I Enkele hoofdpunten uit ons verkiezingsprogramma: a Sociaal cultureel beleid Volkshuisvesting Emancipatie en kinderopvang Ruimtelijke ordening Bevorderen klantvriendelijkheid door de gemeente Financiën Verkeer en veiligheid Algemeen bestuur Milieu, natuur en landschap I h 7 het realiseren van een volwaardige sporthal het rijke verenigingsleven van Moergestel in stand houden door stimuleren en subsidiëren het op het huidige niveau handhaven van sociale voorzieningen zorg voor voldoende betaalbare huurwoningen ook voor huishoudens met lagere inkomens het bevorderen van het eigen woningbezit het verhogen van het woongenot door onder andere de woonomgeving te verbeteren gelijke kansen voor vrouwen en mannen wachttijden voor de peuterspeelzaal zoveel mogelijk beperken de mogelijkheden voor kinderopvang in stand houden in ruime mate informatie verstrekken over nieuwe bestemmingsplannen aandacht voor speelmogelijkheden voor de jeugd het behouden van een gezonde agrarische bedrijfsontwikkeling in het buitengebied ook na de gemeentelijke herindeling moet in Moergestel een secretarie aanwezig blijven instellen van een onafhankelijke klachtencommissie bij het realiseren van kostbare projecten dient de doelmatigheid voorop te staan de lastenverzwaring voor de burgers zoveel mogelijk beperken verhogen van de verkeersveiligheid door herinrichting van onveilige, punten extra aandacht geven aan de fietser en de voetganger in het verkeer verbeteren van de verkeersveiligheid aan de hand van een goed verkeerscirculatieplan opkomen voor de Moergestelse belangen bij de gemeentelijke herindeling de burgers meer, beter en sneller informeren in overleg met buurtbewoners aanleggen en onderhouden van groenvoorzieningen het gescheiden inzamelen van afval verbeteren het volgen van de provinciale en landelijke richtlijnen bij de toepassing van het ammoniak-beleid 1 IB MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 23 FEBRUAR11994 PAGINA 8 2. Ad Mutsaers 4. Ger van Hest 5, Riky Bergman-v/d Loo 6. Mathieu Bruurs 7. Ton Bouwmans 3. Betsy Denissen-Welten 8. Lenie Kuijpers- van Uitent I. Toon van Gils 9. Frans Verhoeven CDA: wat écht tel*

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 8