De Rabobank wijzigt de spaarrente. Bond van Ouderen Het tweede liberale café mag u echt niet missen! Leerlingenorkest Harmonie CUMULENT Tweede Rabo- Zomertoernooi Moergestel Let Op! Cumulcnt, Belastingvrij Kapitaal Plan. Rabobank Rendement Rekening* vanaf ƒ25.000,- 10.000,--/25.000,- ƒ5.000,--/ 10.000, - ƒ0,--ƒ5.000,- Natuurtheater Oisterwijk presenteert operette Boccaccio A 0,00 °/o IZ. IV i >6 6,50% 6,00% 5,25% 2,50% W )E 5 en 6 juni aanstaande 1 2,5 4,95 m.i.v. 24 mei 1993 rf Verlaging debetrente rekening-courant De ontwikkeling van de rente op de geldmarkt geeft aanleiding de debetrente voor kredieten in rekening-courant te verlagen en wel als volgt: m.i.v. 01 juni 1993 met 0,2594) Actuele credit-rentetarieven zakelijke rekening-courant JUNI 1993 - Transactiekas 25.000,- ƒ25.000,- - 3 maandskern 25.000,- (bonus) a MW MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 2 JUN11993 PAGINA 5 INA 4 Hoc ziet uw financiële situatie Maar wat die Rabobank met een flink Aangenaam deren, voor iets extra’s naast :-v Nu werkt L 95 42 Wie is deze goedlachse jongeman? Op de foto van vorige week zagen we Anny Kersten (destijds Raadhuisstraat 2). Tegen woordig woont Anny Swinkels-Kersten al weer ’n hele tijd aan de Kloosterlaan 47. We raken zo stilaan door de foto’s heen... Hebt u nog ’n leuk fotootje lig gen (liefst met niet meer dan 1 a 2 per sonen erop) kom er dan eens mee... U krijgt uw foto altijd ongeschonden te rug. an! KUSIlKIBJIliHIUinn J rtr Komende zaterdag en zondag wordt op het sport- terein aan de Molenstraat het tweede Rabo- Zomertoernooi gehouden. Na het gezellige en sportieve succes van vorig jaar hopen we dat het dit jaar weer goed zal verlopen. De opzet is iets anders, er zijn twee pools van 4 teams die ’s za terdags strijden om de punten, ’s Zondags zullen er vervolgens kruisfinales gespeeld worden en uiteraard de finale om de Rabo- cup. Wie zal de Rabo-cup ovememen van DMG, de winnaar van vorig jaar? Wie zal na de KPJ de eer de beurt val len de sportiviteitsprijs te ontvangen? Het be loofd een spannend toernooi te worden met goed en sportief voetbal, geleid door goede scheids rechters. Kom dus zeker even kijken en de gezel lige sfeer proeven bij voetballend Moergestèl. Dus tot ziens bij het Zomertoernooi Moergestel. 0p 13 oktober wordt er een echte Moergestelse Hobbybeurs georganiseerd. Woont U in Moer gestel en heeft U een leuke hobby? Geef u dan op en doe mee! Bel naar: Lia, tel. 2268 of Wim, tel. 1442. Zondag 6 juni a.s. verzorgt het Leerlingenorkest van Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ een con cert in het repetitielokaal van Harmonieorkest Oisterwijk. Tijd: 12.30 uur. Muziekliefhebbers zijn hierbij natuurlijk van har te welkom. kapitaal achter de hand. Met Cumulcnt kunt u dat op eenvoudige, belastingvrije wijze opbouwen. Voor de studie van kin- kocht worden. Niemand kent echter de auteur, die zich achter deze naam verschuilt. Het is ech ter de secretaris van de hertog, een van de drie minnaars, tevens aanvoerder van een groepje vro lijke studenten. De hertog verneemt, dat door deze novellen de naam en faam van de stad Florence worden aan getast, en dat is zeer pijnlijk, temeer nu juist de Prins van Parma ieder moment kan arriveren om een belangrijk verdrag te tekenen. Hij vermomt zich om na te gaan of Boccaccio gelijk heeft. Daardoor komt hij in allerlei verwikkelingen te recht, die zich in Florence afspelen. Boccaccio is een operette in drie bedrijven. Er is een korte onderbreking na het eerste bedrijf, en de pauze wordt gehouden na het tweede bedrijf. Zaterdag 5 juni 20.00 uur en zondag 6 juni 14.30 uur. Entree 12,50. en de Robeco Groep ontwikkeld spaar- plan tegen minimale kosten en met een maximaal belastingvrij rendement. Afhankelijk van uw persoonlijke voorkeur kunt u met Cumulcnt sparen en beleggen.Wij adviseren u daarbij natuurlijk graag. Rflbobaflk Q ook mag brengen, u staat er beter voor Zodra het tegoed een saldogrens overschrijdt, wordt het hogere rentenpercentage vergoedt over het gehele saldo. Wijzigingen voorbehouden. Zaterdag 5 juni (20.00 uur) en zondag 6 juni (14.30 uur) brengt de operettevereniging Con Arnore de operette Boccaccio van Franz von Sup- pé. Het verhaal speelt ongeveer in het jaar 1340. In de stad Florence gaat het er amoureus aan toe. De vrouwen van de stad zijn in allerlei liefdesge schiedenissen verzeild geraakt en de echtgenoten schijnen zonder uitzondering hun rechten te wil len gaan nemen. Zo is het in ieder geval te lezen in de novellen, die een zekere Boccaccio schrijft en die gretig ge- de tijd in uw voordeel. Binnen de WD, afdeling Oisterwijk en Moer gestel, is het al jaren een goed gebruik om één keer per kwartaal een zogeheten ’Liberaal Café’ te organiseren. Zo’n ’Liberaal Café’ moet u zien als ontmoetingsplaats voor politiek geïnteresseer den, waarbij natuurlijk wel wat, maar niet alleen over actuele zaken uit de politiek gesproken wordt. Na een geslaagde eerste bijeenkomst in september 1992 zal er op donderdag 17 juni voor de tweede maal in Moergestel een Liberaal Café georganiseerd worden. De WD wil graag elke geïnteresseerde, en met nadruk ook geïnteres seerden van alle andere politieke partijen uit Moergestel, voor dit ’Liberaal Café’ uitnodigen. Het ’Liberale Café’ op donderdag 17 juni, van af 20.30 uur in Herberg ’De Veerkes’ mag u eigenlijk niet missen. Tot ziens! Bestuur WD, afdeling Oisterwijk en Moergestel. Maandag 7 juni 1993 is er de lange fietsdag voor de fietsclub 55 4-ers. We gaan dan naar Heusden, dat is 60 kilometer. Vertrek om 9.30 uur vanaf het St. Jansplein, iedereen is welkom. uw pensioen of gewoon als appeltje voor de dorst om er over een aantal jaren iets speciaals mee te kunnen doen; Cumulcnt is een nieuw, speciaal door de Rabobank eruit over l 5 of 20 jaar? Is de dag van morgen al moeilijk te voorspellen, de dag van overmorgen is nog veel lastiger in te schatten.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5