Bureau Beheer Landbouwgronden t MARKTPOELIER MASTBROEK Topschutters halen penaltybokaal op Festival Mundial in Moergestel van start Korfbal S.V. Roef! T4t •k jjnl™ J 10 Kuikenbouten Verpachting BBL-percelen, groeiseizoen 1994 Profiteer van onze voordeelbonnenaktie! Spar® M. Raats Moergestel 15 jaar Ml Het tweede ’Liberaal Café’ op 17 juni 1 kilo kip of kalkoenfilet van 14.75voor 12.50 Tegen inlevering van deze advertentie krijgt u VAKANTIEGELD VERDIENEN? S.V. Roef! Handbal Buiten leuk, binnen leuk, handbal is altijd leuk! V Maak van uw vrijdag een kipdag! Bij u op de markt elke vrijdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur. S.V. Roef! Honk-, Soft-, Peanutbal voor 10," K';' f., i rgSUL - - MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 9 JUN11993 PAGINA 7 INA6 f t Geboortedatum: Datum: Handtekening: Doorhalen wat niet van toepassing is. zeugen: diversen: pluimvee: mestvarkens: Korfbal is in Moergestel een vereniging waar al leen meisjes of dames lid van zijn. We trainen el ke week en spelen dan in het weekend een wed strijd. Eén team bestaat uit minstens 8 speelsters. Dit verdelen we in 2 groepjes: aanvalsters en ver dedigsters. Aanvragen kunnen worden ingediend door onderstaande antwoordcoupon ingevuld en ondertekend in te zenden. Binnenkort zal worden begonnen met de uitgifte van percelen die voor het groei seizoen 1994 voor 1 -jarige verpachting in aanmerking komen. Het betreft percelen gelegen in de Ruilverkavelingen Alphen en Riel, Auvergne- polder, Baarle-Nassau, Goirle, De Hilver, Lage Maaskant, Moersche Heide, Nieuw-Vossemeer, Rosmalen-Empel, Viermannekesbrug, Weerijs, Zundert, en de herinrichtingen De Leijen-Oost, De Leijen West, Teteringen en Ulvenhout- Galder. Zij die hiervoor in aanmerking wensen te komen dienen dit voor 1 juli 1993 schrif telijk aan te vragen bij het Bureau Beheer Landbouwgronden in de Provincie Noord-Brabant. Gegadigden die nu reeds van het Bureau Beheer Landbouwgronden pachten, dienen, wanneer ze ook voor het groeiseizoen 1994 in aanmerking wensen te komen, opnieuw een aanvraag in te dienen. Al heel vroeg in de competitie om de Willem II-CZ penaltybokaal kwamen ze aan kop en ze ston den die plek niet meer af: Jouke Hooghiemstra (10), Maurice Bouwmans (11) en Luuk van de Meij- denberg (12) van de Graaf van Urselschool. Op zaterdag 13 maart jl. togen ze naar het Willem II- stadion om de strafschoppen te gaan nemen op de oud-keeper van de Tilburgse club Giedus van Roo sendaal. Elk van de jongens kreeg 4 kansen, waarvan er alleen door Maurice eentje jammerlijk werd gestopt. De andere elf telden: een record! De weken daarna was het een spannend afwachten wat de concurrentie zou gaan doen, maar niemand was nog in staat de topscore van de Moergestelnaartjes te evenaren, laat staan te kloppen... 2e Pinksterdag namen de drie uit handen van wethouder Hor- vers de penalty-bokaal in ontvangst in de rust van de wedstrijd Willem II - Vitesse. De uitreiking en de daarop volgende ereronde door het stadion kunt u zien in de uitzending van MTV op donderdag 24 juni a.s. Programma 10 juni: Toernooi recreanten in Kaatsheuvel. Vertrek 18.00 uur. 11 Juni: Nederlagentoernooi. HES 19.30: Roef! 2 - Blauw Wit 2 HES 20.30: Roef! 1 - Blauw Wit 1 DAS 20.30: Roef! - Blauw Wit De wedstrijden worden gespeeld op onze verhar de handbalvelden. Donderdag wel trainen voor de jeugdteams. Niet voor de senioren. Aan het Bureau Beheer Landbouwgronden, Postbus 1180 5004 BD TILBURG Aanvraag 1-jarige pacht BBL-grond. Ondergetekende wenst in aanmerking te komen voor 1 -jarige pacht van BBL- grond in Alphen en Riel Auvergnepolder Baarle-Nassau Goirle De Hilver Lage Maaskant Moersche Heide Nieuw Vossemeer Rosmalen-Empel Vier mannekesbrug /Weerijs Zundert De Leijen Oost De Leijen West /Teteringen Ulvenhout-Galder” Uw gebied duidelijk aangeven. 2 n Naam voorletters: Geboortedatum: Adres: Telefoonnummer: Postcode en woonplaats: Naam opvolger: Opleiding: Bedrijfstype: gemengd bedrijf melkveehouderij akkerbouw intensieve vee houderij tuinbouw boomkwekerij Bedrijfsomvang: ha (eigendom en langjarige pacht) Aantal stuks melkvee: jongvee: mestvee: schapen: Arbeidsbezetting: vak (volwaardige arbeidskrachten) Voorkeur: bouwland grasland boomkwekerij tuinbouw Ondergetekende verklaart hierbij: 1. Zijn hoofdberoep in de landbouw te hebben. 2. Aan het einde van het pachtjaar (31-10-1994) de sloten in schouwbare toe-* stand te brengen. 3. Na aanvaarding BBL-pacht géén eigen grond aan derden te verhuren. 4. De percelen op te leveren per 31 -10-1994 op de in de streek gebruikelijke wijze. Met het optreden in de kerk van ’n muziekgroep uit Equador ging afgelopen zondag op bescheiden schaal in Moergestel het Festival Mundial van start. Na de middag trad deze groep met nog ’n groep uit de Andes op op het plein voor ’Den Tob’. Ook de dansgroep van de KVO verzorgde ’n optreden. Uitslagen: HB jun.: Bullfighter - Roef! 9-11 HB asp. 1: HBS - Roef!9-3 HB asp. 2: Roe! 2 - Duks 214-4 en 9-4 HB pup. C: Roef! - Orioles16-13 Peanuts: All In - Roef!23-18 SB 1: Roef! - Kunppelaars4-3 en 8-4 SB 2: Red Caps - Roef!16-15 HB 1: Rangers - Roef!10-6 Wedstrijden komende week: Donderdag 10 juni: HB 1 19.30: Studs - Roef! Vrijdag 11 juni: Rekr. 19.30: Roef! - Mustangs Zaterdag 12 juni: HB jun. 14.30: Starlights - Roef! HB asp. 1 10.30: Roef! - Ducks 2 HB asp. 2 11.00: Ducks - Roef! 2 HB pup. C 10.30: Nuenen - Roef! (dubbel) SB asp. 11.00: All In - Roef! Zondag 13 juni: SB 1 13.00: Jeka - Roef! SB 2 14.00: Nuenen - Roef! HB 1 14.30: Maastricht - Roef! Dinsdag 15 juni: HB asp. 2 19.00: Roef! - Orioles Woensdag 16 juni: SB 2 19.30: Starlights - Roef! Op initiatief van de WD, afdeling Oisterwijk- Moergestel, zal er op donderdag 17 juni voor de tweede maal in Moergestel een ’Liberaal Cdfé’ georganiseerd worden. Iedereen is hier van har te welkom. De WD wil daarom graag iedereen met belangstelling voor politiek, en met nadruk ook geïnteresseerden van de andere politieke par tijen uit Moergestel, voor dit ’Liberaal Café’ uit nodigen. Gewoon doen! Tot ziens op donderdagavond 17 juni, vanaf 20.30 uur in Herberg ’De Veerkes’. Bestuur WD, afdeling Oisterwijk en Moergestel. Het lijkt heel makkelijk maar zoals altijd staan de beste stuurlui aan wal, tenminste dat denken wij: de korfbalsters. Na 13 juni zullen wij het weten! Dat is de dag dat wij ons 15-jarig jubileum vie ren. Dan gaan korfbalsters en familieleden in een toernooi tegen elkaar korfballen. Ook al is er deze dag een mini-zeskamp. Dat wordt lachen, sporten en natuurlijk heel feestelijk! Hebt U geen relatie met korfbal maar wilt u uw buurman of buurvrouw zien korfballen? Dan no digen wij u graag uit in Walt Disney Korf- balland. Tot ziens! - l

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 7