2.80 1.60 1.20 I I I I Slagerij Ketelaars CV Loiti&r maarém! 11 I i DE AMBACHTEL1JKE SLAGER! Carnavalsconcert COMPLETE WONINGINRICHTER JAN MICHIELS Mirian Janssen deed tropenstage in Tanzania V olkstuindersvereniging Reuseldal In elke afdeling ruimen we grandioos op: Kussens, dekens, spreien, meubelen, matrassen, coupons, enz. i tegen weggeefprijzen il Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 04117-1217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 Leverkaas 100 gram Malse biefstuk Gevulde kipfilet Worstebrood 9 flfi Runderrookvlees 9 QC Insturen of bezorgen voor zaterdag 29 januari 1994. Nieuwe uitgave gemeentegids Touwtrekken 1994 Wegwijzer voor de kiezer Internist Skiën Carnaval 1994 Tennis I l A2 PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 19 JANUAR11994 en- an- op- vervolg van voorpagina aor Naam vereniging/organisatie: Adres secretariaat: de- Postadres (inclusief postcode): Telefoon: 1. 2. Mirian aan het werk in het ziekenhuis van Mwanza, waar ze vier maanden verbleef. 5. 1 februari bij Wij gaan door met onze grandioze opruiming! le- ia- 2. 3. 3. 4. S 3 >ie- rn- de- 100 gram...- 100 gram ra- ro- lis- nn, L ier- ns- id- 6stuks/Hl. 100 gram Kerkstraat 10-Moergestel-Tel. 04243-1262 :er; en- Afgelopen maandag had ze ’n sollicitatiegesprek waarvan ze hoopt dat de afloop gunstig zal zijn. Daarmee hoopt ze ’n aanstelling te krijgen in een ziekenhuis waar ze haar uiteindelijke doel hoopt te bereiken. Over nog eens ’n zestal jaren hoopt de nu 25-jarige Mirian internist te zijn. ’n Hele jonge internist die gedreven door aanste kelijk enthousiasme en het graag omgaan met mensen ongetwijfeld haar doel zal weten te be reiken. ’Moergestel-Nieuws’ wenst Mirian van harte alle sukses toe in deze voor haar bijzonder spannende periode en in haar latere toekomst! M.O. U vult bij het onderdeel ’volmachtbewijs’ op uw oproepingskaart uw naam in en de naam van degene die voor u gaat stemmen. Geef u kaart pas aan de ander mee, nadat u zelf heeft ingevuld wie uw stem mag uitbrengen. U zet beiden uw handtekening. Degene die voor uw gaat stemmen, neemt uw kaart mee en brengt tegelijk met zijn/haar stem ook uw stem uit. Dit is de meest eenvou dige manier om een ander voor u te laten stemmen. vullingen kunt u gebruik maken van de bon die u achterin de gids aantreft. Ook kunt u de nodi ge informatie via onderstaande bon verstrekken. De bon dient u bij voorkeur in blokletters in te vullen. Zaterdag 29 januari aanstaande is de sluitings datum voor het insturen van alle gegevens. Het adres is: Gemeente Moergestel, bureau Voorlichting, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Voor de ondernemers bestaat de mogelijkheid zich via reclame in de gemeentegids te presente ren. De werving van advertenties wordt in zijn geheel verzorgd door City Promotions te Waal wijk. Voor eventuele nadere informatie hierover kunt u zich onder telefoonnummer 04160-44333 tot dit bedrijf wenden. De nieuwe gemeentegids zal halverwege dit jaar in heel Moergestel gratis huis-aan-huis worden verspreid. Postadres: Gemeente Moergestel, bureau Voorlichting, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel (Bezorg adres: Gemeentehuis, centrale balie, Raadshuisstraat 21, Moergestel). Medio dit jaar zal er een nieuwe uitgave van de officiële gemeentegids van Moergestel verschij nen. Evenals de vorige editie wordt ook deze gids uitgebracht in samenwerking tussen de gemeente Moergestel en City Promotions te Waalwijk. Het is uiteraard van wezenlijk belang, dat alle ge gevens die de gids bevat zo actueel mogelijk zijn. Aan u is daarom de vraag mede te controleren, of de informatie ten aanzien van uw vereniging of instelling volledig en correct is. Ten behoeve van eventuele wijzigingen of aan- Volkstuinders, wij willen U herinneren aan on ze jaarlijkse vergadering die gehouden wordt op maandag 31 januari om 20.00 uur in café het Centrum. Vergeet deze datum niet, tot ziens. Het bestuur. king van 15.00 uur tot 18.00 uur. De kosten zijn 5,- per persoon. Opgeven voor 1 februari bij John, tel. 1471. Vele handen maken licht werk, zeggen ze toch al tijd. Dus mocht er iemand bij zichzelf denken; ’dit zou ik ook wel eens mee willen organiseren’ geef jezelf dan op bij Jos op ’t Hoog, tel. 2817 (ook voor verdere informatie kun je terecht bij dit telefoonnummer) Uiteraard wilt u aan de verkiezingen deelnemen. Het uitoefenen van het kiesrecht is tenslotte een recht van iedere Nederlander. Er kunnen zich omstandigheden voordoen, waardoor u een an der voor u wilt laten stemmen. Redenen kunnen ziekte, werk of vakantie zijn. U hoeft uw stem dan niet verloren te laten gaan, want er zijn verschillende regelingen getroffen, zodat u toch uw stem kunt (laten) uitbrengen. De volgende mogelijkheden zijn er: A. Stemmen bij volmacht in hetzelfde stem district. U kunt een gezinslid, een huisgenoot of een kennis die in uw buurt woont en die in het zelfde stembureau als u moet stemmen, machti gen uw stem uit te brengen. Wat moet u doen? 1U vult bij het onderdeel ’volmachtbewijs’ op Voorlopig zal Mirian nog wel wat anders aan haar hoofd hebben. Deze week nl. zal ze haar laatste examens afleggen en wordt Drs. Mirian Janssen (want die titel heeft ze al) basisarts. Vrijdag 21 januari 1994 gaan we het weer probe ren. We gaan weer skiën op de ski-berg van de Beekse Bergen. De tijd is van 20.30 uur tot 22.00 uur, en als je mee wilt doen moet je je opgeven bij Jos op ’t Hoog, tel. 2817 voor 20 januari 1994. De kosten bedragen ƒ5,- per persoon inclusief huur schoenen en ski’s. Wie zich niet opgegeven heeft, kan niet op de kosten van de KPJ gaan skiën! Ok dees joar goan we d’r wir veur! Want KPJ-knng Tilburg hé wir un Camvalsbal georganiseerd. Dè zal ploatsvènnen in Den Boo gaard op vrèdag 11 februari. Let op! Tot 31 januari zen d’r allenig koartjes te verkregen veur lejen. Die kunnen tot diejen daag hun koartje veur niks afhoalen bij Judith Kete laars (die van de slager). En mee d’n optocht zen wij ok wir van de partij! Een poar lejen van ons, hebben tinne schone wo- agen in mekoare gezet. Dus ik zu zegge; Kom mar kèke! En op carnavals-mondag (14 februari) goi KPJ- Moergestel wir dwèlen. Ok dees joar goi straator kest ’Dinges’ mee. We vertrekken diejen daag um 12.00 uur vanaf D’n Tob. Lejen mar ok meensen die gin li zen meugen mee. Dus hou deze datum mar alvaast vrij. Op zondag 6 februari gaan we tennissen in Oir- schot. We hebben dan 5 banen tot onze beschik- Op donderdag 10 februari aanstaande wordt Carnaval weer geopend met een Carnavalscon cert. Hetzelfde organisatie-comité zal ook nu weer voor de zesde keer zorgen dat er een Carnaval sconcert zal plaatsvinden. Uiteraard is weer de hoofdrol weggelegd voor de harmonie, die na het Nieuwjaarsconcert nu alle aandacht op dit evene ment richt. Alleen al door het al die jaren opge bouwde repertoire is er een garantie dat het weer een vrolijk festijn zal worden. Daarnaast wordt naarstig gewerkt aan leuke voordrachten in het gesproken woord en in de ’na-zit’ is een rol toe bedacht aan alle plaatselijke blaaskapellen. In volgende edities komen we hierop terug. B. Stemmen bij volmacht in een ander stem district. U kunt bij een andere kiezer die in een ander stemdistrict woont, maar wel binnen het gebied waarvoor de verkiezing geldt, machtigen uw stem uit te brengen. Wat moet u doen? U gaat naar het gemeentehuis en haalt een vol- machtformulier. U vult uw gegevens in en de gegevens van de genen die voor u gaat stemmen. U zet beiden uw handtekening. Daarna stuurt u het formulier zo snel moge lijk terug naar het gemeentehuis, afdeling ver kiezingen. Het formulier moet 14 dagen voor de dag van de stemming op het gemeentehuis ontvangen zijn. Degene die voor u gaat stemmen, ontvangt een volmachtbewijs, waarmee hij/zij uw stem tegelijk met zijn/haar stem uitbrengt. Waar en wanneer ontvangt u de oproepings kaart? U ontvangt de oproepingskaart ongeveer 3 weken voor de dag van de stemming in de gemeente waar u op de dag van de kandidaatstelling (18 ja nuari 1994) bent ingeschreven. De dag van de kandidaatstelling is 43 dagen voor de dag van de stemming.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 3