PLAFOND SHOW 30 Moergestelnaren demonstreren hobby op Hobbybeurs N G G I U KETELAARS B R I N Een grote sporthal voor iedereen??? N O Dj I Aphrodite I T F i®S! S 3,s. Zondag van 11.00 tot 17.00 uur in ’t Draaiboompje’: WOENSDAG 6 OKTOBER 1993 - 18e Jaargang - Nr. 781 A/gem Nu ook in uw omgeving: Tel. informatie: 040 - 463911 TIVOLISTRAAT 75 Enkele reakties van kinderen: Zaterdaj Het ontstaan Enthousiast Succesvol Voor wie? jl Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243-1474^ Ijj Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) JJ Zondagmorgen 10 oktober om 11.00 uur gaan de deuren van zaal ,’t Draaiboompje’ open en zullen 30 Moergestelnaren maar liefst 22 verschil lende hobbies demonstreren tijdens ’n aldaar te houden hobbybeurs. Wat er zoal te zien is en door wie er wordt deelgenomen kunt u lezen in het nu volgende artikel. Wat is er te zien? Oktober -- aeNieuwsbladtaW^___ TILBURG Moergestel I® 'n Tiental jaren geleden ontstond bij buurtvere niging ’De Oistelvoirtjes’ het idee om ’n hobby beurs te organiseren. Vijf maal werd de beurs vervolgens gehouden. Na ’n aanvankelijke stil te rond het demonstreren van wat Moergestelna ren zoal in hun vrije tijd vervaardigen werd ver leden jaar de draad weer opgepakt en vond de hobbybeurs plaats tijdens de jaarlijkse vlooien markt van de harmonie. De organisatoren vonden dit echter niet zo’n suk- ses, omdat de bezoekers slechts via de vlooien markt de hobbybeurs konden bereiken. De ve le reakties achteraf deden initiatiefnemers Lia Oerlemans en Wim Willems besluiten om van de hobbybeurs weer een eigen evenement te maken. zelf wat te maken of uit te proberen, en tenslot te is er voor de kleinsten de gelegenheid om zich te laten grimeren. De hobbyisten zijn graag bereid om u hun hob by te laten zien en ook om u er over te vertellen. Hebt u vragen, of bent u geïnteresseerd in een of andere hobby, dan zal men u graag te woord staan. Wie weet krijgt u na het bezoeken van de ze beurs ook interesse om met ’n nuttige vrije tijdsbesteding van start te gaan. Zo tegen de win termaanden zeker niet zo’n rare gedachte. a.s. Zondag 10 oktober bent u van harte wel kom in de zaal van ,’t Draaiboompje’ van 11.00 tot 17.00 uur. De entree bedraagt voor volwassenen 1,50 en voor kinderen t/m 12 jaar (mits onder geleide) 0,50. Op de entreebewijzen worden tevens een loterij gehouden waarvoor mooie prijzen beschikbaar zijn. 1 De hobbybeurs is een bezoek waard voor ieder een: van jong tot oud, van klein tot groot. Voor de kinderen is er ’n speciale knutselhoek waar in ze zich naar hartelust kunnen uitleven. Daar naast is er voor de kinderen de mogelijkheid om (tegen ’n kleine vergoeding voor materiaalkosten) 'Sl Ook deze poppen zijn te zien op de Hobbybeurs. Jj Mllidvarzominncinefitniit J Ik vind dat onze sporthal groter moet worden, want wij zijn de enige sportvere niging in deze regio die naar een ander dorp moet om te handballen. Waarom moet dit?... j Wij kunnen ons ook bij de trainingen niet genoeg uitleven. Na ’3 stappen’ zijn we al in de kleedkamer.j In de winter moeten we om een wedstrijd te spelen naar Diessen, terwijl we goed in De Vonder kunnen, alleen is die te klein voor ons. En onze ouders moeten ons daar naar toe brengen. Onzin toch?... j Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie Buro '76, Oisterwijkseweg 43.5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopijuiterlijk zaterdagmiddag 12 00 uur; advertenties tot en met zondagavond De deelnemers aan deze hobbybeurs zijn (boven v.l.n.r.): An Paulissen, AU Steenbakker, Lia Oer lemans, Annie van Oort, Trudy Willems, Wil Pon ken, Marij van Elderen, Cor van Poppel, Ineke van Gisbergen, Connie Swinkels, Johan Kasteliins en Noortje van Roessel. Onder v.l.n.r.: Bregje Rijnen, Wim Willems, Jan van Bree, An Hoffmans en Le- nie Hoffmans. Niet op de foto: Nina Bayens, Rietje van Gisbergen, Nellie van Heeswiik, Annemie Oer lemans, John en Ria Vertogen, Lenie van de Loo, Niek Mulders, Bart van den Crommenacker, Mai- kel van Berkel en Jan Bergmans. De 30 hobbyisten hebben hun uiterste best ge daan om allerlei mooie dingen te kunnen laten zien. Zo kunt u er vervolgens ’n verscheidenheid aan vrijetijdsbestedingen bekijken, van zandkaar- ten maken tot met de computer spelen; van droogbloemschilderijtjes tot solderen; van glas graveren tot het borduren van prachtige schilde rijen; van schilderen tot kleifiguren maken; van wijn maken tot glas schilderen; van patchwork tot hout snijden; van origami tot het graveren Van spiegels (zandstralen); van porseleinen poppen maken tot grimeren; van kantklossen tot driedi mensionale Anton Pieck kaarten; van karakter- poppen tot raku; van kaarten snijden tot het ma ken van dieren in stof, en dat alles wordt door Moergestelse mensen gemaakt.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 1