In januari zaterdags open van 10.00-13.00 uur. Alstublieft uw nieuwe vakantiegids I Thema van 15 januari is Spanje/Portugal De Rabobank verhoogt de spaarrente. Rabobank. Aangenaam. Boek voor 31 maart Burgemeester Jan ter Veer nog tot 1 september 1994 in funktie Verlaging debetrente rekening-courant voor korte en lange vakanties, dichtbij en ver weg. Alleen een reis of verrassingen, aantrekkelijke aanbiedingen en een leuke attentie. üflH volledig verzorgd op pad. Volop keuze. Loopt u even binnen voor een gratis advies, uw nieuwe reisgids of een videoband met fraaie vakantie-bestemmingen Boordevol zonnige ideeën! Keuze uit maar liefst 3500 lokaties In de maand januari brengen wij u alvast in de vakantiestemming met aardige uw vliegvakantie en maak kans op een GRATIS weekend Parijs voor 2 personen. Rabobank Moergestel, uw reisgids bij uitstek. I o. Maatschappelijk betrokken Werknemerssparen Openbare orde Geen pantoffels en open haard ■HK I t-B 1 i-J MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 12 JANUAR11994 PAGINA 5 U Rabobank. Aangenaam ’Er zijn nog gewoon acht maanden te gaan. vervolg van voorpagina i 1. cu k u 1 5'4. u .-uipl^vi 'Je moet je niet verbazen mij nog eens in de Vier daagse van Nijmegen te zien lopen... 5/2% 5/2% 5/2% zan eer ;ig- aar ijn ten tad De ontwikkeling van de rente op de geldmarkt geeft aanleiding de debetrente voor kredieten in rekening-courant te verlagen en wel als volgt: m.i.v. 10 januari 1994 met 0,50 ^0 er- de m. de ci de Wie vinden we hier weer terug in de school banken? Vorige week zagen we de familie van Daelen (Heuvelstraat) in deze rubriek. Links Marian Denissen-van Daelen, Ser- vennenstraat 6; Mark van Daelen, Oister- wijkseweg 27a en Rieky op *t Hoog-van Dae len, Oirschotsebaan 23, Oisterwijk. ’Pas als echte ’veiligheid in het geding is wordt het anders. De belangstelling voor de medemens, die destijds de ommezwaai heeft bewerkstelligd, is altijd ge bleven en is de drijfveer om het ambt uit te oefe nen. Hij zegt ervoor te willen waken dat iedereen een gelijke en rechtvaardige behandeling krijgt en dat een gemeenschap als Moergestel zich niet af- met ingang van 1 januari 1994 ambtenaren/ premie-spaarregeling spaarloonrekening winstdelingsspaarrekening Wijzigingen voorbehouden zinnenj omdat die in een gemeenschap als Moer gestel de meeste kansen maken om te gedijen en te integreren. Een van de hoofdtaken van een burgemeester is te waken over de openbare orde. Moergestel krijgt wel eens negatieve publiciteit en zijn er be woners die zich zorgen maken. Ter Veer wil dit absoluut relativeren. Waar veel mensen zijn ge beurt wel eens wat uit ballorigheid en baldadig heid. Dit is absoluut geen privilege voor Moer gestel. In vergelijking met andere gemeenten in het gehele land (’en dat doe ik regelmatig’) is er geen aanleiding om zich hier extra zorgen te ma ken. Het is een probleem van alle dag en voor iedereen. Pas als echte ’veiligheid’ in het geding is wordt het anders en daar is hier geen sprake van. Over wat de pensionering ’aan de orde’ komt is Jan ter Veer duidelijk. Samen met zijn vrouw (’die nadrukkelijk samen met mij het ambt uit oefent’) liggen er bij leven en welzijn voor hen perspectieven. Zij willen zich blijven inzetten sluit voor de noden van de totale maatschappij Zo werd van harte meegewerkt aan de opvang van woonwagenbewoners op het Brieltje en vindt hij het zeer terecht dat er taken zijn voor Moergestel in de opvang van asielzoekers. Hij pleit daarbij vooral aandacht voor opvang van ge- voor maatschappelijke taken en komen ze ons niet opzoeken, dan zullen we zeker niet schro men ernaar te solliciteren. Nietemin zal er zeker ruimte komen voor persoonlijke zaken. In alle anonimiteit heeft de burgemeester enkele jaren geleden bij de ’Rooi Pannen’ een kookcursus ge volgd. Meer dan nu zal dan tijd zijn om het ge leerde in praktijk te brengen en waarbij een goed glas wijn niet zal ontbreken. Voorts zal de nu nog theoretische kennis van het ’bridgen’ in de prak tijk geoefend gaan worden en zal er ruimte zijn om eens iets anders te lezen dan ’vakliteratuur’. ’En je moet je niet verbazen mij nog eens in de Vierdaagse van Nijmegen te zien lopen’ AvdW A--

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5