Tel. 04243 - 3459 Hein Roozen neemt afscheid Haalbaarheidsstudie naar realisering j sportaccommodatie op Roef!-terrein r 4 rpi Mi Aphrodite ïj M Schoolstraat5 KETELAARS B R I N Skigymnastiek/ Ski-aerobic A B A C B 1 2 UITNODIGING GEMEENTE MOERGESTEL de heer A.A.M. Smits Na 22 jaar brandweercommandant i te J T H TURBC EN GEZONDHEIDSCENTRUM TILBURG TELEFOON 013-434907 TIVOLISTRAAT 75 Moergestel, 8 december 1993. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. op vrijdagavond 19.00-20.00 uur op zaterdagochtend 9.00-10.00 uur Mede op initiatief van Roef! onderzoekt Aannemersbedrijf Gebr. Jans sen Moergestel de haalbaarheid van de bouw van een sportcomplex op het Roef!-terrein aan het Stokeind. Aanleiding is de directe behoefte van diverse Moergestelse sportverenigingen om zo mogelijk in de eigen ge meente hun wedstrijdsport te beoefenen. De huidige sportzaal ’De Von der’ voldoet met name qua afmetingen niet aan de eisen die de sportbon den ter zake stellen. Ook is er een grote vraag naar de mogelijkheid om overdekt te tennissen. Officieel trad de heer Smits op 13 december 1968 toe tot de gemeenteraad. In de afgelopen periode van 25 jaar heeft hij onafgebroken bijna 16 jaar de functie van wethouder vervuld, te weten van 1974 tot 1990. Ter gelegenheid van dit zilveren jubileum wordt volgende week vrijdagmiddag in Vergader- en Partycentrum ’Den Boogaard’ aan het St. Jansplein alhier een bijeenkomst belegd. Deze zal een besloten karakter dragen. Na het officiële gedeelte zal hem van 17.00 tot 18.30 uur een receptie worden aan geboden. Graag stellen wij alle ingezetenen in de gelegenheid de heer Smits met dit heugelijk feit geluk te wensen. Op vrijdag 17 december 1993 zal het gemeentebestuur bijzondere aandacht schenken aan het zilveren raadslidmaatschap in de gemeente Moergestel van Nog 8 lessen vóór de krokusvakantie Doe het nü! en geniet later! 5 a! WOENSDAG 8 DECEMBER 1993 - 18e Jaargang - Nr. 790 J1 Huidverzorgingsinstituut i 3 4 MOERGESTEL J LWjJ Tel. 04243-1474 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) TïSüüï R0EF te IO t4 I 1 I I SPORTHAL inwendige netto maat 25,00x44,00x7,00 m (bxlxh) VOORZIENINGEN was-, kleedruimtes/bergin- gen/kantoren/kantine, enz. TENNISHAL inwendige netto maat 36,57x50,23 (bxl) ENTREE TENNISHAL recreanten sporthal) via kantine I I ENTREE SPORTHAL via kleedruimtes (van een spierpijnloze ski-vakantie!) 35 E o» 3 E -■ Gebr. Janssen willen het complex al in 1994 rea liseren. Dit is - volgens hun adviseur - haalbaar indien alle betrokken partijen er keihard hun schouders onderzetten. De tekening van de situering van de overdekte sportaccommodatie op het Roefl-terrein. gOf L 1790-1 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel 04243-2268 1 inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur: advertenties tot en met zondagavond Hein Roozen met als achtergrond de hem vertrouwde brandweerwagen. Officieel al vanaf 1 december is Hein Roozen, Rootven 25, brandweercommandant af. Na ’n perio de van bijna veertig jaar leverde hij z’n spullen in. De pieper heeft hij niet langer meer nodig... Aan de vooravond van het samengaan van de brandweerkorpsen van Moergestel en Oisterwijk neemt hij afscheid en draagt hij de verantwoordelijkheid over aan plaatsvervangend commandant Will Pellis. Vrijdag 10 december wordt de heer H. Roozen een afscheidsreceptie aangeboden. Tussen 17.30 en 19.00 uur bent u van harte welkom in ’Den Boogaard’ om hem bij dit afscheid de hand te drukken. Het plan omvat de bouw van een tennishal (3 ba nen), een sporthal, kleedaccommodatie en een beperkte horeca-accommodatie. Ook zal gezorgd kunnen worden voor voldoende parkeergele genheid. Het is van belang - aldus J. Vriens, adviseur van het project - voorop te stellen dat de plannen nog in een zeer pril stadium verkeren en dat de besprekingen met het gemeentebestuur nog moe ten beginnen. Wel zijn er op ambtelijk niveau contacten geweest o.a. over de planologische aspecten, de eisen die gesteld worden m.b.t. het gymnastiekonderwijs. Afgelopen week heeft het bestuur van Roef! de initiatiefnemer Gabr. Janssen laten weten dat men zeer enthousiast is over de eerste schetsma tige plannen. Ook het bestuur van de tennisclub MTV Stokeind staat positief tegenover het idee. Op 2 december is het college van b. en w. schrif telijk geïnformeerd over de plannen. Het colle ge is gevraagd om op korte termijn overleg te ple gen over de financiële en planologische haalbaar heid van het project en mede te delen of en zo ja, onder welke voorwaarden de plannen gestalte kunnen krijgen. Centraal voor de financiële haalbaarheid van dit sportcomplex staat de vraag of sportzaal ’De Vonder’ wordt afgebroken en of op die plaats wo ningen kunnen worden gebouwd. Het is de bedoeling op zo kort mogelijke termijn het haalbaarheidsonderzoek af te ronden. De ij q] Haiigesioieii dij oe zieKenionosen ju.z. en v.u.zj g 16

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 1