2 1 6.50 1.60 1.50 Slagerij Ketelaars CV 6 5 Winter! Frans Goris Jacques Stroucken Anneke Goris Wil Oerlemans Poirters 100 2.95 SOCIALE PARTIJ SPM MOERGESTEL i Ui I "1 6.98 Specialiteitenbakkerij W. van lersel Ronde of lange I broodjes Zesde Carnavalsconcert drukbezocht ct. De gehele maand februari: De bakker op de hoek biedt aan DE AMBACHTELUKE SLAGER! MODEHUIS DA’S ANDERE KOEK Mutsen Voetbal Regio-competitie o Wanten Lange onderbroeken Borstrokken lede'^ mensdao SOOCRAM GEHAKT I 'MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 16 FEBRUAR11994 PAGINA 3 Bezoekerscentrum Oisterwijk Kerkstraat 10-Moergestel-Tel. 04243-1262 DeS.P.M. vindt het schandalig dat de grote sloopplekken in de kom nu al jarenlang braak liggen en op geen enkele manier worden onderhouden. En wordt het verwijderen van de gewraakte beugels gemakshalve ook tot na 2 maart uitgesteld? De S.P.M. voert een gezond milieu hoog in zijn vaandel! Zorg voor het milieu is de beste investering voor nu en de toekomst. Daar valt niet mee te marchanderen. Maar we moeten niet alleen naar anderen wijzen. Een gezond milieu begint bij jezelf. Het gemeentebestuur moet alert zijn en blij ven om de werkgele genheid te bevorde ren. De mogelijkheid voor nieuwe, milieu vriendelijke bedrijven moet worden nage gaan. De gemeente moet ook een open oog hebben voor de economische proble men in de agrarische sector. Ribkoteletten 500 gram Biefstuk tartaar perstuk Palingworst 100 gram van 1.25 voor 1.10 van 1.85 voor 1.65 van 0.85 voor 0.65 voor 7.50 van 0.75 voor 0.60 Worstebrood 6 stuks Runderrookvlees 100 gram Het bestaande minima-fonds is voor ons altijd een miskraam geweest. Gezien de dreigende kortingen op uitkeringen, het plan om de AOW te bevriezen,en de bijstandswetgeving te veranderen, moet aan dit fonds nieuwe financiële inhoud worden gegeven en moeten de ambtelijke drempels worden verlaagd. De volgende kinderactiviteit: Sterrenavond Uitschieters samen Kerkstraat 17, Moergestel, Telefoon 04243-2810 ONZE DAGREKLAMES: Elke maandag Worstebrood Elke dinsdag Alle gebakjes Elke woensdag Bolussen Elke donderdag: 4 Broden naar keuze Elke vrijdag Eierkoeken van 45 ct. voor I Afgelopen donderdag vond in de uitverkochte zaal van ’Den Boogaard’ het zesde carnavalsconcert plaats. Naast ’Prinses Juliana’ traden o.a. ook ’n tweetal straatorkesten op en ’n tweetal sauwelaars. 3-1 0-1 afg. (27-2) Uitslagen beker: Boerenbond 2 - ’t Draaiboompje FC Verkooijen - Dalco’s 2 Biest Boys - D’n Ouwe Jan Uitslagen competitie: ’t Trefpunt - ’t Geeneind2-2 Treffers - Boerenbond 11-5 De Veerkes - ’t Stokske1-2 27 maart: halve finales beker. Loting volgt. Programma 20 februari: Boerenbond 1 - Biest Boys Boerenbond 2 - ’t Geeneind D’n Ouwe Jan - Dalco’s 2 ’t Trefpunt - Treffers Dalco’s 1 - FC Verkooijen ’t Draaiboompje - ’t Stokske 't Centrum - De Veerkes Vaak is het buiten toch bewolkt, dan hebben we voor binnen een prachtig programma samen gesteld met onder ander dia’s, films en de men sen van W.E.G.A. kunnen heel boeiend vertel len over het heelal. Ook kun je een sterrenkaart of maankompas maken, hiervoor vragen we 1,-. Wil je meedoen aan deze ontzettend leuke avond geef jezelf dan op tijd op, dit uit ervaring van de vorige avond, bij het bezoekerscentrum Oister wijk van Natuurmonumenten, tel. 04242-19209. De volgende kinderactiviteit in het bezoekerscen trum is een vogelwandeling in die heeft plaats op 26 maart om 9.00 uur. klok met beweegbare wijzers helpt de kinderen bij het leren klokkijken. Vanaf 7 jaar. Allemaal letters; Over kinderboeken in alle soorten, maten en prij zen. (Info J 443.7). Dit is een boek over kinderboeken. Het is een lees- en doe-boek waarin je op allerlei vragen over kinderboeken een antwoord kunt vinden. Want weet je bijvoorbeeld hoe een kinderboek gemaakt wordt? Of hoe je er zelf een schrijft? Vanaf 10 jaar. Dwars doorgesneden; 18 Fascinerende onderwerpen doorzichtig gete kend en beschreven. (Info J 657). Een kasteel, een jumbojet, de metro, een sterren wacht. Deze en nog andere onderwerpen worden in zeer gedetailleerde tekeningen in kleur op groot formaat weergegeven. Vanaf 9 jaar. Oneindig klein; Nina Canault (Info J 572.1). Met hulp van een microscoop genomen kleuren foto’s tonen hoe zeer kleine dingen er in het groot uitzien. Vanaf 12 jaar. Een overzicht van alle informatieve boeken, die de bibliotheek maandelijks koopt is te vinden in de aanwinstenlijsten. Deze verschijnen maan delijks. Op vrijdag 25 februari van 19.00 uur tot 21.00 uur organiseert bezoekerscentrum Oisterwijk, in samenwerking met de astronomische vereniging W.E.G.A. uit Tilburg, een sterrenavond voor kinderen vanaf 9 jaar. Als het buiten open weer is gaan we natuurlijk sterren kijken. Als je een verrekijker hebt, breng die dan daarvoor mee. Opvallende informatieve boeken voor kinderen: In deze rubriek speciaal aandacht voor informa tieve boeken. In de bibliotheek komen wekelijks nieuwe infor matieve boeken binnen. Er is een groot aanbod over allerlei onderwerpen zoals onder andere: dieren, geschiedenis, sport, sprookjes. Enkele opvallende uitgaven: Mijn eerste kijk op tijd; Claire Llewelynn (Info J 553): Een prentenboek voor jonge kinderen. Een stevig uitvouwbare

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 3