LOGISCH ill KETELAARS O Aphrodite 1 I 1 !l tt Koningschieten Gilde St. Catharina le Lustrum Schaatsclub de Vennen Kermisconcert harmonie Moergestel 1 Aan alle Moergestelse kinderen van de basisscholen Ouds-dorpsgenoot Jong geleerd - Oud gedaan 35-jarig bestaan ’Den Boogaard’ I WATERBEDDEN! I I I 1 I I JAN MICHIELS l HAAREN [Tl i 1/ TIVOLISTRAAT 75 TELEFOON 013 - 434907 TILBURG Ook voor verhuur van tafels en stoelen!!! Marktkramenverhuur C. VAN DIJK DAT JE BETER SLAAPT ALS DE MATRAS MET JE MEELEEFT De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond Huidverzorgingsinstituut STBETCH JOP :™T^bed “4 - I Wat gaan we zoal doen? WOENSDAG 30 JUN11993 -18e Jaargang - Nr. 770 1 1 1 I MOERGESTEL ALS sssurcL. IA 12 s Moergestel, Met jong geleerd is het ’Kwartierke’ Moergestel «w s W ATERBEDDEN Naam: WL. School: I® 2. 3... 4 V’ -r bedoeld, dat met jeugdig elan voor de eerste keer .2 -- Met oud gedaan bedoelen we de ’oude lui’ van de Groep: Ik wil wel niet kamperen Ik wil graag in de groep bij: 1 meer nieuws over het volley-softbaltoumooi van komende zondag 4 juli.__ Rootven 60, Moergestel, Tel. 04243-2414 Schaatsclub De Vennen.” Zondag 4 juli verzorgt harmonie ’Prinses Julia na’ een kermisconcert. Op het rustieke St. Jansplein, dat voor dit concert omgetoverd is tot een groot terras, brengen zowel leerlingen slag werk, drumband, leerlingenorkest en het grote orkest hun ingestudeerde werken ten gehore. Bekende swingende werken als ABBA selection, Grease en Broadway melodieën zullen Uw ker- misstemming verhogen. Aanvang: van het concert 12.15 uur. Plaats: St. Jansplein zondag 4 juli. Bij slecht weer vindt het concert plaats in Den Boogaard. meer waardering voor zijn creativiteit en vak manschap. Kort daarna kreeg Jan zijn eerste grote Delftse opdracht. Jan, succes met je carrière. i Onze oud dorpsgenoot Jan Neggers presenteer de onlangs in Delft zijn eerste grote kunstwerk. In opdracht van de Delftse groenvoorziening kreeg Jan de opdracht om (naar eigen idee en uit voering) een ontmoetingsplaats voor kinderen te maken. Eind-resultaat was een serie moderne betonnen stoelen waar de kinderen zowel op konden spe len als zitten. Dit alles in een eigentijdse groene omgeving. Jan studeerde na zijn vertrek uit Moergestel aan de Middelbare Tuinbouwschool in Boskoop. Na deze studie volgde Jan de Kunstacademie in Rot terdam. Na zijn expositie tijdens De Floriade kreeg Jan "WH een volleybaltoumooi organiseert. recreanten van honk- en softbal vereniging S.V. Roef! welke alweer voor de vijfde keer een tour- nooi organiseren. menten zijn we zeer erkentelijk voor ’t gebruik van de picknickplaats. Met name de heer van Suylen zijn we speciaal dank verschuldigd. De picknick werd op een voortreffelijke manier verzorgd door M. Denissen, Pryma Supermarkt. En dan hebben we nog een aantal flessen wijn ge kregen van een persoon die liever niet vernoemd wil worden, anders raakt hij te snel door zijn wijnvoorraad heen!! (of zou hij geen accijns betalen?) Namens de organisatie, J. v.d. Wiel. Maandag 5 juli vindt, traditioneel op ker- mismaandag, het Koningschieten plaats. Ditmaal van het Gilde St. Catharina. ’s-Morgens om 8.00 uur wordt de koning door het gilde ’uitgehaald’ op zijn huisadres Oostel- voortjes 19. Om 9.30 uur vindt de plechtige Gildemis plaats in onze parochiekerk. Na de gebruikelijke ceremonieëen (zoals o.a. het zegenen van de koningsvogel) tijdens en na de dienst vertrekt ieder gilde weer naar z’n eigen clubhuis. Om 11.30 uur gaan de gildes vervolgens in op tocht met pastor en loco- burgemeester naar het schietterrein nabij Café 't Draaiboompje. Hier aangekomen wordt eerst driemaal rond de koningsboon! getrokken alvorens de hoofdman nen de vogel op de boom plaatsen. Dan schieten loco-burgemeester, pastor en heer sende koning ieder driemaal op de vogel voordat andere kandidaten onder de boom plaatsnemen. Koning, en dat voor een periode van vier jaar, wordt hij die de vogel naar beneden weet te ha len. Gilde St. Catharina nodigt u van harte uit bij de Gildemis en het koningschieten a.s. maandag. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243-1474 J In Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V G.Z.) |jjl Q., T, KOMFORTABEL GEZOND KOM EN OVERTUIG JEZELF In aansluiting op het artikel van vorige week hier 1 In nauw overleg heeft men besloten om deze twee toumooien samen te laten vallen op komende zondag op het sportcomplex van S.V. Roef! Dat weekend komen uit binnen- en buitenland en kleine 300 mensen bijeen om te strijden van de diverse wisselbekers. Om al deze mensen onder te kunnen brengen heeft men besloten om een feesttent te plaatsen. In deze tent zijn 2 bars geplaatst waar iedereen naar wens kan genieten van een glaasje fris of I bier. Dus inwoners van Moergestel: u bent welkom vanaf 10.00 uur op het sportcomlex van S.V. Ik doe mee met de Jeugdvakantieweek! Inleveren vóór 5 juli! f>'.’ 'C- In het kader van het 35-jarig bestaan van Den Boogaard worden de komende werken extra ac tiviteiten georganiseerd. Zo is er op vrijdagavond een reünie-avond voor oud Boogaard bezoekers. Om er voor te zorgen dat het een echte reünie wordt, is de minimum leeftijd 25 jaar. 35-Jarigen die hun leeftijd aan kunnen tonen, hebben gratis toegang. De consumptieprijzen zijn zoals vroeger, name lijk 1,50 per consumptie. De muziek is aange past aan de zeventiger en tachtiger jaren met als hoogtepunt een optreden van Peter Koelewijn. Aanvang: 21.00 uur. Vanaf zaterdag tot en met dinsdag zijn er speciale kennis disco- avonden, hierbij krijgen alle bezoe kers een gratis consumptie, wantwie jubileert, trakteert. Volgende week meer! t Onder ideale weersomstandigheden vierde schaatsclub de Vennen haar 5-jarig bestaan j.l. zondag 20 juni. De weergoden waren ons goed gezind bij de 2e buitenaktiviteit midden in de zomer, waarbij 100 deelnemers aanwezig waren. Vanaf clubhuis café ’t Stokske vertrokken om 12.30 uur een aantal racefietsen voor een par cours van 85 kilometer. Gelijktijdig waren er 5 seniorsteppers die ’t aan durfden om een 20 kilometer lange steproute af te leggen!!! Voorwaar geen sinecure. Daarna was ’t de beurt aan de kleinsten van de vereniging. Zij gingen met de huifkar een tocht maken met als tussenstation speeltuin ’De Boskant’. Toen kwamen er 2 groepen jeugdige mountain bikers, die hun sportiviteit een aantal uren heb ben laten zien midden in de Oisterwijkse bossen. Tot slot gingen rond 13.00 uur de grootste groep tandemgangers, twee aan twee weg. Hun uitge zette tocht was 24 kilometer lang met allerlei op drachten en had een rustpauze bij de H. Eik waar ook de seniorsteppers even op verhaal konden komen. Rond 16.15 uur ’s middags kwamen alle groepen met hun begeleiding bij elkaar midden in de Kampina, waar we gezamenlijk een picknick ge bruikten. Onder ’t genot van een kopje koffie, broodje, glaasje fris werd er volop nagekaart over deze middag. Het moet gezegd dat de groep seniorsteppers de ze middag de gróótste inspanning heeft verricht. Dankzij de aanwezigheid van een bekende hap- tonoom is deze groep er toch in geslaagd om met z’n allen de finish te halen. Tijdens de prijsuitreiking werd één van de leden door loting verrast met een paar spiksplinternieu we schaatsen beschikbaar gesteld door Sporthuis Coenraad. De gelukkige was Stefan Nieuwen huis. We kunnen terugkijken op een zeer geslaagd, gezellig le lustrum. De organisatie is blij met vele positieve reakties. Tot slot een woord van dank aan: Omnium Sport J. Bertens, voor ’t beschikbaar stellen van bidons met sportvoeding draagtassen voor voeding. Partycentrum ’Den Boogaard’ danken wij voor ’t lenen van kraampjes en stoelen. De vereniging voor behoud van natuurmonu- - .T- -ƒ-■ -V 4 Het is weer zover! Je kunt je weer opgeven voor de Jeugdvakantieweek. Ook dit jaar is het weer in de laatste week van de zomervakantie, dus van 16 tot en met 20 augustus. Dit jaar staan alle ac tiviteiten in het teken van de riddertijd. We gaan onder andere op vossejacht, we nemen deel aan een toernooi, we gaan erop uit met ons stalen ros, we gaan een dagje uit, we maken zelf theater, we spelen Fort Moercastle, we verhan delen allerlei dingen op de markt en we sluiten de week natuurlijk weer af met een optocht en een bal (disco). Voor de kinderen van groep 7 en I 8 is er de mogelijk heid om een nachtje te kamperen. De kosten zijn: kinderen groep 1-27,50 kinderen groep 3-610,- kinderen groep 7-8 zonder kamperen 10,- kinderen groep 7-8 met kamperenƒ15,- Lever je briefje wel vóór 5 juli in, anders kost het je 5,- extra in verband met al gemaakte kosten! Heb je zin om mee te doen, vul dan het strookje in. Doe het strookje samen met gepast geld in de brievenbus bij: J. van lersel, Oostelvoortjes 17 l (net voorbij het bejaardenhuis), of bij A. Don ders, Eysenbrand 20. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro 76. Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Roef! waarbij u onder het genot van een pilsje kunt genieten van de diverse wedstrijden. Tevens beveel ik bij u aan onze grandioze lote rij met kleine, maar zeker ook diverse hoofd prijzen. Dus zondag 4 juli eerst naar het sportveld van S.V. Roef! om daarna alsnog gezellig te vertoe ven op de plaatselijke kermis. Tot ziens op 4 juli ook namens onze sponsors: Bouwbedrijf Piet v/d Meydenberg; Café de Kla- ore; Rabobank Moergestel; Business Consulting and Automation; Van Dijk Kramenverhuur. gr-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 1