BURO 76 1 1 I; s Soms is hij even weg. SLUITING GEMEENTEHUIS GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL ijg GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL Wist u trouwens dat, als u bij ons geboortekaartjes bestelt, wij u n gratis felicitatiepakket aanbieden met allerlei voordeeltjes voor zowel moeder als kind...? eboortekaartjes, huwelijkskaarten, 'jubileumkaarten... of eender welk ander drukwerk... we maken het allemaal BEKENDMAKING ingekomen aanvrage om bouwvergunning BEKENDMAKING Eenmalige verplaatsing weekmarkt naar Kloosterlaan op vrijdag 2 juli 1993 a iKT/T l] J I Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Telefoon 04243-2268 Van het College van Burge meester en Wethouders HELP DE 40.000 KINDEREN MET EPILEPSIE. GIRO 222111. Openingstijden de Leye tijdens zomervakantie Gemeenteraadsvergadering Verleende bouwvergunningen Algemeen plaatselijke MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 30 JUN11993 PAGINA 10 veror- - Train regelmatig en bouw uw condi- j i i i T 1 Epilepsie is een korte storing in de werking van de hersenen. Alsof de radio even uitvalt. Iemand kijkt plotseling afwezig, frummelt aan kleding, raakt soms onverwacht bewusteloos. Honderdduizend mensen hebben het. Daar zitten veel kinderen bij: onze toekomst! De vacanties naderen. Dit is ook te merken bij de tafeltennisactiviteiten. Het mooie weer nodigt meer uit voor de buitensporten dan voor de zaalsport. i 1 1 1 t betaling ook in zwembad de Leye te recht kunt. Kinderen betalen slechts 1,15 op vertoon van hun kaart en volwassenen 2,25. en wist u ook dat... u met uw entree kaartje van beide zwembaden een leu ke sporttas of grote golfparaplu kunt winnen? Bewaar uw entreekaartje en kijk iedere week in de weekbladen of op een van de zwembaden of het toe vallig uw nummer is en maak uw keu ze. I EPILEPSIE: - een verzoek om vergunning voor het plaatsen van tijdelijke reclamebor den in de periode 10 tot en met 26 juli 1993 wordt afgewezen - een collectevergunning is verleend aan Stichting Vluchtelingen te ’s- Gravenhage voor de periode 24 tot en met 30 oktober 1993; Traditiegetrouw staat het weekend van de eerste zondag in juli, plus de daaropvolgende maandag en dinsdag, in het teken van de Moergestelse kermis. Dit betekent dat voor dit jaar de kermis valt op zaterdag 3 juli tot en met dinsdag 6 juli a.s. Het gemeentehuis zal op maandag- en dinsdagmiddag voor het publiek gesloten zijn. In verband met deze festiviteit komt het spreekuur van beide wethouders op maandagavond 5 juli 1993 te vervallen. Ook zal er dan geen spreekuur voor woningzoekenden worden gehouden. Het ophalen van grof huisvuil wordt met een week opgeschoven naar maandag 12 juli a.s. Opga ve hiervoor is mogelijk tijdens de normale kantooruren via telefoonnummer 1235. De sluitingstijd is .vastgesteld op de vrijdag voorafgaande aan de ophaaldag, om 16.00 uur. 770-1 uit de Moer; - Besloten is het knippen van hagen uit te laten voeren door de firma Van Helvoirt uit Berkel-Enschot; - Een aanlegvergunning is verleend voor ophoging van het perceel ach ter Heiligenboom 18 van de politie honden Vereniging De Veiligheid I.v.m. onderhouds- en schoonmaa- kwerkzaamheden is zwembad ’de Leye’ gesloten van 11 tot en met 25 ju li 1993. Tijdens de rest van de zomervakantie is het zwembad geopend op: maandag tot en met zaterdag voor recreatief zwemmen van 09.00 - 17.00 uur. Bij slecht weer is het zwembad ook op indient kunt u tevens bij de Voorzitter zondag geopend en dan van 10.00 - van de Afdeling Rechtspraak van de lenen van een bouwvergunning voor een van de hieronder omschreven on derwerpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Wet administratieve recht spraak overheidsbeschikkingen (Wet AROB) binnen 30 dagen na het ver schijnen van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge- - toegekend is een standplaatsvergun- meester en wethouders van Moer gestel, Postbus 90, 5066 ZH Moer gestel. Wanneer u bij ons een bezwaarschrift 770-2 De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente een aanvra ge om bouwvergunning heeft ontvangen van: - M.J.W.A. van de Wouw te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3060, plaatselijk bekend Prinses Christinastraat 10, een woonhuis uit te breiden. Moergestel, 30 juni 1993. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. In verband met het opbouwen van de kermis op het St. Jansplein zal de weekmarkt van vrijdag 2 juli a.s. plaatsvinden in de Kloosterlaan. De markttijden zijn zoals gebruikelijk van 13.30 uur tot 17.00 uur. Deze dag zal de Kloosterlaan vanaf de Raadhuisstraat tot aan huisnummer 21 (tegenover de Graaf van Urselschool) van 08.00 uur tot 18.00 uur voor het verkeer worden afgesloten. De omleidingsroute is via de Kasteellaan, Voorbrugstraat en Herengoedstraat. Moergestel, 30 juni 1993. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Toch heeft 1 team van Moergestel nog meege daan aan de bekerwedstrijden van de T.T.L. Ze, Piet Habraken en Ron van Hees, hebben heel goed gespeeld. Zowel in de normale - als in de puntentelling drongen ze door tot in de halve finales. Een heel goed resultaat. In verband met de Moergestelse kermis wordt er niet getraind op 5 juli, zodat de laatste training op 28 juni is geweest. De zaal gaat weer open op 23 augustus aan staande. Iedereen een prettige vakantie toegewenst. En ook als u niet zo sportief bent aan gelegd, kan bewegen toch heel leuk en nuttig zijn. ■W Donderdag 1 juli om 19.30 uur in het Bent u van mening dat u door het ver- dening gemeentehuis. V tie rustig op. Zo gezond mogelijk spor- - Besloten is de woning Eysenbrand ten betekent allereerst: geleidelijk aan 36 te bestemmen als ROA-woning beginnen met sport. en opdracht te verstrekken voor ac- - Zorg voor een goede warming-up. tiviteiten voor de inrichting; Begin hier dus altijd mee en bedenk - Besloten is de medezeggenschaps- daarbij dat goede warme kleding ook raad van de O.B.S. De Bienekebol- helpt om de spieren warm te houden, ders te verzoeken in te stemmen met een nieuw reglement voor de mede zeggenschap ingaande 1 augustus 1993. ning voor verkoop van snacks op het St. Jansplein op 26 en 27 juni 1993 tijdens het Gèssels Weekend, Gezond leven en fit ziin - Ontheffing is verleend voor het ge- leven en lil Zijn bruik van een geluidsinstallatie op Fit zijn en ons fit voelen heeft alles te het St. Jansplein op 26 en 27 juni maken met de manier waarop we le- 1993 respectievelijk van 15.00 uur ven. Een mogelijkheid hierbij is ge- tot en met 01.00 uur en 12.00 uur tot zond en lekker bewegen. Meer bewegen is goed voor U! Dat betekent niet dat iedereen fanatiek aan (wedstrijd)sport moet gaan doen. Nee, dat kan ook heel eenvoudig zijn. Te voet of per fiets naar het werk of - Maak goede rekoefeningen. boodschappen doen, eens vaker de - Eindig altijd met een cooling-down. trap nemen in plaats van de lift, lekker Je lichaam moet zich weer aanpassen tuinieren of een flinke wandeling in aan de rustsituatie. het weekend maken. Voldoende bewe- - Ook goede sportkleding en goede ging helpt mee aan het voorkomen van sportschoenen geven bescherming te- hart- en vaatziekten. gen het ontstaan van blessures. werkplan 1994 met betrekking Gezond bewegen is heel gemakkelijk, Tot slot nog even dit: meestal betekent A- -het kan door te fietsen, wandelen, sport: plezier hebben, alleen of samen - Besloten is het onkruid borstelen te zwemmen en tuinieren. Belangrijk is, met anderen. Na afloop voel je je vol- daan en moe maar toch fit. Maar hou altijd in gedachten dat ieder lichaam zijn eigen grenzen heeft, dus overdrijf niet. ten houden. Door te sporten help je je Zoals al aangegeven kun je zelf veel blessures voorkomen door de voor- Nationaal Epilepsie Fonds-De Macht van het Kleine Al 'aar act’ef- Postbus 9587,3506 GN Utrecht. Tel. 06-8212411. zondag geopend en dan van 10.00 - van de Afdeling Rechtspraak van de 17.00 uur. Dit wordt bij de beide Raad van State, Postbus 20019, 2500 zwembaden bekendgemaakt en boven- EA ’s-Gravenhage, een verzoek om dien is het bekend bij de V.V. V. en op schorsing van onze beschikking dan de afdeling sport. wel een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening indienen. Wist u dat... u met een seizoenkaart v van het Staalbergven tegen geringe bij- Op 15 juni 1993 is bouwvergunning verleend voor: - een interne verbouwing van het schoolgebouw Bosstraat 1, ten name van O.B.S. De Bienekebolders; - het uitbreiden van het schoolgebouw aan de Duyvekotstraat 19 voor de Basisschool Hertog Jan; - het uitbreiden van het schoolgebouw aan de Kloosterlaan 32 voor de Ba sisschool Graaf van Ursel; Op 15 juni 1993 is positief gereageerd op de melding tot: - het uitbreiden van een blokhut ach ter het perceel Heiligenboom 18, na bij het Klein Kolkven; In de vergadering van het College van Op 15 juni 1993 is sloopvergunning Burgemeester en Wethouders van 8 en verleend voor: 15 juni 1993 zijn onder andere de vol- - het slopen van een schuur aan de gende besluiten genomen: Heirbaan 6. ■,7s. A 18.00 uur tijdens het Gessels Week end; Diversen - Besloten is in te stemmen met de zenderwijziging Power FM door Ra dio 538; - Besloten is het maaien van bermen en bermsloten in 1993 uit te laten voeren door Gebr. Van der Zanden; - Besloten is firma de Meent opdracht te verstrekken voor het opstellen van een i tot de gemeentebossen; het kan door te fietsen, wandelen, sport: plezier hebben, alleen of samen laten uitvoeren door firma Brouwers dat u er zich prettig bij voelt. Ook (veel) kleine beetje helpen al. Als je toch besluit te gaan sporten, moet je wel een an tal zaken in de ga- j.11TAV 1 lijf en leden gezond te houden, maar wie sport loopt ook kans op blessures, noemde adviezen op te volgen. Daarom geven we u hierbij een aantal - ingestemd is met de renovatie CAI gouden regels om gezond te sporten, door de PNEM; - GEZOND: SPORT: SPORT GEZOND prik van de week samen werken aan een gezond bestaan

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 10