i Rabobank biedt student gratis extra’s MARKTPOELIER MASTBROEK 4 ZOEKERTJES Wie zijn wij? De gratis Diplomap ligt voor je klaar! Ad van den Boer 12.50 voor 10." J J Attentie 1 kilo kip of kalkoenfilet van 14.75voor 10 Kuikenbouten Nationale loterij de Zonnebloem Attentie A 1 1 Tegen inlevering van deze advertentie krijgt u Op het gebied van bankieren hebben studenten duidelijke wensen: - geld moet snel en eenvoudig op te nemen zijn; - betalingsgemak mag niets kosten. Met de tarieven die door de banken zijn ingevoerd, willen ze niets te maken hebben. Omdat het budget van studenten toch al zo krap is, hebben diverse banken daarom besloten diverse ’studenten-bankdiensten’ in te voeren. De Studentenrekening van de Rabobank is onderdeel van een heel pakket financiële diensten voor studerenden. Andere onderdelen zijn het Educatief Krediet (HBO en WO-studenten kunnen geld lenen tegen aangepaste voor waarden) en een speciale schadeverzekering (inboedel, aansprakelijkheid en ongevallen). Studenten die nü een Studentenrekening openen krijgen het Easy Money kortingsboekje cadeau. Het gaat om een boekje met zo’n 200 coupons die korting geven tot 50% bij de Bijenkorf, Free Record Shop, Dixons en andere winkels. Ook in eetcafé’s en bioscopen is er geld mee te besparen. Interesse? Loop even binnen bij de Rabobank. Studentenrekening Een goed voorbeeld is de Rabobank. Iedereen vanaf 17 jaar die een studie beurs ontvangt (of gaat ontvangen) kan hier een speciale Studentenrekening openen. Extra’s zijn onder meer: - altijd gratis geld opnemen via de geldautomaat; - als de studiebeurs binnen is wordt direct een gratis afschrift verstuurd; - gratis Europas; - gratis Museumjaarkaart; - voordelig ’rood staan’ tot ƒ2.000,-. Scharen-Messenslijperij Graafschap Megenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 04242-16833 Studenten vinden dat ze met te weinig geld moeten rondkomen. In ieder geval is duidelijk dat het geen vetpot is. De Tweede Ka mer trekt zich daar weinig van aan. Besloten is om de basisbeurs voor MBO-ers per 1 juli te verlagen. Ook scholieren met een beurs gaan er op achteruit. Studenten aan een hogeschool of universiteit blijven nog even buiten schot. Om de financiële ’zorgen’ wat te verlichten, komen banken studenten tegemoet. F.E.V.I.O.R. Fantastisch. Van harte gefe liciteerd met je diploma. Dat wordt feesten. En ca deautjes krijgen. Natuurlijk doet de Rabobank daaraan mee! Van ons krijg je een prachtige én praktische Diplomap. Maak van uw vrijdag een kipdag! Bij u op de markt elke vrijdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur. Handig voor je diploma en cijferlijsten. Neem ze even mee, dan maken we meteen drie fotokopietjes. Gratis natuurlijk. Altijd handig als je gaat studeren of solliciteren. En er is meer! Kom dus snel even langs bij de Rabobank. MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 23 JUN11993 PAGINA 5 IA 4 Rabobank Aangenaam Geslaagd! ‘I Iedereen mag oud-ijzer brengen op het terrein van Fevior aan de Heiligenboom te Moergestel. Het hele jaar door staat daar een container. Wij verzoeken U vriendelijk geen plastic, autoban den, olie, accu’s, verpakkingsmateriaal of kunst stof in de container te deponeren. Indien deze materialen in de container worden gevonden wordt het oud-ijzer niet meer geaccepteerd door het verwerkende bedrijf. Bij voorbaat hartelijk dank voor Uw mede werking. F.E.V.I.O.R. Moergestel. Wij zorgen voor de veiligheid van uw kind! Naast ons grote assortiment Bobike fietsstoeltjes nu ook de Bobob autostoeltjes bij ons verkrijgbaar. Kom snel eens langs om de Bobob-line te bewonderen en u vakkundig te laten voorlichten. Natuurlijk bij de offi cial Bobob-dealer: Schepens Tweewielers Oisterwijk. O’Neill sweaters 2O°/o korting! Modehuis Poir- ters. Al enkele jaren vond de verkoop van loten in Moergestel plaats in de tweede helft van juni. Daar er echter in deze maand al diverse collectes gepland zijn, waren we genoodzaakt de verkoop van loten uit te stellen. De verkoop zal nu plaats vinden in de week van 12 tot en met 18 septem ber 1993. Indien u dus van plan bent om loten te kopen voor dit goede doel, dan kunt u rustig afwachten tot de medewerkers van De Zonnebloem, Afde ling Moergestel, in de maand september bij u aan de deur komen. Het Bestuur van De Zonnebloem, Afdeling Moergestel. Na een wekenlange voorbereiding was het dan zover, zondag 13 juni, de dag waarop er gestre den werd om de KPJ Dorpszeskamp wisseltro fee op de voetbalvelden van ’t Draaiboompje. Om 12.30 uur werd het startsein gegeven en met veel energie begonnen de ploegen aan de spelen. Snel werd duidelijk dat ze elkaar geen punt gun den (krachtproef Brouwer jr.en ging iedereen voor de eerste plaats. Halverwege de middag was er toch een klein gat geslagen door een viertal ploegen met de rest. Het leek erop dat er dit jaar een andere winnaar uit de strijd zou komen dan de voorgaande jaren, maar de coaches van de Plekbatsen en de Mullies scoorde in het coa- chenspel wat minder en ging het voor de 1ste en 2e plaats tussen de teams van Con Ampère en de KPJ. Maar helaas voor het team van de KPJ had W. op ’t Hoog (champ.) niet het juiste schoeisel ge kozen en ging de eerste plaats op een halve punt naar het team van Con Ampère. Uitslag Dorpszeskamp: 1. Con Ampère 67,5 punten; 2. KPJ 67 punten; 3. Plekbatsen 62,5 punten; 4. de Mullies 59,5 punten; 5. Hendrix-van Liempt 48,5 punten; 6. Brouwer jr. 44 punten; 7. de Brouwer 33 punten; 8. Wapen van Liempt 32,5 punten; 9. Flessetrekkers 32 punten. De KPJ kan terugzien op een geslaagde Dorps zeskamp 1993 en zal zeker proberen dit succes volgend succes te herhalen. Deze foto dateert uit 1964: samen aan de schommel... Wie zijn het? De drie personen van vorige week waren v.l.n.r. José (7 maanden), Marden (2% jaar) en Lambert (3Vi jaar) Welten, Krijtestraat 33. De foto was gemaakt in 1959. We raken door het voorraadje foto’s heen... Hebt u nog ’n leuk fotootje lig gen (liefst met niet meer dan 1 a 2 per sonen erop) kom er dan eens mee... U krijgt uw foto altijd ongeschonden terug (wel even ophalen a.u.b.). alléén geplaatst bij kontante betaling! Verloren 20 mei, vanaf Vossenhoorn richting centrum Moergestel: radiografische afstandsbedie ning. Beigekleurig kastje 20x15x5 met antenne. Te gen beloning terug te bezorgen: tel. 04167-80179. Te koop gevraagd: wielonderstel voorde Maxi- Cosy 'Swing' (wat ouder model). Irene Roodhuizen, Tel. 013-425456. Per 1 juli te huur in Moergestel: bedrijfsruimte 240 m2. Tel. 013-420012. Na 19.00 uur: 013-365436. Tekoop:z.g.a.n. moderne witte eet-en salonta fel. Merk ’Nouveau’, van A tot Z. Totaalprijs f 1300,-; nieuwprijs f 2400,-. Tel. 013-358596. Bellen na 18.00 uur. Gevraagd: vakantiewerkers voor het planten van prei. Vinkenberg 12, Tel. 04243-1307. Eindexamenfeestje? Slipjes in de vorm van een roos f 4,95 bij Schoonheidssalon - Byouterie ’Trés Bien', St. Jansplein 3a, Moergestel, 04243-3709. 1 MÉ

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5