de ex portcapaciteit van Heineken, de veelzij digheid van Elsevier en het innoverend vermogen van Akzo Nobel zijn maatge vend geweest voor de prestaties van de Nederlandse beurs. U bent dus actief betrokken bij het wel en wee van het nederlandse bedrijfsle ven. Terwijl u altijd de geruststellende ge dachte heeft dat de Robeco Groep de vinger aan de pols houdt. En tegen lage kosten zorgt voor zorgvuldige spreiding. Meer dan zestig jaar ervaring staat daar borg voor. Er ligt een uitgebreide brochure over het aandelenfonds Hollands Bezit voor u klaar. Vraag ’m zo snel mogelijk aan. Want tot 7 april a.s. 15.00 uur kunt u zonder kosten aandelen Hollands Bezit kopen. Dat scheelt u dus de gebruikelij ke 0,5% aankoopkosten. HET AANTREKKELIJKE AANDELEN. Stuur mij alle informatie over Hollands Bezit. Voor de brochure kunt u bellen: 04243- 3181. Natuurlijk kunt u ook gebruik maken van de bon. Of kom langs bij de Ra bobank. Coupon in een envelop sturen naar Rabobank Moergestel, Antwoordnummer 11001, 5060 VC MOERGESTEL KPJ Cultureel Cursussen Omroep Brabant heeft de meeste luisteraars Spelletjesavond Voorjaarsuitstapje o 'MOERGESTEL-NIEUWS WOENSDAG 16 MAART 1994 PAGINA 5 Rabobank. Aangenaam postbus 108 - 5600 ac eindhoven We kunnen ons niet voorstellen deze man ooit in deze houding gezien te hebben, ’t Is dan ook al ’n tijd geleden... Wie is hij, de ze noeste kruier! Vorige week zagen we Jan Sterke. Jan woont aan de St. Josefstraat 2 in Berkel-Enschot. Welke jongens of meisjes van 17 jaar of ouder hebben zin om met kinderen leuke dingen te doen? Bijvoorbeeld: knutselen, koken, sporten, toneelspelen, schmincken, op kamp gaan en nog veel meer. De activiteit duurt ongeveer 1 Vi uur en is één keer per week. Voor de dag kun je zelf je voor keur aangeven. Heb jij zin om met een enthousiaste groep kin deren te werken, bel dan snel! Jacqueline van Esch, tel. 2343. Samen met dansgroep ’Trend’ en de KVO orga niseert het KPJ-toneel op maandag 28 maart in Den Boogaard een ’Culturele avond’. Het pro gramma is avondvullend en zeer gevarieerd. Iedereen is van hart welkom. Aanvang 20.00 uur en de entree is 5,00 per persoon. Tot dan! Brooddeegcursus: hieraan kunnen nog enkele mensen deelnemen. De cursus zal plaatsvinden op woensdagavond (de precieze dat zijn nog niet bekend). Wil je hieraan meedoen bel dan naar Erica Rijnen, tel. 1315. Computercursus: Hieraan kunnen nog een 4-tal mensen meedoen. Het is een algemene beginners-cursus voor computergebruik, speciaal voor de mensen die meer dan alleen spelletjes met de computer willen doen. De cursus wordt ge houden in Oisterwijk en start half maart. De duur van de cursus is 10 lessen en deze zullen plaatsvinden op woensdagavond. Voor meer in formatie: Jos op ’t Hoog, tel. 2817. Bloemschikcursus: Deze wordt gehouden op donderdag 24 maart en donderdag 31 maart in D’n Tob. Thema van deze cursus zal zijn ‘pa sen’. Opgeven bij Erica Rijnen, tel. 1315. Van de dertien regionale omroepen in Nederland heeft Omroep Brabant de meeste luisteraars. Elk jaar wordt in november nagegaan hoe er in Nederland naar de radio wordt geluisterd, naar welke zenders, naar welke programma’s enzo voorts. Vorig jaar is de NOS met een combina- tieonderzoek begonnen. De afdeling Kijk- en Luisteronderzoek heeft nu de belangrijkste luistergegevens per regionale omroep over no- vember/december 1993 aangeleverd. Doordat in het luisteronderzoek ingrijpende veranderingen zijn doorgevoerd zijn ze niet zonder meer te ver gelijken met die van november 1992. Deson danks durft Drs. Douwe van Dam, directeur/ hoofdredacteur van Omroep Brabant, met een gerust hart te stellen dat de beluistering van Om roep Brabant weer behoorlijk is toegenomen. Hij zegt ervan overtuigd te zijn dat dit mede komt door de invoering van de halfuursblokken met landelijke en internationale actualiteiten op werk dagen tussen 08.00 uur en 08.30 uur en 13.00 uur en 13.30 uur, zoals die gemaakt en aangeleverd worden door de RNC, de Radio Nieuws Centra le; een samenwerking tussen de regionale en lan delijke omroepen en de Wereldomroep. In ieder geval is Omroep Brabant in absolute luistercijfers de absolute topper geworden. Per dag luisteren er gemiddeld 426.000 inwoners van Noord- Brabant naar Omroep Brabant. Radio Rijnmond is met een dagbereik van 310.000 tweede. Voor beiden is het dagbereik 24%. Percentueel gezien, staan zij daarmee evenwel op de vijfde plaats. De Noord-oostelijk regionale omroepen doen het relatief gezien, traditioneel nog steeds het beste. Overigens betekent 24% dagbereik, dat bijna één op de vier inwoners van Noord-Brabant, gemiddeld genomen, minstens een kwartier per dag naar Omroep Brabant luistert. Voor het gemiddelde van de 13 regionale omroepen is dat één op de vijf. Omroep Brabant is in onze provincie nog steeds, na Radio 3, in ruime mate marktleider. Op zaterdag 26 maart a.s. zal er op de basisschool ’Hertog Jan’ aan de Duyvekotstraat een paasmarkt worden gehouden. Op deze markt zullen 2e hands artikelen te koop worden aangeboden, en terwijl u geniet van een kopje koffie, kunnen de kinderen zich vermaken met een spelletje, kunnen ze zich laten schmin ken en wie weet laat de paashaas zich ook nog zien. De opbrengst van deze paasmarkt, zal geheel ten goede komen aan de feestweek welke in juni wordt gehouden ter ere van het 25-jarige bestaan van de ’Hertog Jan’. Dus kom kijken! De toegang is gratis. U bent van harte welkom van 13.30 uur tot 16.00 uur. Op vrijdag 18 maart organiseren we in D’n Tob een spelletjesavond. Zegt het voort! Ook deze keer kun je weer grandioze prijzen in de wacht slepen, dus kom een kans wagen en laat zien wie de beste speler van de KPJ is. Aanvang: 20.00 uur. Die hebben we gepland op zaterdag 9 april. Maar we hebben een klein probleempje. We weten nog niet precies waar we deze keer naar toe zullen gaan. Heb jij wel een goed idee voor het voorjaar suitstapje? Laat het ons dan even weten en bel dan even naar Judith Ketelaars, tel. 1262. Dan zorgen wij voor de rest. Atletiekvereniging Achil uit Hilvarenbeek orga niseert op zondag 20 maart een individuele tijd loop op de baan. De afstand bedraagt voor de se nioren 5 kilometer, voor de jeugd 1200 meter. De lopers kunnen nar keuze starten tussen 10.00 uur en 12.00 uur. Inschrijving op de baan aan de Uranusstraat te Hilvarenbeek. Kosten voor vol wassenen 5,- en voor de jeugd 2,-. Alle deelnemers ontvangen een herinnering. Voor de eerste drie van elke categorie zijn er er eprijzen. Inlichtingen: tel. 04255-1897 of 04255-3711. i ’Ll

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5