IE Wat écht telt.... Brandweer Moergestel oefende... KETELAARS Het Katholiek Basisonderwijs Aphrodite 15 maart a.s. OPEN DAG ’Foster Parents Plan’ van ’De Vurhaai’ ’De Reuselhof’ gefuseerd 1 1Noud Smits 2. Léon Loosveld 4. Jan Oerlemans 3. Julia Burgers U koos ’PARTIJ VOOR MOERGESTEL’ door op de PGB te stemmen! E E van 9.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur. Namens team, ouders en het Schoolbestuur Onze dank daarvoor!!! TIVOLISTRAAT 75 VAN DIJK VERHUUR het vertrouwen dat u het CDA Moergestel hebt gegeven Wij hopen op blijvende steun en informaties vanuit de Moergestelse bevolking! houdt op de basisscholen Hertog Jan en Graaf van llrsel op Algemene informatie over de gang van zaken op de scholen wordt gegeven op de Hertog Jan om 10.30 uur en om 19.00 uur en op de Graaf van Ursel om 13.30 uur en om 18.30 uur. Er is tevens gelegenheid voor aanmelding van leerlingen. U bent van harte welkom! De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Vanaf nu kunt u bij ons terecht voor de komplete verzorging en aankleding van uw feest! Ons assortiment is aanzienlijk uitgebreid met o.a. serviesgoed, bestek, glazen en alles wat uw feest tot een succes kan maken!!! L fp Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243 - 1474 J WOENSDAG 9 MAART 1994 - 19e Jaargang - Nr. 802 Op 2 maart heeft u, jong en oud, vanuit alle wijken in Moergestel, partij gekozen voor Moergestel door op de PGB, lijst 2, uw stem uit te brengen. Wij zijn u daarvoor zeer erkentelijk. Onze dankbaarheid gaat ook uit naar al diegenen, die een affiche van onze partij hebben opgehangen om zo niet alleen te getuigen van hun sympathie voor ons, maar ook om daarmee uw signaal af te geven van vertrouwen in onze kandidaten. Wij zullen uw vertrouwen niet beschamen en er mede voor zorgen, dat onze ploeg in het voortraject naar samenvoeging met Oisterwijk zijn partij meeblaast. Wij stellen ons voor om u regelmatig te informeren over op handen zijnde ontwikkelingen. Nogmaal onze hartelijke dank vóór uw enorme steun. Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond este I® L - Rootven 60, Tel. 04243-2414 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie Buro '76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond namelijk efficiency voordelen. Overigens is het zeer waarschijnlijk dat Stichting ’De Runne’ op korte termijn nog verder zal wor den uitgebreid met een nieuwe fusie met een ver zorgingshuis uit de regio. Met deze gefuseerde instellingen wordt getracht een goede zorg te kunnen blijven bieden op de diverse locaties, on danks de voortgaande bezuinigingen in de sector van de verzorgingshuizen. Ook wordt hiermede bereikt dat de bewoners van de verzorgingshui zen zo lang mogelijk in hun eigen woonomgeving kunnen blijven. De aktie ten bate van het ’Foster Parents Plan’ is een groot sukses geworden. Samen hebben wij gezorgd voor een bedrag dat ruim voldoende is om 3 kinderen te adopteren. Daarnaast is er nog een bedrag over dat gebruikt zal worden voor ex tra stortingen zoals bij verjaardagen van deze kin deren of andere feestelijke gelegenheden. De inschrijvingen en de stortingen op bank of gi ro zijn nu verwerkt, dus hebben wij inmiddels het ’Foster Parents Plan’ van onze aktie op de hoogte gesteld en tevens dokumentatiemateriaal aangevraagd. Zij hebben ons beloofd zo spoedig mogelijk na dere informatie over de 3 kinderen te zullen stu ren. Een en ander zal echter wel enkele weken gaan duren, maar zodra wij de gegevens binnen hebben maken we dat bekend in ’Moergestel- Nieuws’. Tot zo lang moet u nog even geduld hebben... Jos van den Heuvel PSb Gemeenschappelijke Belangen IPSb Op 1 januari 1994 is ’De Reuselhof gefuseerd met het Verpleeghuis St.-Elisabeth in Goirle. Beide instellingen gaan formeel verder onder de naam Stichting ’De Runne’, instellingen voor verpleging en verzorging. Het bestuur is geformeerd op basis van de nieu we verhoudingen. Twee bestuursleden van het voormalige Reuselhofbestuur zijn toegetreden tot het bestuur van ’De Runne’ en wel de heren Hooghiemstra en Huijben. Algemeen directeur van de Stichting is de heer L.J.G. Kammers en het verzorgingshuis in Moergestel wordt geleid door de voormalig-directeur, thans locatiemana- ger, de heer H. van Kollenburg. Daarnaast ver richt de locatiemanager werkzaamheden voor de Stichting als totaliteit. Om de eigenheid van ’De Reuselhof zoveel mo gelijk te waarborgen, is er een klankbordgroep geformeerd. In deze klankbordgroep, die bestaat uit voormalige bestuursleden van ’De Reusel hof, wordt op regelmatige tijden over strikt lo cale aangelegenheden gesproken. Veel is er verder niet veranderd. Op het zorgter- rein zelfs in het geheel niets. Het opnamebeleid wordt niet gewijzigd en er treden geen wijzigin gen op in de personeelsbezetting. Een aantal on dersteunende diensten (bijvoorbeeld administra tie en technische c.q. onderhoudswerkzaamhe den) worden centraal geregeld vanuit Goirle. Hiermee wordt een van de doeleinden bereikt, J Ook de vrijwillige brandweer Moergestel ontkomt er niet aan om van tijd tot tijd een oefening te hou den. Regelmatig zet men zo’n oefening uit bij een van de Moergestelse ondernemingen. Doel daar van is om in voorkomende gevallen goed van de situatie ter plekke op de hoogte te zijn, zodat er in zo kort mogelijke tijd de meest doeltreffende maatregelen genomen kunnen worden. Vorige week maandag was de brandweer daarom te gast bij de firma Zuidgas aan de Hild waar men een oefening hield. Onze fotograaf Chris van den Bijgaart maakte er bijgaande foto.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 1