Zondag 18 juli: Jaarmarkt Baarschot DIIUK GRATIS! NiEN BIJGAART GRAFIE Is uw koffer al gepakt? Aie^otoó Boetiek Bonita ZOEKERTJES I! t rgestl, Telefoon 04243 -1421 Nu volop vakantievoordeel bij ‘BO’ETI'EJQ x $0^1 TA 59 Prettige vakantie! SS.- Kodak - 20% 2 halen/1 betalen - 50% 50% 50% 2 voor 100.- -10% Rootven 9, Moergestel, Tel. 04243 - 3664, Maandagochtend gesloten Badpakken/bikini’s Dameskleding Dameskleding, vele artikelen Herenkleding, alles Pullovers Merkjeans, restanten T-shirts Heren Anjervelden I FRMF lil LW I] ver onder de evenaar. ’n streeploze service 'MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 14 JULI 1993 1INA6 11 Jackie beter. gewoon PAGINA 7 Op zondag 18 juli aanstaande wordt in de kern Baarschot (gemeente Diessen) de Baarschotse Jaarmarkt gehouden. IMAGING SERVICES BY 'één lijiir'' nrfriwlf 'eiuhrUt .’tiii-fflm Uniek op de Baarschotse jaarmarkt mag de pre sentatie van de anjervelden worden genoemd. Spétiaal ter gelegenheid van de markt is in het parcours een stuk opgenomen waar anjers staan te pronken. De anjers worden vers gesneden en er wordt ter plaatse voorlichting gegeven over de ze mooie bloem. Wie na dit alles even de inwendige mens wil ver sterken, kan terecht op één van de gezellige ter rassen. Dat kan bijvoorbeeld bij Herberg De Schuur waar de bezoeker op aangename wijze en muzikale wijze wordt getrakteerd door de Nol Jansen Band. De kinderen worden in het pro gramma vanzelfsprekend niet vergeten. Zij kun nen zich vakkundig laten schminken of kunnen hun hartje ophalen op het terras van d’Ouwe Brouwerij terecht waar Clown Frederiko zal op treden. Ook kunnen ze zich daar uitleven op het springkussen. De tentoonstelling van een mini atuur dorsmachine zal de kinderen ook aanspre ken. -an KODAK alléén geplaatst bij kontante betaling! Te koop: Allround surfplank imperiaal surfpak maat 48. Tel. 04243-2490. Marcel en Gerard van autorijschool ’Ken-Te- Ken’dankzij jullie ben ik voor de tweede keer voor mijn rijbewijs geslaagd. Silvia Schilders Te koop gevraagd: jeu-de-boules ballen. Tel. 04243-2304. Te koop aardappelen, sperziebonen en spits kool bij Jan Mulders, Roskam 4, Heuvelstraat Moer gestel. Tel. na 6 uur in de namiddag: 04243-1313. Dankzij de goede en gezellige lessen ben ik de eerste keer geslaagd bij Rijschool ’Kees’ van den Biggelaar. Vincent Tijdens de bouwvakvakantie zijn wij op maandag en dinsdag gesloten! Vanaf 16 augustus is alles weer normaal. Prettige vakantie!!! Slijterij-Wijnhandel ’In den Korenmaaier’, Schoolstraat 18, Tel. 1350. Niet gefaald, meteen gehaald. Bedankt Kees! Attracties Eén van de attracties die van een hoog niveau is, is het optreden van twee steltenlopers. De strip figuren Mickey en Mini Mouse zullen eveneens in levende lijve op de Baarschotse Jaarmarkt aan wezig zijn. De organisatie heeft een andere bij zondere nieuwe attractie in huis weten te halen in de vorm van de elastiekbaan. Bezoekers wor den uitgedaagd om een bal zover mogelijk weg te brengen terwijl zij zijn vastgemaakt aan een elastiek. Een spectaculair en komisch gezicht. De entree voor de Baarschotse Jaarmarkt is 2,- per persoon. Kinderen tot 12 jaar mogen gratis binnen. Het entreebewijs is tevens een lot voor de loterij waarbij de bezoeker de kans maakt op een prijs ter waarde van 150,-. In de directe omgeving van de markt is voldoende gelegenheid tot gratis parkeren. Dit jaar kunnen de bezoekers van 11.00 uur tot 18.00 uur gaan geznieten van een gevarieerde jaarmarkt met diverse extra activiteiten. Op de markt in de Baarschotsestraat komen ongeveer 150 kramen te staan waar het kooplustige publiek een keuze kan maken uit de vele koopwaar. Bij zonder interessant mag zeker ook het aanbod van oude ambachten en bijzonder stands worden ge noemd. Zo zullen onder andere een stoelenvlech- ter, een beeldenmaker hun vak aan het publiek tonen en laat en glasblazer zien wat hij in huis heeft op dit gebied. Ook zal er de plaatselijke beren- en poppendokter Toos Aerts aanwezig zijn. Beschadigde poppen of beren worden door haar op een liefdevolle manier gerepareerd. Wie op de jaarmarkt zelf een beer wil kopen kan te recht bij de kraam met beren die van hooi wor den gemaakt. Er is een grote rommelmarkt.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 7