Kleurrijke Spaarweek groot succes.... Zoekertjes... MWSSii s t Wie zijn wij? i Gezocht I Dr. Swaakprijs voor drie medewerkers van Thuiszorg Midden- Brabant Voor slechts 5,- tientallen guldens voordeel 8 t ’Het is toch prachtig als je een gerstkorrel zó weet te benutten...’ V F De ouders van de kinderen op bovenstaande foto en op de foto’s die in de bankhal afgebeeld staan. Deze foto’s zijn gratis af te halen aan de balie. Paul Mannaerts: De traditionele Spaarweek is ook dit jaar weer een groot succes geworden mede dankzij onze kleine spaarders. Vele kinderen (meer dan 80!!!) hebben zich tijdens deze week laten schminken. Om het wachten te veraangenamen was de bankhal speciaal ingericht als mini-bioscoop waar doorlopend tekenfilms te zien waren. Hoe Zoekertjes insturen? - u w PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 27 OKTOBER 1993 IA 4 I Rabobank. Aangenaam Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,— erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst indien ze bij opgave zijn voldaan! De uiterste inlevertermijn voor kopij is ZATERDAG 12.00 UUR. Advertenties uiterlijk maandagavond. De drie prijswinnaars, Anne Willems, Michel Wijngaards en Jacqueline Vernooy, vormen sa men de staf jeugdgezondheidszorg van Thuiszorg Midden-Brabant. Zij ontvingen hun prijs voor het ontwikkelen van een geheel nieuwe opzet van de kleuterzorg. Een van de nieuwe elementen daarin is het zogenaamde kleutergroepsbureau, dat vooral aandacht geeft aan de opvoedingsvra- gen en -problemen van ouders met kleuters. Wanneer hun kinderen anderhalf en tweeënhalf jaar zijn, krijgen ouders de gelegenheid deel te nemen aan het kleutergroepsbureau. In kleine groepjes komen ze bij elkaar om samen met de wijkverpleegkundige te praten over de al ledaagse praktijk van het opvoeden. Tijdens deze bijeenkomsten is er voor de kleuters opvang ge regeld. Aan de Dr. Swaakprijs is een geldbedrag van 2.500,- verbonden. De drie prijswinnaars besteden dit bedrag aan nieuw spelmateriaal voor de consultatiesbureaus in het werkgebied van Thuiszorg Midden-Brabant. Binnenkort start S.V. Roef! afdeling korfbal met een kortingskaartactie. Met deze kortingskaart kan men bij een 10-tal plaatselijke winkeliers een aantrekkelijke korting verkrijgen op verschillen de artikelen. In samenwerking met de betreffende winkeliers is een aantrekkelijk pakket kortingen samen gesteld op verschillende, vooral gangbare artike len. De Kortingskaart bevat voor iedere deelne mende zaak een kortingsbon. Door deze bon in te wisselen, krijgt de koper korting op bepaalde artikelen. Indien alle bonnen worden verzilverd, kan de totale korting oplopen tot meer dan 65,-. De Kortingskaart kost slechts 5,- en zal onder andere huis-aan-huis worden verkocht. Ook kan men een of meerdere kortingskaarten bestellen door het verschuldigde bedrag over te maken op bankrekeningnummer: 13.45.29.081, ten name van S.V. Roef! afdeling Korfbal. De kortings kaarten worden dan spoedig thuis bezorgd. De deelnemende bedrijven aan de kortingskaar tactie zijn: - Boerenbond Moergestel; - van Breda Cleaning; - Omnium Sport; - Rijwielhandel Frank Vogels; - Slijterij Tn de Korenmaaier’; - Banketbakkerij H. Verkooijen; - Slagerij van Zon - Reyrink; - Kadoboetiek ’Carola’; - Jumbo Supermarkt Denissen; - Bloemisterij W. Willems. De kortingskaart is uitermate geschikt voor een sinterklaas surprise Graag komen we volgende week wat uitgebreider terug op deze unieke actie. a vervolg van voorpagina SJ Drie medewerkers van Thuiszorg Midden- Brabant hebben de Dr. A.J. Swaakprijs ontvan gen. De prijs is op zaterdag 23 oktober aan hen uitgereikt tijdens een landelijke bijeenkomst van de Nederlandse Vereniging voor Jeugdgezond heidszorg in Utrecht. Om de twee jaar wordt deze prijs toegekend voor een vernieuwend initiatief op het gebied van de jeugdgezondheidszorg. De naamgever van de prijs, dr. Albert J. Swaak, heeft een grote bijdra ge geleverd aan de ontwikkeling van de jeugdge zondheidszorg in Nederland, tot zijn pensione ring in 1986 was dr. Swaak jeugdarts bij de toen malige Provinciale Noordbrabantse Kruisvere niging. Aan het eind van ons gesprek krijgen we ’n fles van het kostelijke vocht in onze handen gestopt met daarop, naast het merketiket, nog ’n ander etiket met de volgende tekst: ’Door de weldaden van hemel en aarde, door de zegen van St. Amoldus en ’t werk van de mens, is dit brouwsel tot leven geboren: bier. Enkele weken na ons gesprek organiseerde ’De Roerstok’ een wedstrijd voor amateur bier brouwers in café ’Lambiek’ te Tilburg. Paul wist hier met ’n bokbier een tweede prijs te behalen. Eigen merken bier krijgen bij Paul Mannaerts ook eigen etiket. Twee broertjes deze week gebroederlijk in de schoolbanken... Wie zijn het? Vorige week zagen we drie kinderen Oerlemans op de foto. V.l.n.r. waren het Tiny Op ’t Hoog- Oerlemans (Burg. Maeyerstraat), Adrie Oerlemans (Raamackerstraat) en Cor Welten- Oerlemans (Krijtestraat).

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5