ƒ9.95 GEZELLIGHEID ONDER DE KURK VOOROE ORIGINELC, SPRANKELENDE. FEESTELIJKE HMD'S 99S W I Onze wijncollectie zoals altijd weer op en top!!! Slijterij In den Korenmaaier n* ws £3 1994-Bier i liter 1595 la rums Navarra 1986 Chateau Moulin Pomerol A.C. 1» Eénmali r IN1 Spektakel ’93 dag uit voor het hele gezin Sandeman Vewe Clicquot AFGEPRIJSD: ALLE CHAMPAGNES f 5.- tot f 8.-!!! waaronder de goede merken: Mumm - Charles Heidsieck - Laurent Perrier enz.!!! IJARI Diverse kisten relatiegeschenken Beste! uw relatiegeschenken tijdig om teleurstelling te voorkomen! Tjoldat Walker Whisky, Friends forever, fles 70 cl. 1986 Faustino I Rioja Gran Reserva 1989 Chateau Cantenac Brown, Margaux A.C. _n 58 nieuwe bewoners voor Safaripark Beekse Bergen 1988 Chateau Puy-Castèra Haut-Médoc A.C. florijn F Ftoryn Vieux Autotron Kerst- VZ-Port^ Ruby of Tawny Fmdlater's Finest Scotch Whisky 22” NU per fles (excl statiegeld) 6 flesjes glas per fles 15.95 per fles 43.95 vanaf 19.95 4 OQ 8-JTSiffiii Na 19 januari kunnen wij pas weer thuisbezorgen, en is alles weer normaal!!! Wij wensen iedereen een fijn Kerstfeest en een gelukkig 1994!!! De ware sherry, tijdelijk met gratis druppelvanger. fles 70 cl. Champagne, slechts één kwaliteit.... de beste fles 75 cl. ,-u-. BESSE? per fles 28.85 I Schoolstraat 16, 5066 EE Moergestel, Telefoon 04243-1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. Chocolade Cream, Tjoklat heeft zich laten flessen, fles 70 cl. K' Johnnie Red Label, maak kans op een mysteneuse avond. a.K Black Label, in fraaie black box 2de Grand Cruper fles 47.50 per kist a 12 flessen 540.- Cru Bourgeois Hele gezin De eerste drie weken van januari zijn wij maandag, dinsdag en woensdag gesloten, donderdag, vrijdag en zaterdag zijn wij gewoon geopend!!! Ha fijn, een borrel van Florijn. Citroenbrandewijn. liter Bessenjenever. Tsandemal A Medium d® Goblet/Dujardin Kwaliteit uit het zuiden, metjubileum- doppenaktie. 4 ft ar Liter. f7. Goblet jenever Dujardin vieux /r ij Tinto of Bianco NU fc“3 V utrocn brandewijn Established i<jo| I il'mokkoiim: In Safaripark Beekse Bergen wordt momenteel hard gewerkt aan de aanleg van een nieuw wan delgebied. De nieuwe wandelroute is de eerst aanzet voor het op termijn geheel autovrij maken van het park. Het project omvat naast een ruim 500 meter lange wandelroute een nieuw gebied voor de Afrikaanse olifanten en manteibavianen. De vijf olifanten en achtenvijftig manteibavia nen zullen de beschikking krijgen over een ter rein ter grootte van drie voetbalvelden. De nog jonge olifanten verblijven al sinds 1988 in het Safaripark. De manteibavianen arriveren op 21 december per boot in Vlissingen. De dieren zijn afkomstig uit Windsor Safaripark in Enge land, dat eerder dit jaar haar poorten sloot. Vanaf april 1994 zal het nieuwe olifanten- en bavianen gebied te voet bereikbaar zijn. Ook de reusachtige olifantenstal kan dan worden be zocht. In deze stal zal een permanente tentoon stelling over olifanten worden ingericht. Het Safaripark is nu nog op zoek naar achtenvijf tig personen die de manteibavianen willen adop teren. Voor 100 gulden mogen de adoptie- ouders een naam voor een baviaan bedenken. Eind maart worden de adoptie-ouders uitgenodigd voor een bezoek aan hun pleegkind en een rond leiding over de nieuwe wandelroute. De opbrengst zal geheel ten goede komen aan een nieuwe neushoomstal. Voor deze stal, die binnen twee jaar gerealiseerd moet zijn, hoopt het Safa ripark de helft van de kosten middels adoptie van dieren en sponsoring bijeen te brengen. SS?. Rosmalen - Autotron Rosmalen pakt ook tijdens de kerstperiode weer groots uit. Onder de noe mer Autotron Kerst-Spektakel ’93 staat in de pel node 24 december tot en met 2 januari het roemj ruchte automerk Lamborghini centraal, dat dij jaar zijn dertig-jarig jubileum herdenkt. Rond deze overzichtstentoonstelling van wereldklassa valt er nog veel meer te beleven in het gezellige! Autotron-complex Pakte Autotron Rosmalen vorig jaar uit met een grote Kerstshow met de Formule-I als middel* punt, dit jaar is het niet zonder reden Lamborg hini die als absolute blikvanger zijn opwachting maakt in het sfeervolle Autotron-gebouw. Het is in 1993 namelijk precies dertig jaar geleden dat Farruccio Lamborghini het prototype van de 350 GTV op de Turijnse autosalon presenteerde. De overzichtstentoonstelling wordt in samenwerking met de Nederlandse importeur Lambo-Rijssen bv georganiseerd. In Autotron Rosmalen staan eind december alle produktiemodellen sinds 1963, inclusief de La rousse Lamborghini Formule Lbolide opgesteld. De kerstactiviteit van Autotron is een echt familie-evenement. De gezinsleden die wellicht minder geïnteresseerd zijn in al dat flitsends op vier wielen zullen zich ook geen moment verve len. In dit museumhal worden drie circuits aan gelegd. Eén voor de elektrisch aangedreven Fer- rari’s, één voor de spectaculaire 4x4 jeeps en één voor de trapauto’s van de bekende Autotron Ver- keerstuin. Kinderen kunnen tijdens het Kerst- spektakel ’93 hun Indoor-Autotron-Rijbewijs halen. Verder worden er kerstfilms gedraaid, treden er clowns op, komt de Kerstman op bezoek en ™r. wordt er door Bumper chocolademelk ingeschon- ken. Speciaal voor de vrouwelijke bezoekers wordt aandacht besteed aan sfeervolle kerstdeco- raties. A Het Autotron Kerst-Spektakel ’93 duurt van vrijdag 24 december tot en met 2 januari en is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 13,50, voor kinde ren van 3 tot 12 jaar: 10,-. 18 PAGINA 9 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 22 DECEMBER 1993

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 9