Helemaal gratis m I J Krerkooyen '17 I Uit het gemeentehuis Voor al uw schilder- en behangwerk ■Ki BEKENDMAKING F te GEMEENTE MOERGESTEL Deze leuke tas met ’n waardevolle inhoud... als u bij ons uw geboortekaartjes bestelt! I Hart van Brabantloop Oproep aan alle hobbyisten die van kerstmis houden r r w Jol Q B Oisterwijkseweg 43, Moergestel, Tel. 04243 - 2268 i De keuze is enorm: maar liefst zes modelboeken staan tot uw beschikking. Even bellen en wij reserveren ze voor u zodat u thuis uw keuze kunt maken uit de collecties van Kunst Adelt, Kennemer, Intercard, RPI, Printhouse en Mercard! Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 04243 - 3357 ito» S. K Ui Ju. As Sei Re M< As As Jm Sei Sei He ie Si Schildersbedrijf Van het College van Burgemeester en Wethouders Verleende bouwvergunningen ca B< At - Diversen S. H Ui D: Hl M M W MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 22 SEPTEMBER 1993 PAGINA 14 'M 7 to. 2 ^4^ '“'s' s BURO 76 -«K o 0 Bi all 0c sla me de ter Pr. 21 Sei 23 Re 25 As Ju, 26 Sei Se: J zwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Wanneer u bij ons een bezwaarschrift indient kunt u tevens bij de Voorzitter van de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage, een verzoek om schorsing van onze beschikking dan wel een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning indienen. Op 14 september 1993 is bouwvergunning ver leend voor:’ - het plaatsen van een kap op de garage/berging aan Kloosterlaan 12; In de vergadering van het College van Burge meester en Wethouders van 14 september zijn onder andere de volgende besluiten genomen: Bent u van mening dat u door het verlenen van een bouwvergunning voor een van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw be lang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Wet administratieve rechtspraak overheidsbe schikkingen (Wet AROB) binnen 30 dagen na het verschijnen van dit blad een gemotiveerd be- GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235. Openingstijden: 9.00-12.30 uur en na tel. afspraak. SPREEKUREN COLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak. Wethouders P. Gerlach en L. Loosveld: maandagavond van 19.00-20.00 uur; hoofdingang aan de Raadhuisstraat. AVONDSPREEKUUR WONINGZOEKENDEN: Elke eerste maandag van de maand van 19.00-20.00 uur; ingang aan de Kloosterlaan. KLEIN CHEMISCH AFVAL: Kunt u wekelijks inleveren aan het adres Klooster- dreef 2 op maandag van 10.30-11.30 uur. GROF HUISVUIL: Wordt elke eerste maandag van de maand opge haald na melding op het gemeentehuis, tel. 1235; sluitingsopgave laatste vrijdag v/d maand 16.00 uur. WEEKMARKT: Elke vrijdagmiddag van 13.30-17.00 uur. STORINGEN/GEBREKEN: Aan riolering, wegen e.d. kunt u melden: - tijdens kantooruren: 04243-1235 - na kantooruren: 04243-1244 Zc 28 Sp ’P tre Di H. 779-1 Burgemeester en wethouders van Moergestel maken overeenkomstig het bepaalde in de Wet Milieu beheer bekend dat zij hebben besloten een milieuvergunning te verlenen aan Maatschap De Brou wer, Reedijk 5 te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Reedijk 5. De vergunning is verleend onder het stellen van voor dergelijke inrichtingen gebruikelijke voorwaar den in het belang van de bescherming van het milieu. De beschikking en de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf heden gedurende een maand ter ge meentesecretarie, sector Grondgebiedzaken ter inzage en wel iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Een mondelinge toelichting kan op verzoek worden verkregen. Indien daarom wordt verzocht kunnen de stukken ook gedurende drie aaneengesloten uren buiten de kantooruren worden ingezien Beroep tegen de beschikking kan worden ingesteld door: 1de aanvrager; 2. de betrokken adviseurs; 3. degene, die tegen de aanvrage en het ontwerp van de vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; 4. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen een maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoekschrift moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 22 september 1993. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Voor de laatste maal vragen we aandacht voor de Hart van Brabantloop. A.s. zaterdag is het zover en wordt ’s morgens in alle vroegte, wanneer vele minder matineuzen nog in een diepe slaap gedommeld zijn bij de Ka tholieke Universiteit Brabant het startschot ge geven voor de estafetteloop over 105 kilometer. De eerste lopers en loopsters beseffen dan pas goed wat het betekent dat hun poriën die dag wel erg vroeg gedwongen worden om transpiratie- vocht te laten passeren. Ook de loopgroep Physique geeft die dag acte de presence en gaat proberen de goede prestatie van het vorig jaar te evenaren. Indien het binnen de mogelijkheden ligt zijn deze loopsters en lopers zeker ambitieus genoeg om te trachten nog net iets beter voor de dag te komen. De loopgroep is voor die ene dag omgedoopt tot Rabobankrunners en zoals we al eerder meldden hebben ze ook materiële, financiële en psychische steun gekregen van Omnium sport, eet- en ijssa lon Picobello, van Jumbo markt en van sport school Physique. Er vindt die dag 3 maal een herstart plaats; dat wil zeggen de onderlinge tijdsverschillen die ont staan zijn doordat de ene ploeg snellere lopers tot haar beschikking heeft dan de andere worden ge noteerd. Er is een zodanig lange rustpauze inge last dat alle ploegen voldoende tijd hebben om binnen te komen. Daarna worden alle ploegen met verse lopers weer gezamenlijk ’wegge schoten’. De eerste herstart is om 11.30 bij de Beekse Ber gen (Vidar), de tweede om 14.15 op het plein in Oirschot; de laatste is om 17.30 en 17.45 bij het Longaterrein in Tilburg. Wie de herstart wil be kijken zoekt bijv, in Oirschot een veelkleurig ge klede massa op. Een aantal personen daarvan dribbelt nerveus rond, heft de knieën, kromt en strekt de rug en probeert met de handen de grond te raken. Weer anderen, zij die al gelopen hebben, wissen het zweet van het voorhoofd en strekken hun benen op een van de vele terrasjes van het plein. Wie dit ziet en dat is op het plein onvermijdelijk weet dat men op de juiste plaats is aanbeland. Ook Moergestel wordt aangedaan en het is dus ook mogelijk in Uw eigen dorp de groep aan U voorbij te zien trekken. De atleten (in dit geval allen dames) bereiken Moergestel komend van uit Oisterwijk over het fietspad. Bij de kapel op de Oisterwijkseweg gaat men het bos in om via het Stokeind en de Industrieweg de Aanstede te bereiken. Voor de sporthal is het wisselpunt Moergestel, waar de mannen het van de vrou wen overnemen. Zij komen via de Kloosterlaan, op het Rootven en lopen vandaar naar het viaduct op de Tilburgse weg. Meteen daarna gaat men het gebied van de Kerkeindse Hei op om via het kanaal bij het Longaterrein voorlopig weer te ein digen. Het wisselpunt in Moergestel is in bedrijf vanaf 15.15 tot 16.35, zodat zowel de snelste als de wat langzamere teams hebben kunnen passe ren en wisselen. Onnodig te vermelden dat publieke belangstel ling gekoppeld aan aanmoedigingen bij de Aan stede of andere delen van het Moergestels par cours alle sportlieden, maar vooral de Moergstel- se tot grote steun zal zijn. De Oosterhoutse Kerstmarkt komt er weer aan Op zaterdag 11 en zondag 12 december is de bin nenstad van Oosterhout weer gevuld met een 80-tal kramen waarin allerlei leuke Kerstartike- len worden aangeboden, een levendig muzikaal programma binnen en buiten met zang, toneel en theater, natuurlijk een Kerststal, de kerstman, de schaapsherder met zijn kudde en nog veel meer. Daarnaast wil het organiserend comité graag hob byisten de gelegenheid geven iets van hun werk te laten zien tijdens een speciale tentoonstelling die daarvoor ingericht wordt. Het onderwerp van deze tentoonstelling is: Zelf gemaakte kerststallen. Iedereen, jong en oud, kan meedoen. Wie denkt een leuke kerststal te kunnen maken (of deze al heeft) van hout, klei, papier, lucifers, plastic of nog andere materialen, kan deze tijdens de ten toonstelling laten zien. Alle ingeleverde Kerststallen worden tentoon gesteld in de St. Jansbasiliek op. de Markt in Oosterhout tijdens de tweedaagse Kerstmarkt. Voor de maker van de mooiste kerststal is er een leuke prijs. De deelname is helemaal gratis. Het enige wat de hobbyist moet doen is zich voor deelname aanmelden bij de VW Oosterhout- Dorst en het formaat van de stal opgeven. Opge ven kan schriftelijk: Bouwlingplein 1, 4901 KZ in Oosterhout, per fax: 01620-31048 of telefo nisch: 01620-54459. - het aanbouwen van een serre aan de woning k Hopveld 3; B - het uitbreiden van de woning aan de Pastoor de B Louwstraat 14; - ingestemd is met het verzoek tot aansluiting op het drukriool van het perceel Reedijk 1; ■7Z JA Di Vc W JA JA i M. M. Df Hl Pr 12 10 10 11 Pr 13 10

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 14