1 uw Wilt ook u bij arbeidsongeschiktheid een dreigende achteruitgang van inkomen voorkomen? Nog geen vakantie geboekt? Spectaculaire vliegtarieven naar Florida '1 II II B II l| v.a./675,- v.a./795,- v.a./795,- v.a. 815,- en 799,- ƒ799,- 799,- Wij hebben nu nog volop voordelige aanbiedingen! Oplossing voor het WAO-gat. /WTK STKEIND ■■MM Volleybalt ournooi ms ig! Audacia nieuws roep ALLE VERTREKDATA IN JULI Miami 4-10-11-16-18 juni Ft Lauderdale 7-14 juni 9 juni Tampa Uiterste terugreisdatum 10 juli 1993. r 8 dagen Tenerife Playa de las Americas HP 8 dagen Kreta Hotel Palmera Beach LO We raken zo stilaan door het voorraadje foto’s heen... Hebt u nog ’n leuke foto voor deze rubriek (en dan liefst met daarop één of hooguit twee personen) kom er dan eens mee... U kunt de foto enkele dagen weer (ongeschonden) ophalen. Scouts - Explorers S.V. Roef! Handbal Buiten leuk, binnen leuk, handbal is altijd leuk! 8 dagen Portugal Club Praia da Rocha 8 dagen Mallorca Tropical Park HP PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 26 ME11993 SINA 4 v. C. en De betaalbaarheid van ons stelsel van verlies aan inkomsten: het zogeheten WAO- de Ziektewet en de WAO. Om dit doel te bereiken heeft de overheid een aantal De Rabobank biedt u enkele uitstekende Rabobank Aangenaam .ind te 1-5 1-4 3-3 6-0 0-5 7-1 4-2 oner. w 1 H 71* c, tel. Deze maatregelen betekenen voor grote groepen mensen een forse aanslag op hun sociale zekerheid. maatregelen getroffen. Maatregelen die er niet alleen voor moeten zorgen dat steeds minder mensen een beroep doen op de Ziektewet en WAO. Maar ook, dat degenen die desondanks een beroep op deze sociale verzekeringen moeten doen, dit voor een steeds kortere periode zullen doen. produkten, die geheel kunnen worden afgestemd op uw eigen situatie. Uiteraard houden we daarbij rekening met het feit dat er in de toekomst door uw werkgever een voorziening wordt getroffen. Voor meer informatie kunt u terecht bij Annelics Heymans of Jan Jacobs. Tel. 3181. tussen streeks oeciale trdijk' tor èn kkers. igende IKi.o. mocht Annie >or de itmet laatste keerd op 11 Naam Naam team Adres Woonplaats Aantal personen T elefoonnummer Recreanten Nieuwelingen Dit formulier voor 1 juni a.s. opsturen naar Ge rard Poppelaars, Raamackerstraat 7, Moer gestel. Onze hoofdpersoon van deze week zal nog wel enkele hoofdbrekens kosten... Anja en Lia Boogaers (dochters van Harrie Boogaers aan de Oirschotseweg) vormden vori ge week het middelpunt in deze rubriek. 2-4 2-4 uur in dwor- gzaam navol- 'dagen '0 uur, ui van 15 mei pioen rgestel I kam- re van het ere k een 1! Het er die adden 5- 1 1-5 6- 0 «1 col li heeft mooie :n heel rweer er een maf 29 idacht mrtin inuna- titzen- o tr; ur. 0 uur: 3.30u sociale verzekeringen is in het kabinet al geruime tijd een veelbesproken onderwerp. Hierbij gaat het met name om een besparing op de collectieve lasten voor Het meest sprekende voorbeeld daarvan is de beperking van de duur en de hoogte van de WAO-uitkering. Daardoor krijgt men in geval van arbeidsongeschiktheid te maken met een extra gat. Men zal deze dreigende achteruitgang in het inkomen willen voorkomen. Uitslagen kompetitie week 20 Dames dinsdag: Stokeind 1 - Philharmonic 1 Sla Raak 5 - Stokeind 2 Woensdag jongens t/m 12 jaar: Pellikaan T. 4 - Stokeind 1 Het open jeugd- en jongerenwerk ’t Kwartierke uit Moergestel organiseert op zondag 4 juli aan staande een gezellig volleybal tournooi op het sportcomplex van Roef! Iedereen kan zich hiervoor opgeven. Een volley balteam bestaat uit 6 personen 1 reserve en eventueel 1 coach. In het team moeten minsten 2 personen van het andere geslacht zitten (bijvoorbeeld 4 mannen, 2 vrouwen of 4 vrouwen en 2 mannen.) Hebt u zin om mee te doen? Geef u zelf dan op. Maak een team met vrienden, familie, personeel, sportclub en vul de hieronder daar toe bestemde bon in. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- per persoon. rhting tuden isiaste lt suc- igvan min in van Vrijdag 21 mei werd er een fietstocht georgani seerd om 7 uur iedereen moest op Den Donk zijn. We hadden, drie groepen van 4 en een van twee. Rond kwart over zeven vertrok de eerste groep. Ook moesten de posten zorgen dat ze op hun plaats waren. De andere groepen vertrokken om de tien minuten. De eerste post bij de hoogspan ningsmast langs de snelweg. Nadat ze een flink stuk gefietst hadden kwamen ze bij de tweede post bij de ophaalbrug in de Haghorst; de derde post was bij de volgende brug. De laatste post was in de Heuvelstraat en Heuveldwarsstraat daar kregen we drinken en mochten we weer naar huis. Ben je tussen 12 en 18 jaar en heb je zin om op vrijdagavond wat te doen kom dan kijken op D’n Donk tussen 19.00 en 21.30 uur. Uitslagen: Welpen: Roef! - Blauw Wit1-6 JAA: Rof! - Avanti9-8 MAA: Blauw Wit - Roef! 9-1 DAS: Tachos - Roef!11-14 De laatste wedstrijden van deze le helft van de veldcompetitie worden a.s. donderdag gespeeld. Donderdag 27 mei: 18.00 MAA: HVO 2 - Roef! 2 Vertrek 17.00 uur 19.00 Roef! - ODI 18.45 uur aanwezig zijn Vergeten jullie je niet op te geven voor de Jeugd- dag van 6 juni a.s.? re, het einde. end de ngstle- le prij- :rcom- Damesdubbel donderdag: Stokeind 1, 2, 3 en 4 waren vrij Zaterdag jongens t/m 14 jaar: TV Breakpoint 2 - Stokeind 1 Gemengd junioren t/m 14 jaar: Stokeind 1 - Pellikaan T. 2 Zaterdag jongens t/m 17 jaar: Boemerang 1 - Stokeind 1 Zaterdag heren: Stokeind 1 - TV Berkel-Enschot 6 Racketclub O’wijk - Stokeind 2 Stokeind 3 - Wimbledongen 3 Zaterdag heren 35 Stokeind 1 - TV Riel 2 Zaterdag gemengd senioren: Stokeind 1 - Stobblek 4 Zondag gemengd senioren: Stokeind 1 - TC Baarle 3 Zondag senioren gemengd 35 Stokeind 1 was vrij Programma junioren zaterdag 29 mei Audacia A-junioren gaan op toernooi bij Spoor- donkse Boys. Vertrek om 11.30 uur per fiets of brommer. Zondag 30 mei 1993: Audacia C2 gaat op toernooi bij Spoordonkse Boys. Aanwezig zijn om 10.15 uur. --Bk K PJ jfl |{pj NIEUWS tVZl Vrijdag 28 mei is alweer de laatste vrijdag van de maand. D’n Tob is dan weer helemaal verbouwd om het telkens terugkerende spektakel van de maand weer goed te laten verlopen. Weet je nog steeds niet om welke aktiviteit het gaat, kom dan op vrijdag 28 mei naar D’n Tob. Vanaf 20.30 uur kun je zien welke aktiviteit zo veel stof doet opwaaien elke maand. Agenda-Tip! KPJ-leden kunnen op: dinsdag 27 juli: van 19.30 - 20.30 uur of op dins dag 31 augustus: van 18.30 - 19.30 uur gaan water-skiën bij ’Aqua Best’ in Best. En op zaterdag 4 september bestaat er de moge lijkheid om op makreel te gaan vissen. Voor le den zijn de kosten voor deze dag 15,- en voor niet-leden kost het 35,- per persoon (p.n.o.t.k.). Dit exclusief hengelhuur. Er kun nen maximaal 40 personen mee. Opgeven bij Jos: tel. 2817.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5