nationale zwemvierdaagse In 0stencilt: „staalbergven” Uw parochie wil ook graag weten dat u er woont F .'U Koningin Wilhelmina Tonds Aankruisen als u lid/donateur bem of wilt worden of niet meer woont... Van 28 JUNI t/m 2 JUL11993 MOLS '1 I I ’Ll CDA Achterban Twee bands in ’t Tref Aktiviteiten en voorspeelavonden Streekmuziekschool Loopgroep Physique Jazzweekend Oir schot Jeugdorkest-nieuws ...laat ’t ook even aan de parochie weten I ’MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 23 JUN11993 PAGINA 8 Inlicht inp.cn aan de kassa van I.eyc en Staa Jbergven «BRaC3-S kinderen. Naam: Voornamen: Geboortedatum: Oud adres Straat: Nieuw adres: Straat: Postcode Plaats: Itkl Lijstenmakerij Atelier U kunt ook gebruik maken van onderstaande coupon en deze ingevuld sturen naar de Pastorie van de Parochie St. Jan’s Onthoofding, Raadhuisstraat 115066 AP Moergestel, of daar zelf in de bus doen. rJa Graag telefonische afspraak Zaterdag - Zondag 26 en 27 juni De uiterste inlevertermijn voor kopij is ZATERDAG 12.00 UUR. Advertenties uiterlijk maandagavond. strand-«n rakraatiebad fflft PAROCHIEADMINISTRATIE kW m JKodio FkTarochie Hierbij verzoek ik u de gegevens in de parochie-administratie als volgt bij te werken: Wij gaan ik ga verhuizen uit/naar uw parochie Samenstelling van het huishouden: man/vrouw/aantal PostcodePlaats: Als u verhuist, stuurt u uw nieuwe adres naar familie, vrienden, bekenden en instanties. U vindt dat ze moeten weten waar u woont. Uw parochie wil het ook graag weten. En dat kost u geen moeite. U kunt gewoon hfcPTT Verhuisbericht 1 gebruiken. Als u een kruisje zet in het hokje RKK, krijgen uw nieuwe en uw oude pa^tiwoaüafiOw^nt. Dus als u verhuist... Ta CM' SVWfUTHKTFW». Zaterdag 3 juli viert ’t Tref, Holstraat 4 Hilva- renbeek, haar laatste concertavond van het sei zoen, met medewerking van de bands Mercy Seat en Rumble Fish. Mercy Seat maakt liedjes zoals je die in de jaren ’60 en ’70 nog tegenkwam: catchy, energiek en spontaan, onder het motto ’Get out of your lazy chair and get into the Mercy Seat!’ Rumble Fish is een trio rasmuzikanten in de tra ditie van the Police, Hendrix en Hüsker Dü, die live volle patat geven. Het gezaghebbende blad Music Maker sprak van ’een talentvolle grunge band met een goede, open sound’. ’t Tref opent haar deur om 21.00 uur en houdt zoals altijd haar entree- en consumptieprijzen be scheiden. Johannes Vermeerstraat 4 5062 LS Oisterwijk Tel. 04242 - 82266 Zaterdag 26 juni gaan we naar de Drunense Dui nen. Het wordt een duin training die voor ieder een te volgen is! Start is om 9.15 uur bij Bos en Duin. We verzamelen en gaan carpoolen vanal ons normale startpunt om 9.00 uur aan de Heu- kelomseweg. Kom zoveel mogelijk per auto of spreek van tevoren met elkaar af. Dus ook voor onze langslapers is dit een uitgele zen kans weer eens gezellig mee te lopen met de groep en de contacten weer eens aan te halen. Tot zaterdagochtend! Ta Beste Leden en belangstellenden. Politiek voor U niet interessant? Misschien ver andert U wel van gedachten als U eens de achter- banbijeenkomst bij woont. Daar wordt niet alleen de agenda van de komen de raadsvergadering besproken maar kunt U elk politiek onderwerp ter diskussie stellen, of eens rustig komen luisteren. Deze maand wordt de achterbanbijeenkomst ge houden op dinsdag 29 juni in de Bovenzaal van de Boerenbond en begint om 20.30 uur. Graag tot dan. CDA-Fraktie: M. van Velthoven, B. Denissen, A. van den Meijdenberg, W. Mees en J. van de Sande. Op zondag 27 juni, de 2e dag van Jazzweekend Oirschot, kunt U getuige zijn van het stoom af blazen van de stoomtractor: Pous-Nouk- Nouk. Deze originele stoomtractor uit 1924 is een zeer bijzondere bezienswaardigheid en is te bezichti gen op de Oirschotse markt van 13.00 uur tot 19.00 uur. De stoomtractor zal met zijn “stoomfluit op gezet te tijden het bekende Jazz Qrkest: De Single House Jazzband uit Enkhuizen, aansporen om haar muzikale klanken over het marktplein uit te storten. Zondag 27 juni 12.30 uur: in het kader van mu zikale uitwisseling met strijkorkest uit Rusland en leerlingen van de Streekmuziekschool Oister wijk e.o. in het Jan van Besouwhuis te Goirle. Maandag 28 juni 20.00 uur: het symfonieorkest van de Streekmuziekschool met soloconcerten voor dwarsfluit en piano in ’De Kunstkring’. Dinsdag 29 juni 19.00 uur: dwarsfluitensembles in de aula van de muziekschool. Woensdag 30 juni 19.00 uur: koperleerlingen in het AMV- lokaal van de muziekschool. Jawel, ’t was weer zover... ons super- leerlingenorkest was weer eens aktief in de vorm van een schoolconcert. Nu waren het andere jaren altijd scholen met lo kalen en gangen, etcetera, maar dit jaar hadden ze voor onze ’jeugd’ nog een ’aperiefje’ in petto. Men moest, geheel zonder begeleiding, op zoek naar de eindbestemming: de orkestzaal. Geheel achteraf gelegen in de school, was de gymzaal van de Bienekebolders, Moergestels eni ge openbare basisschool. Het leerlingenorkest gaf een vrij informatief con cert, omdat Jacco Nefs, de dirigent, op zijn ge heel eigen wijze uitleg en informatie gaf. Ook het hij alle instrumenten apart horen. Vooral bij de trombone schoot de zaal in een lachbui. (Ook het orkest zelf hoor!) Aangezien er gedurende het concert überhaupt veel gelachen werd, kunnen we wederom zeggen dat het leerlingenorkest van harmonie ’Prinses Juliana’ een succesvolle uitvoering heeft gehad. Dan wil ik namens het hele orkest de schoollei ding van de Bienekebolders bedanken voor de lestijd, die ons gegeven werd om bij hen een con cert te geven. Ondanks dat dit het vierde schoolconcert was en omdat we allle Moergestelse scholen, wat er nu echter nog maar drie zijn, hebben gehad, denk ik dat we zeker met de schoolconcerten moeten doorgaan, daar het ieder jaar een succes blijkt. Een leerling. Het St. Elisabeth Ziekenhuis heeft kunst en cul tuur meer kans. Onder dit motto exposeert Cock van Grieken uit Schiedam in de hoofdgang en het ontmoetingscentrum vanaf 25 juni gedurende zes weken olieverfschilderijen, aquarellen en teke ningen. Haar werk is realistisch van aard. OISTIRWIJK Uw oude en nieuwe parochie krijgen bericht Ook voor de Streetparade, welke wordt verzorgd door De Diksie Street Jazzband uit Apeldoorn, zal de stoomtractor een uniek decor vormen. Door de medewerking van de Oirschotse onder neming De Schans B.V. werd het mogelijk ge maakt om deze unieke publiekstrekker naar het Jazzweekend Oirschot te halen. Voor de fotografen onder U een prachtgelegen- heid om enkele fraaie plaatjes te schieten én voor de liefhebbers van de Jazzmuziek kunnen wij aanbevelen: Blaas eens stoom af op Jazzweekend Oirschot!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 8