1 h Na A O, Attent en Pryma: Jumbo! Audacia-nieuws Van de politie Nieuws van het Moorman Racing Team Dringende oproep!!! I ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! r-BON Audacia junioren Audacia pupillen Diefstal van fietsen Daarom deze dringende oproep: Inbraken Verkeer Tevreden met resultaat MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 8 SEPTEMBER 1993 PAGINA 13 IA 12 •s tie tie tie )3. Naam Straat Wordt vervolgd Woonplaats Telefoon ter en ’Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst’. Een spreekwoord dat door Audacia-voorzit- ter Hans van de Heuvel werd aangehaald in de onlangs verschenen jeugd-info, een in- formatieboekje voor de jeugd van S.V. Au- dacia. Audacia mag als vereniging ook best trots zijn met de enorme groei van haar jeugdaf deling en vooral de jeugdcommissie is hier mee zeer vereerd. Toch baart het diezelfde jeugdcommissie een beetje zorgen. Stel je voor dat je een jeugdteam niet kunt laten voetballen door gebrek aan leiders. Stel je voor dat je een elftal teleur moet stel len omdat het maar niet lukt om voor dat elftal een geschikte trainer te vinden. Toch is dit de harde realiteit. Uitslagen: S.V.S.S.S. A2 - Audacia Al Audacia BI - Taxandria BI Audacia Al - Sarto Al (beker) Longa B2 - Audacia B1 (beker) Audacia B/C - S.V.S.S.S. B2 Jong Brabant C/D - Audacia C/D Programma zaterdag 11 sept. V.O.A.B. A2 - Audacia Al Audacia Bl - Were Di BI Audacia B/C - Viola B2 SV S.O.S. Cl - Audacia C/D t/m 10 regels f 7,50 2-2 1-3 1-2 1-14 0-3 3-1 3-3 2-1 5-2 5-1 7-1 7-6 5-4 15-0 6-0 8-0 0-7 1-4 4-1 Aanwezig: 9.30 10.00 9.30 9.15 10.00 9.15 10.45 11.00 10.30 3-5 6-5 0-11 0-5 0-15 1-15 Aanwezig: 13.15 13.45 13.45 12.00 Uitslagen: Audacia Dl - Baardwijk 1 Audacia D2 - Taxandria 2 Nemelaer 2 - Audacia El Audacia E2 - Nemelaer 2 Nemelaer 3 - Audacia E3 Audacia F1 - Nemelaer 1 Nemelaer 2 - Audacia F2 J. Brabant 2 - Audacia F3 Audacia F4 - Nemelaer F3 Programma zaterdag 11 sept. Audacia D1 - Beerse Boys 1 Heusden 2 - Audacia D2 Audacia El - Nemelaer 1 EDN 56 1 - Audacia E2 Sarto 6 - Audacia E3 Oirschot 1 - Audacia F1 Audacia F2 - Oirschot 2 Uno Animo - Audacia F3 RKDSV - Audacia F4 Een woning aan de van Rijckevorsellaan wérd op zaterdag 4 september op zondag 5 september door het dievengilde bezocht. Via de geforceer de schuifdeuren werd toegang verkregen. De kasten in het huis werden doorzocht en naast een hoeveelheid buitenlandse bankbiljetten werd ook een muntenverzameling gestolen. 14.30 12.00 12.30 10.00 10.00 10.00 10.00 12.00 10.00 10.00 thuisploeg kon het uiteindelijke gelijkspel tevre den mee naar huis worden genomen. Programma zondag 12 september: Audacia 1 - Zigo 1 Audacia 2 - Alhanci 2 Audacia 3 - Riel 2 Audacia 4 - Taxandria 9 Oisterwijk 5 - Audacia 5 Spoord.Boys 5 - Audacia 6 Bergeyk 7 - Audacia 7 SV SOS 3 - Audacia 8 SVG 10 - Audacia 9 Audacia 10 - De Bocht’80 3 t/m 6 regels f5,- Uw ’Zoekertjes' kunt u uitsluitend tegen kontante betaling opgeven bij ons redaktie-adres: Oisterwijkseweg 43, Moergestel. Ook kunt u gebruik maken van onderstaande bon (gewoon stukje papier mag ook). Wilt u de bon duidelijk invullen? Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nr. betaalt u f 2,50 extra. De opgave moet uiterlijk de zondagavond vóór plaatsing in ons bezit zijn. (Bon geld in envelop in de bus stoppen s.v.p.l) In de avonduren van 31 augustus werden in Moergestel 2 vrijwel nieuwe fietsen gestolen, die op verschillende plaatsen op slot stonden. Beide damesfietsen waren bovendien nog voorzien van een fietstas. - Wie wil op zaterdagmorgen een team F- pupillen (6-7 jaar) begeleiden? - Wie wil op dinsdag van 17.15 tot 18.15 uur mee helpen bij de training van onze F-pu- pillen? - Wie wil op dinsdag en/of donderdag van 17.15 tot 18.15 uur mee helpen bij de trai ning van onze E-pupillen (8-9 jaar)? - Wie wil op donderdag onze junioren B/C combinatie trainen? Stel Audacia niet teleur, en vooral niet de jeugd! Vind je het leuk om in een gezellige en spor tieve sfeer met kinderen om te gaan, neem dan contact op met Nico Oerlemans, tel. 1283. Mrv - Inde nacht van 30 op 31 augustus werd ingebro ken in een woning aan het Vooskerbos. Dit ge beurde terwijl de bewoners op de verdieping la gen te slapen. Via de voorzijde van de woning werd via een raam toegang verkregen. De hele benedenverdieping werd doorzocht. Uit deze wo ning werd een spaarpot met ongeveer 250 gulden ontvreemd alsmede een portemonnee met inhoud en een zakje met muntgeld. Naast een noodlottig ongeval te Berkel-Enschot kreeg de Rijkspolitie deze week nog 21 aanrijdin gen te behandelen. Zeven daarvan vonden plaats in Moergestel. Deze hadden gelukkig alleen ma teriële schade tot gevolg. Een week na Zolder stond er alweer een cup wedstrijd op Assen op het programma. Een ge woon rustig race-weekend met een, na later zou blijken, ongelukkig slot. De eerste training was een regentraining en me de door de Yokohama regenbanden kwamen we tot een 13e stek. Maar in de tweede training was het droog en werden de zaken weer recht gezet en zakten we naar een 28e plaats. Op de zondag na een goede start en een verbete ring van het persoonlijk record was het toch nog mogelijk op te klimmen naar een 17e plaats. Maar in de laatste ronde waren er twee ernstige valpartijen, waarbij de 2e rijder in de stand van het N.K. Johnny Verwijst, voor de rest van het seizoen uitgeschakeld zou worden. Hij wordt toch gerekend tot één van de smaak makers van het N.K. Op donderdag 20 mei, Hemelvaartsdag, werd de eerste ronde van het Nederlands Kampioenschap Superbike verreden. Het toneel hiervoor werd gevormd door het cir cuit van Eemshaven. Een circuit gelegen in de polder rond de haven en windmolenpark. Het was alweer 5 jaar geleden dat op dit circuit gera cet werd. Zodoende was het een beetje wennen aan de baan, en dat valt niet mee als de training verreden wordt in een enorme onweersbui. Op een 16e stek mocht er dan ook aan de wedstrijd begonnen worden. Echter door een uiterste po ging om voor in het veld te komen, door zeer laat remmen, werd er met volle vaart de uitloopstrook ingereden. Voordat de motor omgekeerd was lag het gehele veld al een halve ronde voor. De eer ste manche werd zodoende als allerlaatste begon nen, een positie die aan het eind van de race nog steeds in handen was. De 2e manche, later op de dag, werd rustiger be gonnen waardoor er de gehele race een felle strijd werd geleverd met Jan Leijen en Andries Hoog- tijdeling, op een identieke Yamaha. Op de finishstreep hoefde alleen Andries voorge laten te worden en eindigde op de 15e plaats, de eerste N.K. punten Drie dagen later moest er voor de derde keer in één week aangetreden worden voor een wed strijd, en wel voor een Nederland/België ontmoe ting. Deze werd gehouden op het industrieterrein van de gemeente Overpelt. Een baan bestaande uit 2 rotondes, een aantal haakse bochten en 2 lange rechte stukken. Op de zondagmorgen was er een training en ’s middags 2 manches. Er was een zeer grote pu blieke belangstelling. De VTM was er ook. De training moest gezien worden als een verkenning van de baan, zodat er ook niet echt op de grens werd gereden. De eerste manche leek het goed te gaan, maar het motorblok begon verder in de wedstrijd steeds meer aparte geluiden te maken, en er werd voor tijdig gestopt. In het rennerskwartier bleek bij opening van het motorblok dat de tandwielen van de 2e versnelling een paar tanden misten, hetgeen niet meer voor de 2e manche te repareren was, en er onverrichterzake naar huis gegaan kon wor den. Uitslagen: Heusden 1 - Audacia 1 Noad 2 - Audacia 2 Hilvaria 3 - Audacia 3 GFC’93 5 - Audacia 4 Audacia 5 - SET 4 Audacia 6 - EFC 7 Audacia 7 - Budel 8 Audacia 8 - Longa 6 Audacia 9 - sv SOS 4 Spoordonkse Boys 8 - Audacia 10 Heusden - Audacia 2-2 Het eerste competitietreffen was meteen van im portantie. Heusden was vorig seizoen al een hoogvlieger en Audacia wil u ook serieus mee doen. Dat straalde van het elftal af, want ondanks een 2-0 achterstand kwam zij volledig in de wed strijd terug en was een overwinning helemaal niet geflatteerd geweest. Nu moest genoegen worden genomen met een gelijkspel. Balbezit was over wegend voor Audacia, doch individuele klasse maakt van Heusden een gevaarlijke ploeg. Het scoreverloop was voor Audacia teleurstellend. Na een half uur keek zij tegen een 2-0 achterstand aan. In de twintigste minuut werd een schot van richting veranderd en Hans Fey was kansloos en daarna liet de scheidsrechter Remco Blikman doorgaan ondanks de vlag voor buitenspel: 2-0. De scheidsrechter nam niet eens de moeite om de Jumbo supermarkt aan het Rootven voor het eerst open en getuige de ’massale inval’ die daarop grensrechter Jan van Beers tekst en uitleg te ge- over Jan van het veld werd gestuurd. Audacia was niet ontmoedigd en bleef bij de les. Misschien ook met een buitenspelluchtje wist voor rust Ralf Kreijveld nog 2-1 te scoren. Na rust was Audacia nadrukkelijk aanwezig voor een beter resultaat. Vooral Comé Zoontjens straalde de onverzettelijkheid van het elftal uit en het moet voor hem een persoonlijke genoegdoening zijn geweest dat hij in de tweeëndertigste minuut een strafschop mocht verzilveren: 2-2. Een over winning zou daarna zeker niet hebben misstaan. Keeper, paal en lat stonden echter in de weg. Met de zeker niet ongevaarlijke counters van de Met de omschakeling van Pryma naar Jumbo heeft Rinus Denissen z’n koers voor de toekomst dui delijk bepaald. Met een nóg groter assortiment en nóg scherper prijsstelling kan Jumbo de konkur- rentie op de levensmiddelenmarkt op de voet volgen. Woensdag 1 september gingen de deuren van volgde lijken veel huisvrouwen te zijn aangetrokken tot de bij Jumbo gehanteerde formule. Naast ven, hetgeen betekende dat in de comotie hier- ’n overzichtelijker opstelling van produkten kreeg ook het kassa-gedeelte ’n face-lift waardoor ook daar een vlotte doorstroming kan worden gewaarborgd. Graag wensen we Rinus en Corrie Denis sen van harte sukses!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 13