ieuw in Moergestel... ngrid Wolfs I I Rabobank. Aangenaam. Oproep Algemene Vergadering van de Rabobank te Wie zijn wij** Moergestel Vanaf 1 oktober uw dames/herenkapster bij u aan huis!!! De Rabobank wijzigt de spaarrente. Geslaagd Het Bestuur. Rabobank Q J i S Verkorte agenda Es De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering alsmede de jaarrekening 1992 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. - Opening - Notulen vorige vergadering - Jaarrekening 1992 - Verkiezing leden Bestuur en Raad van Toezicht - Mededelingen en rondvraag. 5% 514 4/> 214 5/4 4/2 3/2 Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank BA gevestigd te Moergestel haar leden op tot het bij wonen van de algemene ledenvergadering die gehouden wordt op donderdag 14 oktober 1993 om 20.00 uur in ’t Draaiboompje, Hild 1 te Moergestel. Pr. Margrietstraat 11Moergestel Voorafspraken, bel: 04243 - 1295 3 2/4 3 2/4 334 3 /4 3/4 Kinderboekenweek 1993 13 tot en met 23 oktober 5 5/2 5/4 F?' HL Spaar-Vrij-Rekening Spaar-Groei-Rekening vanaf 5.000,- 2.500,--/ 5.000,- 0,--2.500,- Spaarplan Rekening Spaar-Vast-Rekening looptijd 1 t/m 5 jaar looptijd 6 t/m 9 jaar looptijd 10 jaar Rabobank Rendement Rekening** boven 25.000,- 10.000,--/ 25.000,- 5.000,--/ 10.000,- 0,--5.000,- Rabobank Beleggersrekening vanaf 50.000,- ƒ25.000,--/ 50.000,- 0,--25.000,- Rabobank Woonspaarplan vanaf 5.000,- ƒ2.500,--/ 5.000,- 0,--/2.500,- Rabobank Kinderspaarplan Rabobank Jongerenrekening Zilvervloot Werknemerssparen* 5SH A4 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1993 met ingang van 15 september 1993 2/4 De Rabobank is een coöperatieve bank. Met als doelstelling leden ondernemers te financieren tegen lage rente en gunstige voorwaarden. De Rabobank is een bank met leden. Betrokken mensen, die via een gekozen bestuur en de ledenvergaderingen invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Zo is gegarandeerd dat bij elke dienst die de Rabobank verleent het belang van leden en cliënten zwaar meetelt. Ong< Zoor ■7» ’Eilandheimwee’ van Selma Noort; 4/4 4/4 4/2 NOODOPROEP! Ik, Inge, zoek met spoed iemand met wie ik mee mag rijden naar Berkel- Enschot. Mijn werktijden zijn van 9.00-18.00 uur. Uw reaktie is welkom op tel. 04243-2021 Wéér broer en zus deze week en.niet zo moeilijk.’n Voorzichtig (zat er trouwens wel wa- 4/2 4/2 4/2 ’Kleine koning’ - Kvèta Pacovska. Door de Kinderjury werden tot de mooiste boe ken van het jaar 1992 gekozen: - ’de Minpis’ van Roald Dahl; - ’Blauwe plekken’ van Anke de Vries. De bekroonde boeken worden tijdens de kinder boekenweek tentoongesteld in de bibliotheek. Het programma tijdens de kinderboekenweek is verder als volgt: - Lezing door de schrijfster Liesbet Klop op woensdag 13 oktober in de bibliotheek: Van half 2 tot half 3 voor kinderen groep 4-5-6; Van half 4 tot half 5 voor kinderen groep 7-8 - Tentoonstelling ’vriendjes, maatjes, kameraad jes’: boeken over vriendschap en liefde in kin derboeken. - Kleurwedstrijd voor peuters en kleuters. De ingekleurde platen kunnen tot en met 22 okto ber ingeleverd worden in de bibliotheek. Voor de mooiste kleurplaten staan enkele leuke prijs jes klaar. - ’Maak je eigen vriendje’: een wedstrijd voor kinderen van groep 3-4- 5 van de basisschool. In de bibliotheek zijn bouwplaten verkrijgbaar. Met behulp van de bouwplaat kun je twee vriendjes maken. De vriendjes moeten uiter aard versierd worden. Vervolgens kun je ze tij dens de kinderboekenweek bij de bibliotheek inleveren. De origineelste inzending krijgt een prijsje. - Letterpuzzels voor kinderen van groep 6-7-8. Een deelnameformulier is verkrijgbaar in de bi bliotheek. Ook hiervoor geldt: oplossingen in leveren tijdens de kinderboekenweek, dus voor 23 oktober. Onder de goede inzenders wordt een prijs verloot. - Provinciale wedstrijd ’Hallo, hallo, wie...? schrijft er mee? Deelnameformulieren zijn in de bibliotheek ver krijgbaar. Inleven voor 1 oktober. Op zaterdag 23 oktober worden de winnaars bekend gemaakt vanuit het Safaripark van de Beekse Bergen. Daarvandaan vindt ook de radio-uitzending van Omroep Brabant plaats. ter in?) en ’n goedlachs gezichtje. Beiden ondertussen ook al weer geruime tijd getrouwd. De grote zus met kleine broer van verleden week waren Nel (van de Langenberg) Janssen, wonende aan de Hogenackerstraat met op haar arm broertje Ad Janssen (een van de gebroe ders en wonende aan het Vooskerbos). Primeur voor Nederland: alléén tijdens onze Na- jaarsshow, de nieuwe Hybridelijn van Gazelle (deze komen officieel pas uit in januari ’941). Natuurlijk bij SchepensTweewielers, Oisterwijk. 1 leder jaar worden in de kinderboekenweek mooie kinderboeken bekroond met een gouden of zil veren griffel. De Griffeljury kiest het mooiste kinderboek van een Nederlandse schrijver. Dat boek krijgt de Gouden Griffel. Het Gouden Penseel geeft de Penseeljury aan het boek met de mooiste illustraties van een Neder landse tekenaar. De jury’s geven ook nog Zilve ren Griffels en Penselen. Die boeken hoeven niet door Nederlanders geschreven of geïllustreerd te zijn. Aan de Katholieke Universiteit Brabant te Til burg behaalde onze dorpsgenoot Patrick Erven zijn buil op 27 september jl. Hij studeerde af in de richting bedrijfseconomie. Direkt hierna treedt hij per 1 oktober a.s. in dienst bij Hertel B.V. als management-trainer. Na enkele maanden inwerken in Nederland ver trekt hij voor ’n aantal jaren naar het buitenland. We wensen Patrick voor nu en de toekomst veel succes! -© - ’lieve engerd, de groetjes’ van Inez van Eyk. Zilveren penselen Stop’ - Andrew Kulman; -T ambtenaren/premie-spaarregeling spaarloonrekening winstdelingsspaarrekening Ongewijzigd Wijzigingen voorbehouden Zodra het tegoed een saldogrens overschrijdt, wordt het hogere rentepercentage vergoed over het gehele saldo. I De Gouden Griffel gaat dit jaar naar: ’Nachtver haal’ van Paul Biegel. Het Gouden Penseel gaat naar: ’Kikker in de kou’ van Max Velthuijs. I Dit boek kreeg bovendien een Zilveren Griffel. Zilveren Griffels: I 6 jaar en ouder: ’Niet Wiet, wel Nel’ van Joke van Leeuwen; ’Eüandheimwee’ van Selma Noort; 9 jaar en ouder: 'Elfenmiddag’ van Janet Taylor Lisle; ’Marie Pouceline’ van Simone Schell; 13 jaar en ouder: ’Toen onze Daniel doodging’ van Janni Howker; Met je rug tegen de muur’ van Klaus Kordon; Informatief: 'allemaal bedrog’ van Gerard Brands; a. .kjki

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5