MARKTPOELIER MASTBROEK it Operettevereniging ’Con Amore’ Verlaging debetrente rekening-courant k ^1— 10 Kuikenbouten Museumjaarkaart cadeau. Actuele credit-rentetarieven zakelijke rekening-courant 1 kilo kip of kalkoenfilet van 14.75voor 12.50 Bij een Europas of Rabocard een I,. s ir V JULI 1993 of u een u 0,00 Of wilt nu IJ Tegen inlevering van deze advertentie krijgt u - 3 maandskern f 25.000,- (bonus) - Transactiekas ƒ25.000,- ƒ25.000,- 'T Rabobank CS Maak van uw vrijdag een kipdag! Bij u op de markt elke vrijdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur. Boccaccio Der Zigeunerbaron Korenavond Vakantie langs bij de Rabobank in de buurt. straks niet Hebt u nog ’n leuk fotootje liggen (liefst met niet meer dan 1 2 personen erop) kom er dan eens mee... U krijgt uw fo to altijd ongeschonden terug (wel even ophalen a.u.b.). dan niet daarna- een Ontwikkelingen op de financiële markten geven aanleiding om de debetrente voor kredieten in rekening-courant te verlagen met ingang van 5 juli 1993 met 0,25 °/o het Openluchtmu seum in Arnhem? Wilt u frisse neus halen in voor 10." u -al u al Jubilarissen Europas Rabocard bestelt, krijgt Museumjaarkaart cadeau. Hebt een Museumjaarkaart bij uw Europas van de Rabobank, dan blijft ook deze auto matisch geldig l januari 1995. Kortom: kom alleen ogen maar tekort. 1 °/o 2,50 °/o 4,75 °/o de Nachtwacht zien in bij de Rabobank een het Rijksmuscum in Amsterdam? Ziet ’s ochtends liever bagger in het Baggermuseum in Sliedrecht? kunt u Dan komt u 1 5' A? jf PAGINA 5 MA 4 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 7 JUL11993 Rabobank tot J Aangenaam myvouti, ÖLW11U 11CL dgciiuapuiii j uDiianssen Niet minder dan vijf leden waren 12% jaar lid j.p. :6 CP.. t-- - - Tussen kunst J ook vrije dagen O en cash. van ons koor. Aangezien ook onze voorzitter een van de jubilarissen was, werd dit agendapunt door de secretaris afgehandeld. Hij feliciteerde elk van hen en stelde dat zoveel jubilarissen te kenend is voor de goede sfeer in het koor. Ieder kreeg een bloemetje of een fles aangeboden, waarna het vijftal even moest poseren voor de fo tograaf. Goedzo Chris. Een terugblik op de uitvoeringen van ‘Boccaccio’ bracht ons weer terug in het zonovergoten na- tuurtheater in Oisterwijk. De uitvoering in Den Boogaard in maart meege rekend, hebben wij meer dan 800 bezoekers mo gen verwelkomen. Voorwaar niet gering. Maar als je dan daarna hoort: ’Hebben jullie in het na- tuurtheater gespeeld? Dat had ik best willen zien. dan doen we blijkbaar toch iets niet goed. Reklame maken is duidelijk niet onze sterkste kant. Misschien dat iemand van de lezers ons daarbij van advies zou kunnen dienen of daad- werkehjk iets voor ons zou willen doen. Het volgende punt was het programma voor vol gend jaar. Er was uiteraard al wat voorwerk ge daan en na een uitgebreide discussie werd er al gemeen mee ingestemd om de Zigeunerbaron te gaan instuderen. Het jongerenkoor Melos heeft reeds lang geleden laten weten ook het komende jaar weer mee te willen doen. Er is dus weer vol doende ‘werk’ aan de winkel. Iedereen is welkom eens te komen luisteren en kijken of meedoen iets voor hem of haar zou kunnen zijn. Ter gelegenheid van ons 20-jarig bestaan houden wij 12 november een korenavond in Den Boo gaard. Wij hebben kontakt opgenomen met ’Crescendo’, en deze heeft bericht dat zij graag willen meedoen. Ook Melos zal als jongerenkoor aan de avond deelnemen. Van een vierde bena derd koor hebben we momenteel nog geen uit sluitsel gekregen. Alles bijeen zullen er zo’n tweehonderd zangers/zangeressen zijn. Met de aanhang erbij, zou Den Boogaard best wel eens aan de kleine kant kunnen blijken te zijn. Ook Thea Vermeulen zal een bijdrage aan deze avond leveren, met begeleiding van Jacco Nefs. Wij zijn er zeker van, dat dit een fijne avond gaat worden. Eerder dan wij gewoon zijn, begint nu de zo merstop. De eerste repetitie is weer op 18 augus tus om 8 uur in Den Boogaard. Als alles meezit is er dan al muziek voor de nieuwe operette. Wij wensen U allen een fijne vakantie. Komen deze gezichten u bekend voor? Wie zijn het...? De hoofdpersoon van afgelopen week werd door velen herkend. Het was ook niet zo erg moeilijk: Gerard Antonis, Oirschotseweg 41. andering besloten. Het dekt beter de muzikale la ding van ons koor, dus voortaan ‘Operettevere niging Con Amore. Na de gebruikelijke mededelingen, een jaar verslag van zowel de secretaris als de penning meester, stond het agendapunt ‘jubilarissen’. Onder deze gewijzigde naam begint Con Amo re aan haar eenentwintigste bestaansjaar. Op de algemene ledenvergadering afgelopen woensdag werd met algemene stemmen tot deze naamsver- Doe precies waar u zin in hebt. Want tot 1 januari 1995 gratis ruim 400 musea in Nederland bezoeken. Want als u De jubilarissen. V.l.n.r.: Jo Herwaarden, Annie Willemen, Jan van Zon, Marieke van Tilburg en Gerard Bergman.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5