3 I een een onbezorgde vakantie hoort een goede voorbereiding. Europas aantrekkelijker dan gewone bankpas 1 Wie zijn wij? r! ’t Gessels Weekend Aanschaf levert extra’s op H.S.V. De Rietvoorn Gratis Overstappen /WTK STKEIND Profiteer van onze voordeelbonnenaktie! Spar® M. Raats Moergestel Stand zomeravondcompetitie per 2 juni 1993 77 Rabobank Q In het buitenland hebt je niks aan een bankpas voor nationaal gebruik, terwijl Europas houders gebruik kunnen maken van bijna 60.000 geldautomaten die in heel Europa zijn opgesteld. En dit aantal breidt zich in snel tempo verder uit. In alle belangrijke Europese (vakantie)landen zijn de apparaten ruimschoots aanwezig. Of je nou Portugal neemt, Oostenrijk of Italië; met de Europas is 24 uur per dag geld op te nemen. In alle bekende vakantiegebieden en nagenoeg alle steden is een groot aantal ap- paraten opgesteld. Vijf minuten lopen en je komt er een tegen. Ook in ’uithoeken’ als bij voorbeeld Cyprus of Israël zijn geldautomaten te vinden. Daar waar ze niet aanwezig zijn, is gebruik te maken van de aloude Eurocheques. Ruim driekwart van alle Nederlanders heeft een pasje met pin-code. Veel mensen hebben er een waarmee ze alleen in Nederland geld uit de automaat kunnen halen, vaak ook nog alleen maar bij de eigen bank. Ze hadden be ter voor een Europas kunnen kiezen, omdat je daar veel meer mee kunt doen. Je kunt er bijvoorbeeld in heel Europa geld mee opnemen. Ook is er binnen kort in het buitenland via betaalautomaten mee te betalen. Voor mensen die nu hun bankpas omruilen in een Europas heeft de Rabobank een aardig pre sentje in petto. De goedkoopste Europas kost jaarlijks 17,50. Maar mensen die nü een Europas aanschaf fen hebben een aanzienlijk voordeel. De Rabobank brengt deze nieuwe aanvragers namelijk voor 1993 helemaal geen kosten in rekening. Bovenop dit gratis gebruik, krijgt iedere nieuwe Europashouder van de Rabobank als extraatje ook een Museumjaarkaart. Deze museum- pas, die tot eind 1994 geldig is, kost normaal gesproken veertig gulden per jaar. Honder den musea, waaronder ook openluchtmusea, zijn gratis te bezoeken en zo vaak u maar wilt. Het is heel eenvoudig om over te stappen van een bankpas met beperkte mogelijkheden naar de Europas. Een bezoekje aan de bank is voldoende; u ondertekent het aanvraag formulier en binnen twee weken krijgt u bericht thuis dat de Europas klaar ligt. Als u de ze ophaalt levert u de oude bankpas in. Voor meer informatie kunt u terecht bij de Rabobank bij u in de buurt. 5 2 EuropasRabocard Buitenlands <jeld Reischeques Reisverzekering VAKANTIEGELD VERDIENEN? Bondsbeker Junioren We raken door het voorraadje foto’s heen... Hebt u nog ’n leuk fotootje lig gen (liefst met niet meer dan 1 a 2 per sonen erop) kom er dan eens mee... U krijgt uw foto altijd ongeschonden te rug. 'MOERGESTEL-NIEUWS WOENSDAG 9 JUNI 1993 PAGINA 5 JNA4 I Een welverdiende vakantie en pas Aangenaam Uitslagen kompetitie week 21 5-1 0-5 6-0 5-1 1-4 2-6 4-1 onbezorgde vakantie worden. Kom daarom eerst naar de harte welkom. op de is Boerenbond II De Klaore De Veerkes ’t Stokske ’t Draaiboompje Boerenbond I 't Centrum ’t Draaiboompje - Boerenbond II Boerenbond I - de Veerkes ’t Centrum - ’t Stokske Klaore vrij. 2 3 1 -1 4-2 6-0 2-4 1-5 5-1 0-4 1-3 1-3 3-1 moet ook een U bent van O Rabobank voor een goed advies. De Rabobank HKBHH Dames dinsdag: Stokeind 1 - TC de Ypelaer 1 LTC Goirle 4 - Stokeind 2 Woensdag jongens t/m 12 jaar: Stokeind 1 - TV Berkel-Enschot 2 Damesdubbel donderdag: LTC Goirle 4 - Stokeind 1 RC Waalwijk 1 - Stokeind 2 Stokeind 3 - Udenhout 4 Stokeind 4 - Beekse Bergen 3 Uitslagen kompetitie week 22 Het moest een keertje gebeuren, je zag het ge woon aankomen. Hij was wel zo fanatiek bezig. Hij wilde persé een keer eerste worden en dat lukte hem dan ook bij het vervissen van de Bondsbeker op 23 mei jongstleden. Met een vangst van 18 stuks en 231 centimeter was Henk Rijnen de rest te slim af en zorgde er zo voor dat ook zijn naam in de Bondsbeker ge graveerd gaat worden. Henk, proficiat met dit re sultaat. Dat zich in het Blekven wel bijzonder veel vis moet ophouden, werd weer eens bewezen door Ronnie de Bakker. Ondanks het feit dat hij een zeer zwaar feest achter de rug had en eerst rond 3 uur zijn bed ópzocht, ving hij, zowat slapend (ja alweer), toch nog 18 stuks met een lengte van 204 centimeter. Hij werd hierbij overigens wel Het laatste weekend van juni staat Moergestel de derde editie van het Gessels Weekend te wach ten. Ook nu weer is de plaats van handeling het St. Jansplein van Moergestel. De bezoekers van ’t Gessels Weekend van voor gaande jaren zullen het zich ongetwijfeld herin neren: Live-optredens van diverse bands, een groot terras en elke Moergestelse kastelein ach ter de bars. En natuurlijk de kindermiddag, ook een ander deel van het weekend dat ondanks het zeer warme weer gedurende het Gessels Week end 1992 zeer goed bezocht werd. De organiserende commissie van de drie carna valsverenigingen in samenwerking met de Moer gestelse horecavereniging hebben dan ook inge zien dat het Gessels Weekend alles in zich heeft om een dorpsfeest van formaat te worden. Derhalve is het ook gevallen op muzikanten die garant staan voor goede muziek voor jong en oud. Op de zaterdagavond staat en Top-40 orkest van formaat genaamd ’Hurricane’ op de planken, en op zondagmiddag het dansorkest ’Kwint’. Uiteraard ontbreekt de kindermiddag op zondag niet. Het succes van de voorgaande jaren wordt dit jaar voortgezet middels de tekenwedstrijd met diverse prijzen in meerdere leeftijdscategorieën. Het luchtkussen en de timmerkraam zijn weer aanwezig, kortom, er zullen weer spelmogelijk- heden te over zijn. Houd ’Moergestel-Nieuws’ in de gaten de komende edities. Meer informatie over het Gessels Weekend 1993 wordt daarin ge geven. 1-3 niet gespeeld 2-2 n.o. geholpen door de toeschouwers die hem op de aanbeten attent maakten. Zelf zag hij het niet. Als er maar weinig gevoerd wordt, stijgen de vangsten vanzelf. Ook de senioren hebben dit kunnen merken tijdens hun wedstrijd voor het Koningschap. Nog nooit werd er zoveel vis ge vangen. Niet afdwalen trouwens. We zijn bezig met de ju nioren. Derde werd met 10 stuks en 136 centime ter Niels Helmer, terwijl Rogier Helmer met 9 stuks en 128 centimeter de vierde plaats opeiste. Met 10 stuks en 122 centimeter werd Jan Roozen vijfde, terwijl Guus Waltmans met 8 stuks en 115 centimeter als zesde werd genoteerd, e zevende plaats was dan voor Bart de Bakker met 9 stuks en 107 centimeter. Denise Helmer bezette de achtste plaats met 5 stuks en 55 centimeter en Jan van Korven negende met 2 stuks en 30 cen timeter. Zoals reeds eerder aangekondigd gaan we zondag aanstaande het tweede deel van onze Open Dag afwerken. We gaan daarbij onder andere eens be kijken wat voor planten er zoal groeien aan de Zandput, we spelen weer een spel, verzorgen de inwendige mens via broodjes en frisdrank en gaan dan weer terug naar ons clubhuis. Hier wordt dan weer een film gedraaid en wordt bo vendien, als ik tenminste goed heb geluisterd, via aquariums een blik geworpen onder de wa terspiegel. Jongens en meisjes die nog interesse hebben om aan deze dag meer te doen, worden verzocht zich voor morgenavond (donderdag dus) op te beven bij Bart Klijsen, Past. Janssenstraat 18 te Moer gestel. Bart moet nu eenmaal tijdig weten hoeveel er meedoen in verband met het bestellen van broodjes en dergelijke. Meisjes en jongens, tot ziens en veel plezier aan staande zondag. Damesdubbel donderdag: Loon op Zand 4 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Ypelaer 4 Stokeind 3 - LTC Goirle 10 TC Alphen 4 - Stokeind 4 Gemengd junioren t/m 14 jaar: TC Bas Dongen 1 - Stokeind 1 Zatrdag jongens t/m 17 jaar: Stokeind 1 - LTC Goirle 1 Zaterdag heren: TC Tilburg 2 - Stokeind 1 Mattenkloppers 6 - Stokeind 2.... Stokeind 3 - Teco 3 Zaterdag heren 35 Stokeind 1 - Bas Dongen 2 Zaterdag gemengd senioren: Stokeind 1 - De Ypelaer 1 Zondag gemengd senioren: Zandligt 1 - Stokeind 1 Zondag senioren gemengd 35 Stokeind 1- Hilten 1 ’n Weer wat oudere foto dit keer. Wie zijn deze twee jongens? Het antwoord op de foto van vorige week staa al vanaf donderdag jl. op de kabelkrant van MTV: Theo Verbakel jr., Kruysacker- straat 1. met pincode HBBHiHBI voor gebruik in 60.000 geldauto maten in Europa, of het wereldwijd betaalgemak van de Rabocard. Maar ook voor buitenlands geld, reis- Rabobank helpt u graag op weg met het ge mak van de Euro- wdst. pnt. saldo 9 14 14 8 10 6 8 8- 8 8- 9 8 8 7 7 3 -15 2-2 3-1 afgelast cheques en een passende reisverze kering bent u natuurlijk aan het goede adres. En bent u toch bij de bank, ver geet dan vooral niet te vragen om het boekje "Rabo- Kompas", een han dige reiswijzer in het buitenland. U krijgt het gratis van de Rabobank.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5