Bo 2.95 6 Jacques Stroucken Anneke Goris Ted Outmayer Opruimingsfinale Wil Oerlemans 2 Poiriers SOCIALE PARTIJ SPM MOERGESTEL 1.50 1.10 3.00 j 2.951 arte I I 1 I V 1 it te halve prijs halve prijs DA’S ANDERE KOEK BRAADWORST Hartelijk bedankt... 1 1! Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 04117-1217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 DE AMBACHTELIJKE SLAGER! JAN MICHIELS COMPLETE WONINGINRICHTER Aktiviteiten Ouderen Moergestel Malse kogelbiefstuk Blinde vinken per stuk Boterhamworst I 55 Jaar trouw ’Crescendo’-lid! Ml I I EenVorstêlijkTapijt Laatste dames- wintertruien Laatste winterjurken 1 Rfik met kinderkleding halve prijs Het vrouwenberaad is op aandringen van deS.P.M. in het leven geroepen om de vrouwen te activeren voor bestuursfuncties op elk niveau. Wij vinden dat het beraad zich ook politiek verder moet kunnen profileren. Er is ook al een gedeelte van onze voorjaarscollectie binnen. Bekijk onze etalages eens! (vooral de dames Estell-truien) De S.P.M. staat in beginsel positief tegenover de toekomstige vereniging met Oisterwijk. Zij vindt dat in de komende raadsperiode de samenwerking in onderling vertrouwen moet worden versterkt en uitgebreid. Dat lijkt ons de beste basis voor een goede verstandhouding in de toekomst. De S.P.M. pleit voor herinstelling van een cultuurraad, die initiatieven kan ontplooien op het gebied van beeldende kunst, muziek, toneel, musical, enz. Wij denken ook in de richting van een cultureel-café waarin deze vormen van kunst zich kunnen manifesteren. Bezoekerscentrum Oisterwijk Poppenspel in bezoekerscentrum a a 100 gram 100 gram ll MODEHUIS Worstebrood 6 stuks Runderrookvlees 100 gram De S.P.M. vindt dat we van Moergestel geen autochtonen-reservaat moeten maken. Ook voor mensen van buiten moet er ruimte zijn. Voor de opvang van asielzoekers en vluchtelingen moeten we ruimhartig zijn. Voor ons mag er voor deze groep meer woonruimte beschikbaar komen dan wettelijk voor geschreven. Als er tenminste compen satie komt voor eigen woonbehoefte. Arab's a samen Als u kiest voor Bonaparte Tapijt in uw huis, dan kiest u voor een prachtig slijtvast tapijt. Een verantwoorde investering waar u jarenlang plezier van zult hebben. In onze winkel kunt u kennismaken met deze vorstelijke vloerbedekking. Op het rek vindt u de stalen van alle soorten Bonaparte Tapijt. Komt u eens langs en voel die fantastische kwaliteit, zie die prachtige kleuren. U bent van harte welkom voor informatie en advies. Kerkstraat 10-Moergestel-Tel. 04243-1262 3 Buurtvereniging ’De Vurhaai’ wil de hierna genoemde bedrijven en personen hartelijk bedanken voor hun medewerking aan onze 1e prijs in de carnavalsoptocht 1994! Aannemersbedrijf Gebr. Janssen J. Smits en Zn. Meubelen Bloemisterij Wim Willems Autobedrijf Bijvelt-van de Ven Frans Becx Tuinmachines Hans Kerkhof Schilderwerken Op 't Hoog Doe-het-Zelf centrum SM Offsetdrukker!) Cirred Lederwaren Buro '76 Jumbo Denissen Camping ’De Bosfazant’ De families Hoevenaars en Habraken En Eet- en Ijssalon ’Picobello’ voor het ’lekkere’ haringhappen. ia MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 23 FEBRUAR11994 12 »T. /W-w Op zondag 27 februari 1994 wordt er in het be zoekerscentrum Oisterwijk een poppenspel gespeeld. Marleen van Tilburg van poppenthea ter ’t Groene Land speelt dan het veraal: ’Het bosvrouwtje en de manestralen’. Diep in het stil le bos woont het bosvrouwtje. Zij zorgt daar he lemaal alleen voor de dieren, de bomen en de pla ten. Maar op een dag komt de bosvlegel en ver stoort de stilte in het bos. Vanaf die dag gaat het niet goed meer met het bosvrouwtje. Gelukkig is er een bosfee die het vrouwtje naar de maan laat Tijdens de laatste gehouden jaarvergadering van Zangvereniging ’Crescendo’ werd stilgestaan bij het feit dat Willeke van Velthoven 55 jaar lid is van genoemde zangvereniging. Willeke, die in 1989 tijdens het gouden feest van Zangvereniging ’Crescendo’, samen met Cees van de Wouw en Bernard Oerlemans, werd ge huldigd met zijn 50-jarig lidmaatschap, is sinds het overlijden van beide laatstgenoemden nog de enige die al vanaf de oprichting van het koor lid is. Willeke, van harte proficiat! Nu de carnavalsdrukte weer voorbij is, gaan we weer vol goede moed verder met de afwerking van ons winterprogramma en wel op: Donderdag 24 februari a.s., ’s middags om 13.30 uur in Den Boogaard: een voorlichtingsmiddag te verzorgen door: Notaris Mr. P. de Hair uit Oisterwijk. Onderwerp: Erfrecht; testament; echtscheiding; het verdelen van de nalatingschap; successierech ten; regeling opnamen in een verzorgings- of ver pleeghuis, enzovoorts. Er zal ook gelegenheid zijn tot vragen te stellen, discussiëren, zowel schriftelijk als mondeling. Deze voorlichting is voor iedereen van belang, wij zorgen voor de koffie. Bingo Reuselhof: vandaag, 23 februari om 19.30 uur: bingo in de recreatiezaal van de Reu selhof. Iedereen is welkom. Donderdag 3 maart 1994 in Den Boogaard orga niseert de K.B.O.voor haar leden een sociale cul turele ontmoetingsdag. Het thema van deze dag is: ’Zorgzaamheid voor elkaar’. De wekelijkse aktiviteiten Sport Instuif: iedere woensdagmorgen in de sporthal de Vonder van 8.45 uur tot 9.45 uur; kosten 3,25 per keer, contant te voldoen. Jeu de Boules: woensdagmiddag bij goed weer van 13.30 uur tot 17.00 uur op het sportterrein Roef! Kosten 2,50 per maand. Informatie bij M. Jonkers, tel. 2430. Wandelen: de fietsclub gaat iedere maandag wandelen. Samenkomst op ’t St. Jansplein om 13.00 uur. Iedereen die van wandelen houdt is welkom! klimmen om manestraaltjes te halen. Na afloop is er een boswandeling die betrekking heeft op het spel en waarbij de kinderen naar de stilte gaan luisteren. Tijd: zondagochtend 27 februari, 11.00 uur. Leeftijd: vanaf 4 tot ongeveer 8 jaar. Duur: spel wandeling ongeveer 1 ’/z uur. Kosten: niet-leden: 5,- p.p., leden 45,- p.p. Reserveren gewenst: tel. 04242-19209. Adres: van Tienhovenlaan 5, Oisterwijk. Dit poppenspel zal ook op woensdag 16 maart om 14.30 uur worden gespeeld. Openingstijden Het bezoekerscentrum is geopend van dinsdag tot en met zondag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Op maandag is het centrum gesloten. De toegang is gratis. PAGINA 3 En bij wie moet u natuurlijk zijn voor een vorstelijk tapijt

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 3