I Kadotip film pracht CD voor FOTOGRAFIE Nu bij uw volle Sinister Footware’ maakt clip voor MTV mét MTV p 3,95* I ’n GEMEENTE MOERGESTEL Herfstconcert bij café Vingerhoeds I CHRIS VAN DE BIJGAART Presto Print. Ongelooflijk goed in kleur. PRESTO—Print r 770 350 342 857 512 949 242 854 908 128 178 410 122 508 459 224 180 430 Van het College van Burge meester en Wethouders Verleende bouwvergunningen Olympisch hardlopen 80 Vrijdag 26, zaterdag 27 en maandag 29 november: 'öe schARensliep sliep nier’ Aanvang telkens om 20.00 uur in ’Den Boogaard’ Gemeenteraadsvergadering j PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 24 NOVEMBER 1993 i 14. 7. 3 1 r 3 Rootven 26, Moergestel, Telefoon 04243 -1421 met Johan van Oosterhoud 3 I 1 In de vergadering van het College van Burgemeester en Wethouders van 26 oktober, 2 en 9 november 1993 zijn onder andere de volgende besluiten genomen: Bent u van mening dat u door het ver lenen van een bouwvergunning voor een van de hieronder omschreven on derwerpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dgn kunt u op grond van de Wet administratieve recht spraak overheidsbeschikkingen (Wet schijnen van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Moer gestel, Postbus 90, 5066 ZH Moer gestel. Wanneer u bij ons een bezwaarschrift indient kunt u tevens bij de Voorzitter van de Afdeling Rechtspraak van de schorsing van onze beschikking dan wel een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening indienen. Bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een serre en berging aan de Kriekenakker 36; r I ratie van de molen ten behoeve van de inrichting van het omlig gende terrein. voorbereidingsbesluit Papenacker in verband met realisering 3 socia le huurwoningen 1993. 18. Voorstel tot ontbinding van de overeenkomsten met de heer Van Dijk en de heer Timmermans. 19. Voorstel tot wijziging van de inzet van een gedeelte van het beschik baar gestelde krediet voor restau- 20. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor de voor bereiding van de tweede fase van het stads- en dorpsvemieuwings- plan. 21Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor het uit voeren van een studie verkeersvei ligheid in de gemeente Moerges tel. len van een krediet ter financiële afwikkeling van de aangebrachte asfaltverharding op de handbal- velden van Roef!. 23. Voorstel tot wijziging van de le- gesverordening gemeente Moer gestel, de verordening op de hef fing van een rioolrecht en verorde ning op de heffing en invordering van onroerende zaakbelasting. ordening reinigingsheffing. 25. Voorstel tot het verlengen van de rekening-courant-overeenkomst en de overeenkomst voor geïnte greerde dienstverlening. 26. Sluiting. Op zondag 28 november aanstaande zal Oir- schots Egerlanderkapel, die Original Stühlstad- ter Musikanten een muzikale middag verzorgen. Het optreden, genaamd Herfstconcert vindt plaats in de romantische omgeving van café Vin gerhoeds aan de Oude Grintweg 90 te Oirschot. De kapel begint het optreden om 14.00 uur. De toegang is gratis. - het bouwen van een woning aan de Burg. Poortstraat 39; - het uitbreiden van een varkensstal aan de Heuvelstraat 8; - het bouwen van een varkensstal aan de Heuvelstraat 28; - tijdelijke vrijstelling is verleend voor een periode van 2 jaar tot het plaat sen van een nissenhut aan de Indus trieweg 1; Er is positief gereageerd op de melding tot: - het bouwen van een fietsenberging aan De Scheerman 8; - het uitbreiden van de garage aan De Aanstede 2; - het bouwen van een berging aan het Mispelbos 28; AROB) binnen 30 dagen na' het ver- Algemeen plaatselijke verordening - Een verzoek tot het houden van een kledinginzamelingsactie in 1994 is afgewezen; - ventvergunning is verleend voor de verkoop van kerststukjes op zater dag 18 december 1993; Raad van State, Postbus 20019, 2500 Diversen EA ’s-Gravenhage, een verzoek om Besloten is de externe ondersteuning van de gemeentelijke ’Nota Verkeers veiligheid’ op te dragen aan de Hasko- ning. Plaats van observatie: het strand tussen de Was- senaarse Slag en Katwijk aan Zee. Ik was getui ge van hardlopertjes, die aan ’t trainen waren voor de Olympische Spelen. Het waren geen mensen, maar vogeltjes. Om precies te zijn: Drie- teenstrandlopertjes. Een hele tijd heb ik een groepje van die aardige vogeltjes geobserveerd. Eigenlijk zouden ze strandrennertjes moeten he ten. ’Mechanische speelgoedbeestjes’ lees ik in een vogelboek. Deze vogeltjes, van snavelpunt tot staarteinde, zijn niet groter dan 20 centimeter. De Drie- teenstrandlopertjes kunnen met hun lange zwarte pootjes verbazend snel langs de vloedlijn rennen. Ongelooflijk, zo snel gaat dat. Ze hebben maar drie tenen aan hun voeten. Meestal zijn ze in groepjes te zien. U kunt ze van augustus tot mei I aan de Noordzeekust aan treffen. Bij ontwikkelen van uw volle film. Zolang de voorraad strekt. 12. Voorstel tot het verlenen van me dewerking ex artikel 74 op het ba sisonderwijs aan de Stichting het Katholiek Schoolbestuur ten be hoeve van de rkbs Hertog Jan voor het treffen van voorzieningen ten behoeve van een gehandicap te leerling. 13. Voorstel inzake: - beroep tegen af wijzing bekostiging 3e lokaal OBS 22. Voorstel tot het beschikbaar stel de Bienekebolders; - machtiging tot instellen beroep in onderwij- saangelegenheden Voorstel inzake vaststelling ’be- zoldigingsverordening ambtenaar burgerlijke stand’. 15. Voorstel tot vaststelling voorberei dingsbesluit perceel aan het Voos- kerbos. 16. Voorstel tot vaststelling van een voorbereidingsbesluit voor het 24. Voorstel tot wijziging van de ver- bestemmingsplan Oistelvoirt 1993. De hardrockgroep ’Sinister Footware’ werkt op dit ogenblik aan de totstandkoming van een TV- clip. Reden hiervan is de wedstrijd die door Music Television (MTV) werd uitgeschreven onder al le Nederlandse hardrockgroepen om een televisieclip te maken en op te sturen naar dit station. Veel groepen haakten af omdat de produktiekosten in de meeste gevallen te hoog waren, maar de leden van ’Sinister Footware’ vonden gehoor bij ons eigen lokale omroep MTV die met de jongens in zee ging. Gitarist John van den Oetelaar bedacht de clip die samen met cameraman Jan van Elderen en tech nicus Comé Schoenmaker wordt opgenomen. Talloze lokaties zijn daarvoor de afgelopen vier maan den bezocht om er wat beelden te maken, zoals de zalen van ’t Draaiboompje en de Schouw, ’n rug bywedstrijd bij Oisterwijk Oysters, de opnamestudio in Waalwijk, de grote Oirschotse stoel, op de industrieterreinen in Tilburg en Udenhout. ’n Lokatie die nog in beeld komt is de Efteling. En zo zal men nog wel enkele maanden te werken hebben voordat het eindresultaat, de échte videoclip er ligt. De inzending moet in maart bij MTV binnen zijn. Donderdag 25 november 1993 om 19.30 uur in het gemeentehuis. De agenda: 1. Opening; 2. Trekking van het stemmingsnum- mer. 3. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 28 ok tober 1993. 4. Ingekomen stukken en medede lingen. 5. Voorstel tot vaststelling van de be groting 1994 6. Voorstel tot wijziging van de vuurwerkbepalingen in de Alge meen Plaatselijke Verordening van de gemeente Moergestel 1998 (hoofdstuk 2, afdeling 7). Voorstel tot het onderbrengen van het brandweerkorps van deze ge meente in een nieuwe organisato rische opzet met ingang van 1 ja nuari 1995, of zoveel eerder als mogelijk blijkt te zijn. 8. Voorstel inzake navordering 17. Voorstel tot vaststelling van een Dienst Sociale Werkvoorziening Tilburg over de jaren 1986-1988. 9. Voorstel tot het vaststellen van het programma maatschappelijk en sociaal-cultureel werk 1994. 10. Voorstel inzake huisvestingsplan. 11Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst met het Vrouwen- overleg. j, Jr fF 10

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 11