Gezellige Veronica-zomertruck BURO 76 ’Vriendenweekend’ bij Audacia AUTOMOBIELBEDRIJF DONKERS Wist u trouwens dat, als u bij ons geboortekaartjes bestelt, wij u ’n gratis felicitatiepakket aanbieden met allerlei voordeeltjes voor zowel moeder als kind...? eboortekaartjes, huwelijkskaarten, 'jubileumkaarten... of eender welk ander drukwerk... we maken het allemaal Toer Mee ’93 Zondag 29 augustus 20, 21 en 22 augustus a.s. Serene schoonheid en spectaculaire spanning in Eftelings Zomer Circus 1 Volkswagen Groep Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel Telefoon 04243-2268 Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 04243-1110 Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres De organisatoren van het komend ’Vriendenweekend’ zijn al weer gerui me tijd bezig om alles geregeld te krijgen voor het weekend van 20, 21 en 22 augustus a.s. k Bh MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 14 JUL11993 PAGINA 9 IA 8 l) officieel sub-dealer voor Moergestel, Oisterwijk e.o. Werkgroep M.O.V. vice-landskampioenschap, wonnen zij het Open Kempisch Kampioenschap en liefst driemaal het Open Belgisch kampioenschap. Voorwaar een opsomming van suksessen die er zijn mag. Reden dus om zondag 22 augustus a.s. alvast te reserveren voor het Frühschoppen dat deze kapel zal verzorgen. Op de rest van het programma van het ’Vrien denweekend 1993’ komen we binnenkort terug. Voor het traditioneel gezellige weekend hebben we voor de zondagmorgen beslag weten té leggen op de ’Edelweisskapelïe’ uit Bergeijk. Deze ka pel bestaat reeds 32 jaar en is gevormd uit ca. 25 muzikanten. Zij maken vooral Egerlander-, Oos tenrijkse en Tsjechische volksmuziek. Ook het showelement wordt tijdens hun optreden zeker niet vergeten. Zij hebben reeds vele optredens verzorgd in zowel binnen- als buitenland. De kapel behaalde in de topklasse tweemaal het Vanaf 1 juli tot en met 31 augustus heeft het groot Efteling Zomer Circus haar tenten opgesla gen op de Circusweide van de Efteling. Niet voor het eerst, want twee jaar geleden tekende de be kende circus-impressario Fernand Banning ook voor de regie van het toenmalige circus. Ook dit jaar heeft hij opvallende circusnummers uit heel Europa kunnen contracteren voor het Kaatsheu- velse park. Zo is een unieke circusshow van 35 minunten samengesteld, waarin serene schoon heid en spectaculaire spanning elkaar afwisselen. Drie maal per dag kunnen duizend bezoekers plaatsnemen in de speciaal voor dit doel vervaar digde nieuwe circustent. Fernand Banning zocht samen met de Efteling naar interessante circusnummers om zo een spe ciale Eftelingvoorstelling te maken. En dat is ge lukt. Spectaculaire spanning wordt bezorgd door het adembenemende trapezenummer van Troupe Troekbina. De groep won in maart van dit jaar op het festival ’La Piste aux Espoires’ in Frank- luchtballet. Negen koelbloedige acrobaten van de perche- groep Saratch vertonen hun kunsten aan 12 me ter hoge stangen. De rode draad door de voorstelling wordt ge vormd door het clownstrio Schelnikov dat het hooggeëerde publiek tussen de verschillende nummers amuseert. Liefhebbers van huisdieren kunnen hun hart op halen bij de katten en honden van Rinat Faira- sov. Deze huisdieren tonen een vertederend beeld van de vriendschap tussen mens en dier. De serene schoonheid wordt gevormd door de zes Arabische volbloedhengsten van Kart Heinz Lesker, die zijn prachtige paarden presenteert in een schitterende vrijheidsdressuur. De entree tot het Groot Efteling Zomer Circus is voor de bezoekers inbegrepen in het kaartje voor de Efteling. Ook tijdens de Zomeravonden, die op 14, 21 en 28 augustus aanstaande zullen plaatsvinden, zal om 22.00 uur een extra circus- Vrijdagavond streek ie voor het eerst in Moergestel neer: de Veronica Zomertruck met ’n aantal Ne derlandse artiesten. Een en ander vond plaats in verband met de feestelijkheden van het 35-jarig be staan van ’Den Boogaard’ dat deze maand uitvoerig wordt gevierd. Albert West, Hannie en Dolce- Vita verzorgden een optreden dat werd gepresenteerd door Bart B.O.O.S. Vooral de jeugd amuseerde zich uitstekend in het fijne zomeravondzonnetje en kon en-passant ook nog proberen wat kadootjes

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 9