Vrijdag 26, zaterdag 27 en maandag 29 november a.s. Den Boogaard Moergestel g ill tXi' I Bel 04243-1665! KETELAARS W Hij komt... hij komt... die goede Sint Pakjesavond culinair verzorgd? i Aphrodite an Donderdag 18 november 19.00 uur: Speciale St. Nicolaas uitzending Stadsprins 1994 Toon van Gils terug als lijsttrekker s Tel. 04243-1665 - Moergestel IJ Entree: 5,- Aanvang telkens om 20.00 uur. TIVOLISTRAAT 75 TELEFOON 013 - 434907 TILBURG I I I Voor de kinderen: r Voorverkoop: Groentehal 'Crisje', Rootven 5; Jumbo Supermarkt, Rootven 38; Spar Supermarkt, Rootven 41 en Slijterij 'In den Korenmaaier1, Schoolstraat 16. i Een toneelspel van Koos van Elderen in drie bedrijven met muziek van Jan Habraken en Ad de Beer Houdt U zich wel aan de tijd en kleur!! ^^1 Wij als Sint Nicolaascomité hebben goed nieuws voor alle Moergestel- naren, want de Sint heeft het ons definitief bevestigd. Met de voorberei dingen in verband met zijn komst zijn wij grotendeels klaar, zodat het gro te feest voor onze Moergestelse kinderen kan beginnen. S: jff CATERING ORGANISATIE Huidverzorgingsinstituut Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. enV.G.Z.) (WOENSDAG 17 NOVEMBER 1993 - 18e Jaargang - Nr. 787 I fïyE 56 r I® *16 I aar- ans- >rie ree RS' tam !.00 erra .De n van lan- ver- atu ktie nu, 7ijd f5,- <se- lie 16. Toke Hendriks-van Kilsdonk, 17. Toon Dirkx, 18 Jos van de Sande, 19. Leny Pijnenborg-Schoenmakers, 20. Wim Mees, 21. Ireen Stieger-van Rooy, 22. Albert van der Werf, 23. Johan Dellaert, 24. Henk Ketelaars, 25. Madzy van Dijck-Heitzer, 26. Peter Burgers en 27. Gerard Knijpers. 'De scharensliep sliep niet' een verrassing krijgen aangeboden. Door onze collectanten zijn kaartjes afgegeven, waarop datum en uur staan aangegeven, wan neer uw kinderen worden verwacht bij de Sint. Deze kaartjes dienen zij bij zich te hebben en in te leveren als zij hun verrassing in ontvangst nemen. De tijden van bezoek zijn als volgt: Zaterdag 20 november om 15.00 uur: oranje kaartjes; Zaterdag 20 november om 17.00 uur: groene kaartjes; Zondag 21 november om 13.30 uur: witte kaartjes; Zondag 21 november om 15.30 uur: gele kaartjes. Indien u kinderen hebt van 2 tot en met 8 jaar en dus in aanmerking komen voor een verrassing maar wegens ziekte niet naar de bezoeken kun nen komen, of mocht u nog niet in het bezit zijn van kaartjes, omdat u bijvoorbeeld niet thuis was tijdens de collecte, dan kunt u alsnog kontakt op nemen c.q. kaartjes afhalen bij de heer: J. van Dijk, Tilburgseweg 1, telefoon: 1942, alwaar u eventueel dan ook uw envelop nog kunt inleve ren. Op de avond van de 20ste november zai in ’Den Boogaard’ om 20.30 uur een groots St. Nicolaas- bal plaatsvinden. Daar kunnen de ouderen onder ons dus ook de Sint van dichtbij meemaken, en dat het St. Nicolaasbal een gezellige avond is dat hebben ze ons de voorgaande jaren bewezen. Houdt dat gezellige avondje nu reeds vrij St. Nicolaas-comité Moergestel. I >7 Afgelopen zaterdagavond 13 november was het weer zover dat de Stadsprins van Moergestel ont huld werd. Na een gezellige avond, met muzikale ondersteu ning van o.a. Hofkapel ’d’Ambiejans’ en blaos- kapel ’Dinges’ kwam de carnavaleske stemming er goed in. ’De Brackaliers’ zongen enkele lied jes van hun nieuwe carnavals-CD, waaraan ook o.a. de Raad van Elf van CD ’De Pierewaaiers’ haar medewerking heeft verleend. Dit alles werd door disc-jockey Joky-Doky op vrolijke wijze aan elkaar gebreid. De aanwezige carnavalsvereniging ’De Durdraai- ers’ en ’De Dorstvlegels’ uit Moergestel en uit Biest-Houtakker ’Ribbel de Bie’ zorgden voor een feestelijke ondersteuning in zaal De Brou wer. Om 11 over 11 werd de nieuwe Stadsprins van Moergestel dm.v. een magisch opgezette goo cheltruc onthuld. Na enkele spannende momen ten kwam Cees d’n Eerste (Cees van Esch) weer voor het 3e jaar tevoorschijn. Deze 58-jarige man, die een zeer actief lid is van CV ’De Pierewaaiers’, was weer bereid om dit jaar met zijn Raad van Elf het Moergestelse car naval in goede banen te leiden. Daarvoor Cees, bedankt namens alle leden van CV ’De Piere waaiers’ en carnavalsminnend Moergestel. Na de onthulling werd door burgemeester ter Veer de ambtsketen overhandigd aan de nieuwe Stadsprins. Hierna volgde een receptie om de nieuwe Prins en zijn echtgenote te feliciteren. Het was een sfeervolle Prinsenbalavond. De Prinsenbalcommissie Voor de goede orde geven wij u hierbij de volgen de mededelingen c.q. aanwijzingen: Je intocht van St. Nicolaas is op zaterdag 20 november om half twee! Het Spaanse gezelschap zal op een boot via de Reusel Moergestel komen binnen varen. Bij de Reuselhof zal hij voet aan wal zetten, daarna volgt de intocht door het dorp, in zijn Spaanse koets. De te volgen route is: Üofakker - Oostelvoostjes - langs het Bejaarden centrum - Oostelvoortjes - Voorbeemt - De Stap- pert - Oirschotseweg - Herengoedstraat - Voor- brugstraat - Boonhofstraat - Kloosterlaan - Huys- ackerstraat - Kerckackerstraat - Kruysackerplein Kruysackerstraat - Rootven - Raadhuisstraat - Gemeentehuis. Dm ongeveer 14.30 uur wordt het Spaanse gezel schap verwacht bij het gemeentehuis voor een verwelkoming door de burgemeester. Hierna zal St. Nicolaas de kinderen toespreken. Na deze officiële ceremonie gaat de Sint en zijn Pieten naar ’Den Boogaard’ alwaar zij dan begin nen met de persoonlijke begroeting van de Moer gestelse kinderen van 2 tot en met 8 jaar, die dan CDA Moergestel heeft kandidatenlijst klaar voor gemeenteraadsverkiezingen in maart 1994 Op de algemene ledenvergadering van het CDA op 10 november jongstleden werd met algemene stemmen de kandidatenlijst vastgesteld voor de gemeenteraadsverkiezingen op 2 maart 1994. Het CDA (thans met vijf zetels in de raad vertegen woordigd) heeft daarbij twee vrouwen op een verkiesbare plaats gezet. Verder stellen vier van de vijf zittende raadsleden zich, om niet-politieke redenen, niet meer beschikbaar voor een verkies bare plaats. Zij blijven de lijst wel steunen, de verkiesbare plaatsen worden nu bezet door één blijver: Betsy Denissen-Welten, twee kandidaten met veel ervaring: Toon van Gils en Riky Bergman-van de Loo en twee nieuwkomers: Ad Mutsaers en Ger van Hest. De totale lijst ziet er als volgt uit: 1. Toon van Gils, 2. Ad Mutsaers, 3. Betsy Denissen-Welten, 4. Ger van Hest, 5. Riky Bergman-van de Loo, 6. Mathieu Bruurs, 7. Ton Bouwmans, 8. Leny Kuijpers-van Uitert, 9. Frans Verhoeven, 10. Petra van Nuenen- Hoffmans, 11. Ad Ketelaars, 12. Mark van Vel- thoven, 13. Corry van de Loo-Moorman, 14. Pe ter Wolfs, 15. Ad van de Meijdenberg, r/r*- Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243 - 1474 J jordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst jitgaveen redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 rteveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12 00 uur: advertenties tot en met zondagavond jUls

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 1