Krerkooyen Gèsselse Kermis in 'De Klaore'! Voor al uw schilder- en behangwerk F.E.V.I.O.R. Dubbeltjespot uitbetalen Nederpopavond Smartlappen It’s Party-Time! Swingen met de hele tent We gaan het gezellig Gèssels af maken...! Koningschieten Gilde St. Catharina met live-muziek! Middenkoor in oprichting Physique sport- en gezondheidscentrum erkend als Fitlvak lid Geslaagd? Vacantie? En daarna EN GEZO^* I OSC Sé 4 6e prijs MOERGESTEL VRIJDAG: ZATERDAG: ZONDAGMIDDAG: ZONDAGAVOND: MAANDAGMIDDAG: MAANDAGAVOND: DINSDAG: Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 04243 - 3357 Iedere dag staan wij klaar tot 02.00 uur 5e prijs 4e prijs 2e prijs 2e prijs 4e prijs 6e prijs 2e prijs 8e prijs Schildersbedrijf 'T VELTHOVEN KRUYSSEN B.V. Warmte uit betrouwbare bron. Bevemieuws zcouting R ri i «.m MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 30 JUN11993 PAGINA 9 2e prijs warmwater. Laat u ook eeos vak kundig informeren over de installatie van dit Nederlands kwaliteitsprodukt. Schoolstraat 3 5066 EC Moergestel Tel 04243- 1284 Fax 04243 - 3808 zoekt naar: - leden (m/v) - basgitarist (m/v) - sologitarist (m/v) - toetsenist (m/v) - dwarsfluitist (m/v) Begin september starten wij een middenkoor. Wij zoeken gemotiveerde leden en muzikanten in de leeftijdscategorie van 16 tot 40 jaar, die een voornamelijk populair repertoire ten gehore wil len brengen. De repetitie is wekelijks (voor combo in overleg) op dinsdagavond van 19.30 - 21.30 uur in het Pa rochiecentrum in Moergestel. Voor aanmeldingen en informatie kunt u bellen naar: Jannie van Esch-van Daelen, tel: 013-333993 (voorzitter) of Denus van Gorp, tel: 013-557147 (dirigent) Rectificatie Boxtel 20 mei 1993 Michel Elesen Hester B2 Orthen 19 juni 1993 Dries Roefs Greg Z1 Helvoirt 20 juni 1993 Dries Roefs Greg Z1 Theo van Delft Clemmerdor M2 Geertje Roefs Grets L2 Dries Roefs Horace LI Piet van de Brand Heinste B2 Springen: Dennis van Mensvoort Lucky L Michel Elesen Hester B Viertal klasse L Kringkampioen klasse L springen Dennis van Mensvoort met Exclusief. Prijswinnaars proficiat! ters, getuige ook het feit dat wij regelmatig over leg hebben met onze plaatselijke fysiotherapeu ten: Irene Harding, Sjef van de Meydenberg, Gert-Jan Schimmer en Hans Wevers over de mensen die fysiotherapie hebben gehad en weer willen gaan sporten. CENTRALE VERWARMING SAMTAR GAS-WATER LOODGIETER DAKBEDEKKING Naast bovenvermelde personen bestaat Physique natuurlijk ook nog uit Gwen Rodrigues de Mi randa (gymnastieklerares le graads) die al jaren de afslankkursus en de aerobiclessen verzorgt en tevens borg staat voor het A- en B zwemdiploma van onze jeugd. Evelien van Broekhoven is vaste assistente en be zig haar diploma zwemonderwijzeres te halen. De balletlessen worden gegeven door Maaike Zaal, afgestudeerd aan het conservatorium te Tilburg. Het Fitlvakschild dat wij toch met enige trots naast onze ingang gaan hangen en vooral de goe de score die wij bij dit onderzoek behaalden is te rug te voeren op het feit dat wij veel know-how in huis hebben. Physique wordt geleid door uit sluitend hooggekwalificeerd personeel!!! De lessen die U kunt volgen bij Physique zijn verantwoord en continu onderhevig aan nieuwe ontwikkelingen die wij op de voet volgen. Wij hebben leuke plannen voor de toekomst, maar daarover later meer Physique biedt bovendien nog een verscheiden heid aan kursussen, waaronder konditietraining, aerobics, body-wave, body-contour (afslankpro- gramma) bewegen voor ouderen, Yogym en Fitnesscentra die zich als lid aanmelden, worden eerst onderworpen aan een onafhankelijk onder zoek. Daarbij worden zij getest op een aantal kwaliteitskriteria zoals professionele begeleiding, akkommodatie, materiaal, hygiëne, etc. Wanneer zij voldoen aan de Fit!vak-norm worden zij er kend. Fitlvak-erkende fitnesscentra krijgen jaar lijks een (her-) keuring. Het voordeel voor de sporter is dat deze de pro fessionele fitnesscentra nu kan herkennen aan het Fitlvakschild. Sporters zijn in deze centra verze kerd van ruime, goed onderhouden akkommoda- ties, goed materiaal en een professionele bege leiding. Hierdoor wordt de kans op blessures beperkt. Physique heeft wat dit laatste punt betreft een goede naam hoog te houden. Al jaren heeft Physique een eigen keuringsarts in de persoon van Dr. E.J.TH.M van Delft die sa men met fysiotherapeut Wim van Gorsel de sportkeuringen verzorgt. Dit is een medisch en lichamelijk onderzoek waarbij wordt vastgesteld hoe een sporter er voor staat. De lichamelijke gesteldheid ,de konditie en heel belangrijk, het advies voor de sporter waar hij of zij vervolgens op moet letten bij het sporten. Naast de mogelijkheid van een sportkeuring, heeft Physique ook een jonge fysiotherapeut die een puur preventieve funktie vervult.Dit is Re né van Beurden bij hem kunnen mensen advies vragen over wat te doen bij een lichte blessure of waar moet ik naar toe als ik een bewegingsbeper- king heb. Een klein onderzoek zal dus kunnen leiden tot een snellere doorverwijzing naar de huisarts, zodat een beginnende blessure eerder gesignaleerd wordt. De laatste uitbreiding van het team rond Physi que is Jan Bertens van Omnium Sport die samen met eigenaresse van Physique, Mieke de Groot, afgelopen week hun diploma sportmassage en sportverzorging hebben behaald. Wat voor velen nog onbekend is zijn de grote voordelen van een sportmassage. Het heeft op de eerste plaats een puur preventieve funktie, het losmaken van stijve spieren zodat de afvalstoffen sneller afge voerd worden en een sneller herstel optreedt na het sporten. Op de tweede plaats de sportverzor ging, het leggen van een tape of ondersteunende bandage of het verzorgen van een wond, gewoon dingen die voorkomen tijdens het sporten. Kortom wij gaan zorgzaam om met onze spor- Physique heeft, net zoals 50 andere fitnesscentra in Nederland, het Fitlvakschild in ontvangst mo gen nemen (zie foto). Het Fitlvakschild is een keurmerk en onder streept de kwaliteit van het fitnesscentrum. De stichting Fitlvak is de branche-organisatie voor fitnesscentra en als zodanig geëntameerd en erkend door de Ministeries van Economische Zaken en WVC en de Nederlandse Sport Fede ratie (NSF) Zij waarborgt de kwaliteit van de bij haar aan gesloten fitnesscentra. Door het laten installeren van een Agpo/Econforte Hoog Rende ment CV-ketel levert o een wetenlijke bijdrage aan een schoner milieu. De uitstoot van milieubelastende stoffen is nagenneg nul. Hiermee is de Agpo/ Econforte de milieuvriendelijkste CV ketel ter wereld. Daarnaast is de Agpo/Econforte enorm zuinig met energie. Het rendement van maar liefst 98,5% (B W.) steekt met kop en schouders boven dat van andere HRketels uit De extra energiebespa ring t.o.v. de gemiddelde HR-ketel kan hiermee oplopen tot zo'n 10%. Hier mee bespaart u aanzienlijk op uw iaat lijkse gasrekening. Bovendien komt deze HR-ketel in aanmerking voor een subsidie van El. 350.. Naast milieu vnendelijk en energiezuinig is de Agpn/Econlorte bijzonder comfor tabel, fluisterstil en behoeft nauwe lijks onderhoud. De Agpo/Econforte is er voor louter verwarming of als combitoestel voor verwarming en AGPO/ECONFORTE: HET WARME GEVOEL VAN EEN VERSTANDIG BESLUIT ©agpo Voordat de vacantie van sommigen al begonnen is, denken we al aan de tijd na de vacantie. Waar gaan we ons het komende win terseizoen ’ns mee bezighouden? Met toneel misschien?! Dat kan, want in ’94 zal er door de KPJ weer ’n toneelstuk gebracht worden. De data zijn al vastgelegd, namelijk 26 en 28 februari en 2 maart. Omdat dit ongeveer ’n maand vroe ger is dan anders, willen we op tijd van start gaan. Dit houdt in dat we al tijding toneelstukken gaan lezen. Belangrijk bij het kiezen van ’n to neelstuk is dat je weet wie er zéker mee doen. Het is nogal lastig als er weer spelers afvallen na het kiezen van ’n toneelstuk. Dus ben je geïnteresseerd in toneel. kun je er vanaf oktober elke woens dagavond van 20.00 - 22.00 uur tijd voor vrij maken.heb je de inzet. houd je van toneel... of wil je graag souffleren... bel dan naar Marlies van Rijzingen, tel. 1895. Oók spelers van vorige jaren! Ben je géén lid van de KPJ en wil je tóch mee doen, dat kan ook! Alléén al voor het toneel is de KPJ de moeite waard om lid te worden! Laat vóór 9 juli iets horen!! tenslotte preventieve gymnastiek in samenwer king met fysiotherapeut Hans Wevers. Buitensporten zoals hardlopen, kanoën, langlau fen en skiën worden altijd georganiseerd vanuit de sportschool. Kortom wij proberen een totaal programma aan te bieden van kleuterdans en zwemles tot yogym en bewegen voor ouderen en alles wat hier nog tussen ligt. De persoonlijke begeleiding staat bij ons voorop. Sportgroeten, Jaap de Groot Een aantal weken geleden was het tijd voor on ze jaarlijkse districtdag. Met alle leden van Scou ting Moergestel gingen we naar Hilvarenbeek om een leuke middag te beleven. Honderden Scou- tingleden uit onze omstreken waren daar bij el kaar aanwezig. Terwijl de bevers aan het luisteren waren naar de reden waarom ze naar Hilvarenbeek moesten ko men, kwam er plotseling een grote wolk rook tus sen de struiken vandaan. Een wereldreiziger was met zijn vliegtuigje neergestort, en was volledig in de war. Hij beweerde dat de Eiffeltoren, die hij tijdens zijn reis gezien had, in Londen stond. Verder haalde hij allerlei landen door elkaar. De bevers wilden de reiziger graag helpen en gingen daarom spelen uit verschillende landen doen, zo dat ze later precies konden vertellen, wat er nu in ieder land thuishoort. Omdat de bevers pas zelf op wereldreis zijn geweest wisten ze van som mige landen al wel het een en ander. Op het eind van de middag had de reiziger weer alle informa tie geordend en kon-hij opgelucht verder reizen. De bevers hadden een leuke en vermoeiende middag gehad. De week daarop hebben de kinderen een ca deautje voor vaderdag gemaakt. Namelijk een bordje met ’Niet storen’ erop. Afgelopen week hebben we ons bezig gehouden met waterspelletjes, een geliefde bezigheid van al le bevers. Bevers zijn de jongste groep van Scouting. Kin deren van 5, 6 en 7 jaar komen iedere week bij el kaar in Huize Hotsjitonia waar ze samen met Lange Doener, Frederik Scheurmaar, Lappezak, Pompedom, Hippe Springveer en nog andere vriendjes leuke avonturen beleven. Er is een afwisselend programma waarin tijd is voor spelletjes, knutselen, wandeltochten, spor ten, enzovoorts. Natuurlijk organiseert Scouting ook voor deze jonge kinderen spannende week einden. De bevers komen ieder zaterdag bij elkaar. Van 10.30 tot 12.00 uur spelen zij in den Donk. Mo menteel is er een kleine wachtlijst. Wanneer uw kind in september/oktober bij de bevers wil kunt u bellen naar 2339 of 4066. Natuurlijk kunt u ook gerust eens binnenlopen op Den Donk. Groetjes, de Beverleiding. -

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 9