een optimale vrijheid. Profiteren van Ludieke aktie van Noesjka Klomberg Het Cumulent Totaal Plan: Vrijheid in verzekeren, beleggen, sparen en lenen Wie zijn wij? vermogen. WD stelt haar kandidaten voor... Met Sinterklaas bij Spar op de foto! Straks: Genieten van een riant Meezingen in de operette ’Der Zigeunerbaron’ Ml Rabobank fZJ Rabobank. Aangenaam. Bezoekerscentrum Oisterwijk s. 12 20 53 55 15 00 16 30 58 10 30 00 m- :n, i Poppenspel I S 1 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 24 NOVEMBER 1993 A4 het Cumulent Totaal Beïnvloeden. Want Plan. Het Cumulent Totaal Plan is Het Wilt ter ier interpolis presenteert samen met Rabobank en de Robeco Groep het Cumulent Totaal Plan. Een plan waarmee u in 15 of 20 jaar, belastingvrij, een fors kapitaal kunt opbouwen. Het plan heeft een eenvoudige basis die naar wens uit te breiden is met extra voorzieningen. Binnen dit ene plan kunt u zowel sparen en beleggen (de basis) als lenen en verzekeren (de extra's). U bent daarbij niet gebonden .aan allerlei gangbare regeltjes, zodat u het Cumulent Totaal Plan voortdurend aan kunt passen aan veranderingen in uw leven of inkomen. Het kapitaal vormt zich door maandelijks een bedrag te storten. Op het vermogen dat zo ontstaat wordt rente bijgeschreven, maar het is ook mogelijk om dit geld geheel of gedeel telijk te beleggen in diverse Robeco-beleggingsfondsen. Het geld dat u aan het eind van de afgesproken periode belastingvrij in handen krijgt, bestaat uit uw stortingen met daar bovenop rente, dividend en koerswinst. Zelf bepaalt u hoe het geld wordt belegd. Met een deel kan geprobeerd worden zoveel mogelijk winst te maken, terwijl u een ander deel wat veiliger belegt in een fonds met minder risico’s. Ook kunt u een deel van de storting gewoon sparen in guldens. U bepaalt zelf de verhouding, oftewel de stortingsmix. Met het Cumulent Totaal Plan zijn ook enkele risico's te verzekeren. Als u het Cumulent Totaal Plan aanvult met een aanvullende overlijdensvoorziening, wordt bij eerder overlijden het opgebouwde vermogen aangevuld tot een vooraf afgesproken bedrag. Ook is een arbeidsongeschiktheidsvoorziening op te nemen in uw Cumulent Totaal Plan. Dat betekent dat Interpolis uw stortingen geheel of gedeeltelijk ovemeemt als u geheel of gedeeltelijk arbeidsongeschikt wordt. Op deze manier wordt uw kapitaal toch verder opgebouwd. De kosten voor het Cumulent Totaal Plan zijn laag en worden eenvoudig verrekend. De vaste kosten worden uit het opgebouwde vermogen gefinancierd en de variabele kosten worden op de stortingen ingehouden. U merkt het: Cumulent Totaal Plan biedt volop vrijheid in sparen, beleggen, lenen en verzekeren. 12 ran m- len 15 lijn :ijn ;er igs te Stel dat uw financiële situatie verandert en dat u geld nodig heeft. In zo’n situatie biedt het Cumulent Totaal Plan de unieke mogelijkheid om van het tot dan opgebouwde vermogen geld te lenen. Het Plan blijft, ondanks het bedrag dat wordt ’geleend’, volledig in stand. Dat betekent dat de aanvullende voorzieningen gewoon doorlopen en dat de einduitkering niet in gevaar komt. Ook wat de stortingen betreft, heeft u binnen het Cumulent Totaal Plan grote vrijheid, U bepaalt zelf hoeveel en wanneer u stort. U kunt altijd het bedrag aanpassen aan uw persoonlijke omstandigheden. Zo kunt u ook eens een betaling overslaan als dat beter uitkomt. U vraagt Interpolis dan om een zogeheten premie-vakantie. Tijdelijk hoeft u dan geen geld te storten terwijl het contract gewoon doorloopt. U bepaalt zelf wanneer U weer geld gaat storten. Op zondag 28 november wordt er in het Bezoe kerscentrum Oisterwijk weer een poppenspel gespeeld. Marleen van Tilburg van Poppentheater ’t Groe ne Land speelt dan het verhaal: ’Het bosvrouwtje en de manestralen’. Tijd: zondagochtend 28 november om 11.00 uur. Leetijd: vanaf 4 jaar tot 9 jaar. Duur: spel en wandeling 1 uur. Kosten: niet-leden 5,- per persoon; leden 4,- per persoon. Reserveren gewenst: 04242-19209. Adres: Van Tienhovenlaan 5, Oisterwijk. Voor onze kleintjes hebben wij een speciale sur prise, in petto! Tegen inlevering van de Spar-Sinterklaas-kleur- plaat mag iedere inzender als beloning met Sin terklaas op de foto en ontvangt bovendien van Zwarte Piet nog een kleine attentie. Sinterklaas zal op zaterdag 4 december van 14.00 uur tot 16.00 uur in uw Spar-supermarkt speciaal zitting nemen om de kleurplaten in ontvangst te nemen. ’n Echtpaar dit keer in onze rubriek waarvan de vrouw deze week jarig is. Van harte... Maar... Wie zijn het? De moeder met haar zoon van vorige week waren Riek Mallens-Verhoeven, ’t Vunderke 16 en haar zoon Frans Mallens die woonachtig is aan de Korenstraat. In de algemene ledenvergadering van maandag 15 november jl. stelde de VVD haar kandidaten lijst voor de eerstvolgende gemeenteraadsverkie zingen vast. Deze lijst ziet er als volgt uit: 1. Paul Gerlach. 2. Joost Wagenmakers. 3. Ca- rine Gerlach-Aijer. 4. Bien van der Dussen-Van Dongen. 5. Rob Damen. 6. Tino Smetsers. 7. i Ad Doorduyn. 8. Theo van Gorcum. In de verkiezingscampagne zal centraal staan het thema: ’Met beleid samen verder...'. De Operettevereniging ’Con Amore’ uit Moer gestel brengt in 1994 de zeer bekende operette ’Der Zigeunerbaron’ van Johann Strauss op de planken. Voor mensen die graag zingen is er nog volop ruimte om mee te doen. De operette zal worden uitgevoerd op 16 april in ’Den Boogaard’ en op 3 en 4 juni in het Natuurtheater in Oister wijk. Voor een ieder die op vrijwillige basis in deze operette wil meezingen is er nog plaats. Wij re peteren op woensdag in ’Den Boogaard’ van 20.00 tot 22.30 uur. U bent van harte welkom. Informatie: G. Berg man, tel. 04118-1853. hoe uw vrijheid van Plan: Totaal Plan Biedt u RaBoBank Biedt u volop vrijheid in ver zekeren, beleggen, lenen. u kunt uw sparen en u meer weten? Complete documentatie ligt voor u klaar bij uw Rabobank. vrijheid in verzekeren, beleggen, sparen en lenen met het Cumulent Totaal opbrengst zelf u bepaalt zelf geld belegd gaat worden, en voor hoe lang. Cumulent De 7-jarige Noesjka Klomberg, Regenbeemdeke 10, ergerde zich aan het feit dat, vóórdat St. Ni- colaas ook maar één voet aan Nederlandse wal had gezet, heel het land al in voorbereiding is voor het naderende kerstfeest. ’De kerstman moet maar wachten totdat St. Nicolaas weer terug is naar Spanje’, aldus een duidelijke mening van de kleine Noesjka. Met dat gegeven zette ze in haar eentje een handtekeningenaktie op touw en jl. zaterdag overhan digde ze St. Nicolaas in ’Den Boogaard’ de ruim honderd handtekeningen die zij had verzameld. Een mooie aktie die duidelijk aangeeft dat kinderen zich niet zomaar willen laten leiden door de com mercie rond de laatste decemberweek... het plan met flexibe le mogelijkheden. Wanneer uw per soonlijke omstandig heden wijzigen, kunt u de mogelijkheden daarop aanpassen. Denkt voorbeeld aan u bij een verhoging of verlaging van uw maandelijkse inleg. Een andere belangrijke i i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5