Nieuwe winterreizen en gratis extra’s!!! k J LEUKE EXTRA’S, MOOI MEEGENOMEN! X I wintervakantie I Mijlpaal in geschiedenis Audacia... Wie ben ik? bij het grootste reisbureau van Nederland. V7 I 11'1 tit: Zonnebloem loterij KPJ Moergestel organiseert voor 10e maal touwtrektournooi LV.N. bossen- en vennenwandeling UW Kom snel boeken, nu is er nog volop keus!!! i De nieuwe winterreisprogramma’s zijn er weer. ski-conditietest als u nu uw wintersportvakantie boekt i uw doorlopende reisverzekering als u voor 31 oktober Gratis introductieles ski-aerobic en Gratis 3 maanden extra dekking bij 1993 boekt Gratis RaboKompas, de handige reiswegwijzer vol praktische tips voor het buitenland Gratis Rabobank Vakantie Magazine, met kans op een reis in onze vakantieprijsvraag! Gratis Toeristiek Vakantie Informatie over uw favoriete vakantieplekje Gratis WinterVakantieWijzer Kom snel langs, want we hebben ook aantrekkelijke gratis extra’s voor u. o - PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 1 SEPTEMBER 1993 A 4 Rabobank. Aangenaam Naam ploeg: Kontakpersoon: Telefoon: Adres: Woonplaats: Gem. leeftijd ploeg: Gem. gewicht ploeg: Zonnebloemafdeling Moergestel J eugd/gemengd Heren /e Aankruisen wat van toepassing is: Dames De jaarlijkse Zonnebloemloterij is weer van start Op zaterdag 18 en zondag 19 september a.s. or ganiseert de KPJ Moergestel al weer voor de 10e maal het Touwtrekweekend. Op zaterdagavond start de KPJ dit weekend tra ditioneel in de feesttent aan de Heuvelstraat. De aanvang is 20.00 uur. Op deze avond zullen de volgende artiesten optreden: New Four, Albert West en Peter Koelewijn. Het geheel wordt te vens nog ondersteund door Radio Fantasy’s Drive-In show. Dit programma zorgt gegarandeerd, evenals voorgaande jaren, voor een gezellige sfeer. Zondag begint het touwtrektournooi rond 12.00 uur. Touwtrekken over water is iets anders dan het touwtrekken op de traditionele wijze. Nu wordt vanuit bakken getrokken. Deze vorm ver gt meer taktiek, uithoudingsvermogen en in zicht. Dit mag echter niemand ervan weerhou den om mee te doen, gezien het aantal van ruim 60 teams teams dat verleden jaar deelnam. Gedurende de gehele dag wordt het toernooi mu zikaal ondersteund door Radio Fantasy’s Drive- In show. Het weekend wordt afgesloten door een optreden van Arne Jansen. Voor de kinderen is er een speciaal kinderpro gramma samengesteld, met o.a. optredens van een echte clown. Diegenen die zich nog willen opgeven om mee te doen kunnen dit door onderstaande strook in te vullen en te sturen naar een van de volgende adressen: M. Ketelaars, Oirschotseweg 65 of R. Denissen, Burg. Poortstraat 33. Zondag 5 september organiseert het I.V.N. afde ling Oisterwijk en omstreken weer een middag wandeling. Dit keer nemen LV.N. natuurgidsen u mee naar de mooiste plekjes van het Oister- wijkse bossen- en vennengebied. Er wordt gestart om 14.00 uur vanaf het Bezoekerscentrum aan de Van Tienhovenlaan in Oisterwijk. U bent van harte welkom. Deelname is gratis. plaatselijke werk van de vereniging ten behoeve van langdurig zieken, lichamelijk gehandicapten en hulpbehoevende ouderen van alle gezindten. Mede dankzij deze loterij kan onze afdeling weer verschillende activiteiten organiseren. Met de loterij zijn aantrekkelijke geld-prijzen te verdienen. De hoofdprijs is 25.000,-. De prijs per lot is 2,50 en ieder lot biedt twee kansen op een prijs. De trekking is in november en winnaars krijgen persoonlijk bericht. Als u de Zonnebloem een warm hart toedraagt steun dan dit werk en koop loten!! Wat verwacht werd, is gebeurd. Deze week meldde Bjorn van Antwerpen, de Hoefkens 38, zich aan als lid van Audacia en bracht daarmee het aantal pupillen op 100. Sinds de oprichting van Audacia is dit aantal bij de pupillen nimmer bereikt. Audacia liet dit niet onopgemerkt voorbij gaan en afgelopen vrijdag werd Björn onder toeziend oog van een afvaardiging van het Audacia bestuur en de jeugdcommissie door Audacia en Omnium Sport voorzien van een complete voetbaluitrusting. Ook was er voor de ouders van Björn namens Omnium Sport een bosje bloemen, want ’zonder ouders komt er geen 100e pupil’, aldus Jan Bertens van Omnium Sport. Samen met Jan Bertens, jeugdvoorzitter Nico Oerlemans en juniorensecretaris Rien Smits poseerde Björn trots voor de fotograaf van ’Moergestel-Nieuws’. Tevreden lachend naar de fotograaf met de knuffel in de armen... Wie is het? Goris Jansen, Raamackerstraat 5, poseerde vorige week met ’n treintje voor de school fotograaf. De geboortewieg van Goris stond aan de Tilburgseweg 18. gegaan. De vrijwilligers van de Zonnebloemafde- ling Moergestel zullen in de periode van 12 tot en met 18 september bij u aanbellen om loten te ver kopen. Deze loterij is een belangrijke bron van inkomsten voor de Zonnebloem. De opbrengst dient ter ondersteuning van het landelijke en 'I"

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5