Maandag 14 februari: VaienHjndag! korting! Profiteer nu het nog kan... OMNIUM SPORT ’De olmenhoeve’: genoegen voor spelers en publiek! Moergestelse ondernemers in Eindhoven H5,-//20,-/Z25,- Z6,50 Z5,- Valentijn kaartje Vanwege VaienHjndag 's-maandags met carnaval de gehele dag open! Sportschoenen Trainingspakken Ski-jacks Coachjacks BLOEMISTERIJ Wim Willems Kindertelefoon Tilburg zoekt vrijwilligers (m/v) tg 1Boeket ’Valentijn’ V 2. Boeket ’Valentin’ V 3. Boeket ’Valenfleurtje’ V 4. Boeket ’Mix de Fleur’ V 5. Rozenkoker Zo is er maar éénl Diverse boeketten om uw Valentijntjes te verrassen!!! Verder grote sortering snijbloemen en planten! Bestel tijdig, zodat wij uw boeket met de meeste zorg kunnen samenstellen... Raadhuisstraat 13, Moergestel, Telefoon 04243 - 2091 Dinsdagmiddag gesloten. Tussen de middag normaal geopend. s-Zaterdags tot 17.00 uur geopend!!! Carnaval 1994 Tennis Van het College van Burgemeester en Wethouders Verleende bouwvergunningen Boekenbeurs Openingstijden Algemeen Piaatselijk Verordening Diversen MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 2 FEBRUAR11994 PAGINA 7 36 10-50% M.O. Reikhalzend zien we uit naar de komende jubi leum-voorstellingen in 1995! Tweede Jeugd: proficiat! SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL: (04243) 1442 Onze plaatsgenoten Hans en Stanny van Amelsfort hebben in de Heuvelgalerie in het centrum van Eindhoven een Benetton Superstore geopend. Na 10 jaar ervaring opgedaan te hebben in de mode branche zijn ze sinds 18 januari zelf de trotse eigenaars van een winkel met een oppervlakte van 240 m2. In de winkel vindt u de complete Benetton-collectie voor zowel dames, heren als kinderen. Ook voor allerlei accessoires, zoals shawls en lederwaren, kunt u er terecht. Bent u eens in het centrum van Eindhoven... ga er eens kijken. U bent er van harte welkom. Veel sukses Hans en Stanny! Ok dees joar goan we d’r wir veur! Want KPJ-Kring Tilburg heeft weer een Carna valsbal (Hengstenbal) georganiseerd. Dit zal plaatsvinden in Den Boogaard op vrijdag 11 fe bruari. KPJ-leden kunnen hun kaartje gratis af halen bij Judith Ketelaars (die van de slager). Voor introducees kosten de kaartjes 5,- per stuk. En met d’n Carnavalsoptocht op zondag zijn wij ook weer van de partij! Een paar leden van ons, hebben e en schone wagen in elkaar gezet. Dus ik zou zeggen: Kom mar kèke! En op camavals-maandag (14 februari) gaat KPJ- Moergestel weer dweilen. Ook dit jaar gaat straatorkest ’Dinges’ mee. We vertrekken die dag om 12.00 uur vanaf D’n Tob. Leden maar ook mensen die geen lid zijn mogen mee. Dus hou deze datum maar alvast vrij Voor degene die het nog niet wisten... Er is voortaan een flipperkast in D’n Tob aanwezig (met een geweldig geluidje)! Kom gerust eens langs om deze nieuwe ’jongen’ uit te proberen. De deuren staan vanaf 21.00 uur voor iedereen open. Dus tot ziens in D’n Tob. Op zondag 6 februari gaan we tennissen in Oir- schot. We hebben dan 5 banen tot onze beschik king van 15.00 uur tot 18.00 uur. De kosten zijn 5,- per persoon. Opgeven bij John van Esch, tel1471(Vergeet niet om zelf een tennisracket en tennisballen mee te nemen) Omdat het aantal gesprekken bij de Kindertele foon maar blijft toenemen, is er een dringende vraag naar enthousiaste vrijwilligers. Er worden mensen gezocht die zich graag en met overtuiging in willen zetten voor een goede zaak, en die er zin in hebben om na een leerzame training telefoni sche hulp te willen verlenen. Op de informatie avond op maandag 7 februari kan kennis ge maakt worden met de Kindertelefoon. Ook mannelijke belangstellende worden verzocht te reageren, want zij zijn nog steeds in de minder heid. Aanmelding voor de informatie-avond kan door te bellen met de Kindertelefoon: 06-0432 (gratis) tussen 14.00 uur en 20.00 uur. Er wordt dan te vens een informatiepakket toegezonden. In de vergadering van het College van Burge meester en Wethouders van 11 en 18 januari 1994 zijn onder andere de volgende besluiten geno men: Bent u van mening dat u door het verlenen van een bouwvergunning voor een van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw be lang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Wet administratieve rechtspraak overheidsbe schikkingen (Wet AROB) binnen 30 dagen na het verschijnen van dit blad een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Wanneer u bij ons een bezwaarschrift indient kunt u tevens bij de Voorzitter van de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage, een verzoek om schorsing van onze beschikking dan wel een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning indienen. Bouwvergunning is verleend voor: perstuk 1,“ Op zaterdag 5 februari 1994 om 14.30 uur hou den we in het bezoekerscentrum Oisterwijk een boekenbeurs. Wij hebben een voorjaarsschoonmaak (ja, nu al) gehouden en verschillende boeken gevonden die al lang in de kast stonden. Omdat we ruimte nodig hebben voor nieuwe boeken, willen wij tijdens deze beurs de oude boeken tegen een lange prijs verkopen. Het zijn allemaal boeken die over de natuur gaan, zowel educatief als informatief. Hebt u belangstelling voor deze boeken, dan no digen wij u uit om op de boekenbeurs te komen. Het bezoekerscentrum is geopend van dinsdag tot en met zondag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Op maandag is het centrum gesloten. De toegang voor het centrum is gratis. ’n Moment uit het toneelstuk ’De olmenhoeve’: Mien van de Snepscheut en Willeke de Laat. Toneelgroep ’De Tweede Jeugd’ speelde vorig weekend in ’Den Boogaard’ haar ’bijna’ jubileum-voorstellingen. Volgend jaar immers staat het 20-jarig bestaan van de groep op het pro gramma. Gekozen was dit keer voor het door Joh. Tromp geschreven toneelstuk ’De olmenhoeve’, ’n Ver haal over ’n oerdegelijke boerenfamilie waar de scepter nog op ouderwetse wijze werd gezwaaid door moeder Beukers en haar dochter. Karakteristieke rollen waren er ook dit keer weer en vooral maandagavond straalden de spelers stuk voor stuk van zelfvertrouwen en enthousias me. Het gevolg: ’n pittige opvoering voor ’n heel spontaan publiek. ’n Verdienstelijk debuut als toneelspeler maak te Rien Ceulemans. Weliswaar ’n bescheiden rol, maar Rinus heeft zich al geheel en al aan het to neel (en de gezelligheid binnen de groep) ver pand. Bescheiden rollen (van omvang dan wel-te- verstaan, maar daarom niet minder belangrijk) waren er dit jaar eveneens voor Nico van Elde- ren, Jan Habraken, Riet van Gisbergen en Army Nouwens. Cees Jansen en Mien van de Snepscheut speelden ’n uit elkaar gedreven echtpaar. Overtuigend (le vensechte huilbuien van Mien) en sterk. Prach tig! Boeket rode roos, veel groen Kort boeket, fijn van kleur f 10,“/ M2,50/ Z15,“/Z20,"/ Z25,“ Het bekende mini-boeketje Mooi gemengd boeket Z10,-/Z12,50/Z15,-/Z20,-/Z25,- met rode roos enz. - het uitbreiden van een woning aan de Prinses Margrietstraat 27; - het bouwen van een berging met carport aan de Burg. Poortstraat 17; - het bouwen van een berging aan de Koren straat 8; - het bouwen van een toegangssluis in café ’de Klaore’, Rootven 22; - het tijdelijk wijzigen van de voorgevel van Her berg De Veerkes, St. Jansplein 3 voor de pe riode van 16 januari t/m 16 februari 1994. - ventverguning is verleend voor eenmaal per 2 weken op dinsdag- en woensdagochtend voor de verkoop van drogisterij-artikelen, ten name van Tangara Trading/Company. - een verzoek tot het houden van een kledingin- zamelingsactie is verleend in de maand janua ri 1995 ten name van het Leger de Heils; - een verzoek tot het houden van en kledingin- zamelingsactie is geweigerd; - de verslagen van de werkgroep Ontwikkelings samenwerking d.d. 3 november en 14 decem ber 1993 zijn voor kennisgeving aangenomen; - 3 juni 1994 wordt aangewezen als dag voor het jaarlijkse personeelsuitstapje van de gemeente. Dien Ketelaars (81 inmiddels!) en Anny van den Meijdenberg waren moeder en dochter Beukers. Fel en bitsig (Dien vaak accentuerend met haar stok) heersten zij over de boerenhoeve. Willeke de Laat en Sjaan van Lieshout overtui gen elk jaar weer opnieuw. Ook zij voelen precies aan wat toneelspelen is. Noud Vriens tenslotte had als marskramer de vrijheid wat met zijn teksten te marchanderen. Hij doet dat uiterst bekwaam en afwisselend. Maandag weer anders dan zaterdag. Regisseuse Wilna Schut had het weer prima voor elkaar, en zij komt er graag voor uit dat ze het heerlijk werken vindt met deze groep. Dat kun nen we ons trouwens best voorstellen, want al zijn de rollen voor alle spelers elk jaar totaal ver schillend, ze kunnen het allemaal aan, en dat mag ’n kompliment zijn voor de hele groep! Samen met souffleuses Colette van Raak en Jack Jansen, decorbouwer Jan Weideveld, technicus Ron Siteur en grimeuse Corry Slenders hebben ze drie voorstellingen lang het publiek uitstekend vermaakt.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 7