Informatie-avond voor de startende belegger 94 o Vlakbij Wall Street en niet ver van Tokio. en Beurs CDA-Achterban Dia-avond orchideeën Dicht bij huis beleggen doet u bij de Rabobank. Aanmelding informatie-avond 3 maart 1994 E.H.B.O.- rayonwedstrijden S' f gf Foutje... II De VVD wil Met beleid samen verder I co Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 3 7 k een structurele verbetering van de verkeersveiligheid. Meedoen is belangrijker dan winnen De WD wil naar een verantwoorde verkeerscirculatie in de kom. Dit beleid is erop gericht om alle verkeers deelnemers naast elkaar in goede harmonie die ruimte te geven en die veiligheid te bieden die technisch mogelijk is. Een beleid dus, rn ieders belang. De WD gaat daarbij uit van regulering, het weren - van zwaar verkeer uit de kom, eenrichtingsverkeer waar nodig, 30 km-zonering, wegversmallingen, verkeersremmende obstakels. De WD wil dit beleid op zo kort mogelijke termijn gestalte geven. Bij voorkeur moeten de aanpassingen samen lopen met de werkzaamheden in het kader van het bereikbaarheidsplan Parkland Zuidoost, de aan te leggen fietspaden, de rotonde Akkerweg-Tilburgseweg en de reconstructie van de riolering. F 0*1 I MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 16 FEBRUAR11994 PAGINA 5 Rabobank Naam: Adres: Postcode: Aangenaam Woonplaats: Telefoon: Aantal personen: i Beleggen is een mogelijkheid tot vermogensopbouw. Het biedt kansen op een hoog rendement, vaak op een fiscaal vriendelijke manier. Beleggen vergt echter ook kennis en de bereidheid tot het nemen van enig risico. Om de startende belegger kennis te laten maken met de beurs organiseert Rabobank Moergestel een informatie-avond op donderdag 3 maart a.s. in De Schouw in Moergestel. De avond vangt aan om 19.30 uur en de toegang is uiteraard gratis. Voor deze avond hebben we een beleggingsadviseur, de heer C. Sonneveld, uitgenodigd. Hij zal u in vogelvlucht kennis laten maken met de diverse beleggingsvormen. Daarnaast geeft hij een beeld van de nederlandse beurs en het beurscompetitie-spel 1994. Heeft u interesse? Vul onderstaande strook in en stuur deze zo spoedig mogelijk naar Rabobank Moergestel (uiterlijk 26 februari 1994). U ontvangt dan op 28 februari een toegangskaart voor de informatie-avond. Zoals u wellicht weet is dat de spreuk van de Olympische Spelen. Een evenement om op spor tieve wijze eikaars krachten te meten. Ook de E.H.B.O. kent wedstrijden waarin de wedstrijd- ploegen van de diverse verenigingen zich aan el kaar zullen meten wat betreft hun E.H.B.O.- JINA4 Het is nog niet zover, maar nog een paar maan den en de orchideeën zullen weer bloeien. We be doelen dan de inlandse soorten, die nogal zeld zaam zijn en beschermd moeten worden. I.V.N. Oisterwijk heeft Bart Horvers bereid ge vonden om op 22 februari een dia-avond over de ze orchideeën te verzorgen. Deze avond wordt gehouden in ’t Oude Nest, Joh. Lenartzstraat 2 te Oisterwijk en begint om 20.00 uur. De toe gang is gratis. De CDA-fractie nodigt alle CDA-leden en andere belangstellenden uit voor de komende achterban- bijeenkomst. Deze bijeenkomst vindt plaats op maandag 21 februari aanstaande om 20.30 uur in de bovenzaal van de Boerenbond. Tijdens deze bijeenkomst zullen onder andere de agendapun ten van de eerstvolgende gemeenteraadsvergade ring aan de orde komen. Tot ziens op 21 februari 1994. De CDA-fractie. Opties of obligaties? Dollars of olie? Wall Street of Tokio? Kopen of verkopen? Beleggen is een interessante manier om van geld meer geld te maken. Of een fiscaal voordeel te genieten. Maar wat is de beste vorm? Wilt u veel of weinig risico nemen? Wilt u actief beleggen of wilt u dat er een oogje in het zeil gehouden wordt? Hier volgt een goede tip voor beleggers: loop eerst eens binnen bij de Rabobank bij u in de buurt. Want de Rabobank weet alles over beleggen. Niet in het minst door de samenwerking met de Robeco Groep. Bij de Rabobank ligt ook Ups en Downs klaar, een maandelijks verschijnend blad met allerlei achtergronden en details over beleggen. En hebt u vragen, ook over de fondsen van de Robeco Groep, dan kunt u altijd terecht bij een van onze beleggingsadviseurs. Wij wensen u vast goede zaken. gen van verbanden, maar ook een goede benade ring van het slachtoffer is van belang evenals pre ventieve maatregelen om te voorkomen dat er nog meer ongelukken gebeuren. Als u graag nader kennis wilt maken met het werk van de E.H.B.O.- verenigingen dan bent u van harte welkom op donderdag 17 februari om 20.00 uur in Den Boogaard alwaar u de wed- strijdploegen in aktie kunt zien. U kunt daar eventueel ook vragen stellen over de Moergestel- se E.H.B.O.-vereniging. Wij hopen u daar te mogen begroeten. E.H.B.O.-vereniging St. Christoffel Drie gebroeders bijna 60 jaar geleden... Op de foto van vorige week zagen we May- kel en Jürgen van Ras uit de Pastoor Jan- senstraat 7. o "s A Vorige week hebben we u, wat deze rubriek be treft, de verkeerde namen gegeven bij de foto die we twee weken geleden plaatsten. Op bovenstaande foto staan Mies en Nel van Oirschot, destijds wonend aan het Rootven. 'W 5.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5