Informatie-avond voor de startende belegger 94 Vlakbij Wall Street en niet ver van Tokio. X Beurs Dicht bij huis beleggen doet u bij de Rabobank. Aanmelding informatie-avond 3 maart 1994 R'3 In het kort... V ogelvereniging Moergestel e zijn wij? Betaald parkeren Elisabeth Ziekenhuis tijdelijk stilgelegd UW*- ip I De VVD wil Met beleid samen verder ...rf J t if J Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Aantal personen: Volkspartij voor Vrijheid en Democratie I een fraaie gemeente met een dorps aanzien. Beleggen is een mogelijkheid tot vermogensopbouw. Het biedt kansen op een hoog rendement, vaak op een fiscaal vriendelijke manier. Beleggen vergt echter ook kennis en de bereidheid tot het nemen van enig risico. Om de startende belegger kennis te laten maken met de beurs organiseert Rabobank Moergestel een informatie-avond op donderdag 3 maart a.s. in De Schouw in Moergestel. De avond vangt aan om 19.30 uur en de toegang is uiteraard gratis. Voor deze avond hebben we een beleggingsadviseur, de heer C. Sonneveld, uitgenodigd. Hij zal u in vogelvlucht kennis laten maken met de diverse beleggingsvormen. Daarnaast geeft hij een beeld van de nederlandse beurs en het beurscompetitie-spel 1994. Heeft u interesse? Vul onderstaande strook in en stuur deze zo spoedig mogelijk naar Rabobank Moergestel (uiterlijk 26 februari 1994). U ontvangt dan op 28 februari een toegangskaart voor de informatie-avond. Hiermee wordt het aanzien en de locale structuur van ons dorp verbeterd. Deze investering vinden wij verantwoord. Dit nog even los^jfe van de gunstige werkgelegenheidsaspecten. De VVD wil voorts het dorpse en agrarische karakter van onze gemeente verder invullen op basis van de groenstructuurnota. Dat betekent meer groenbeplanting, nadruk op bermen en op lintbebouwing en een betere benutting van de beekdalstructuur van de Reusel. Dorpsvernieuwing moet systematisch worden voortgezet. Dus ieder jaar moet een deel van de geplande werkzaamheden worden aangepakt. Hierbij doelen wij achtereenvolgens op de Kerkstraat, Schoolstraat, Raadhuisstraat en het St. Jansplein. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 23 FEBRUAR11994 Rabobank Aangenaam - z*' ■lA/l Voor vrouwen met overgangsklachten, die graag eens vertrouwelijk willen praten, is er op 1 maart een inloop-middag van 14.30 tot 15.30 uur in het wijkgebouw Loven-Besterd, Koestraat 164 te Tilburg. Info: 013-554312 of 681105. In het weekend van 26 en 27 februari exposeert Ger Beemsterboer aquarellen in het Oude Kerkje te Middelbeers. De entree bedraagt 1,50 voor volwassenen. Kinderen 50 cent. Op vrijdag 25 februari a.s. wordt door de Heer van Dun, kanariekeurmeester van de Nederland se Bond van Vogelliefhebbers, een lezing gehou den in ons clubhuis ’t Stokske, Zandstraat 1, Moergestel, over het houden van en het kweken met kanaries. Aanvang 20.00 uur. Aangezien hierbij alle aspec ten van deze vogels an de orde komen, raad ik al le kanariekwekers aan, hierbij aanwezig te zijn. Deze avond is voor iedereen toegankelijk, dus ook voor niet- leden van onze vereniging. Toe gang is gratis. Besproken zullen onder andere worden de voor bereiding voor de kweek, de kweek zelf, de ver erving, voorbereiding voor een tentoonstelling enzovoorts. Vanzelfsprekend kunt U ook vragen stellen. Graag tot ziens dus. Opties of obligaties? Dollars of olie? Wall Street of Tokio? Kopen of verkopen? Beleggen is een interessante manier om van geld meer geld te maken. Of een fiscaal voordeel te genieten. Maar wat is de beste vorm? Wilt u veel of weinig risico nemen? Wilt u actief beleggen of wilt u dat er een oogje in het zeil gehouden wordt? Hier volgt een goede tip voor beleggers: loop eerst eens binnen bij de Rabobank bij u in de buurt. Want de Rabobank’weet alles over beleggen. Niet in het minst door de samenwerking met de Robeco Groep. Bij de Rabobank ligt ook Ups en Downs klaar, een maandelijks verschijnend blad met allerlei achtergronden en details over beleggen. En hebt u vragen, ook over de fondsen van de Robeco Groep, dan kunt u altijd terecht bij een van onze beleggingsadviseurs Wij wensen u vast goede zaken. De wijzigingen in de parkeervoorziening van het St. Elisabeth Ziekenhuis zijn tijdelijk terugge draaid. De eerste ervaring met het gescheiden parkeren voor bezoekers en medewerkers heeft kinderziekten aan het licht gebracht die niet bin nen korte termijn te verhelpen zijn. Problemen blijken zich met name voor te doen in de parkeergelegenheid voor medewerkers. Door de slechte weersomstandigheden en de ingeval len vorst is de uitbreiding van het parkeerterrein voor medewerkers niet tijdig gereed. Een ander probleem doet zich voor bij het ver laten van het betaalde parkeerterrein van patiën ten en bezoekers, tijdens de piekuren ontstaan hier te lange wachttijden. Het hoofdparkeerter rein zal weer gratis toegankelijk zijn patiënten, bezoekers en medewerkers totdat deze knelpun ten opgelost zijn. Zondag 27 februari zal de wereldvermaarde vio list Theo Olof Oisterwijk aandoen. Samen met pianist Hein Franssen verzorgt hij een koffiecon cert om 12.00 uur in De Kunstkring. De entree bedraagt 12,50 voor volwassen en voor jeugdi gen tot 18 jaar 10,-. Nog maar ’ns ’n groot deel van een familie, waardoor het makkelijker wordt wat houvast te hebben van wie het zijn... De foto van vorige week toonde ons de gebroeders van Velthoven: Willeke, Koos en Nies, destijds woonachtig aan de Schoolstraat. Koos woont er nog en Willeke woont in Tilburg. Nies is al heel lang geleden uit Moergestel vertrokken. In zijn laatste woonplaats, Haarlem, waar hij hoofdonderwijzer was, overleed Nies al in 1978. S -N'. c o

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5