Rabo Maak van uw Vliegvakanties. PC een bankkantoor. H. KERKHOF Griekenland met 100,- korting! Schilderwerk om bij weg te dromen 4 m Betaalbaar vakantieplezier voor iedereen. 580,- N n ATT Dauwtrappen Harmonie 580,- 558,- 489,- .689,- 618,- ..578,- 599,- 609,- Met Rabo Telebankieren. Diessen pakt muzikaal uit! .■/omroep brabant KRETA app. Eleonas nu v.a. RHODOS: KOS (niette ver weg...) -t I KRIJTESTRAAT 3 MOERGESTEL TEL. 04243-3242 app. Petra Beach nu v.a app. Zanick Beach nu v.a app. Divina nu v.a app. Seminramis nu v.a app. Adams en Konstantinos )V i. ,50 J Omroep Brabant zendt pollenweerbericht uit app. Angela nu v.a app. Fantasia nu v.a. app. Philoxenia nu v.a. BEGLAZINGSWERKEN BEHANGWERKEN SCHILDERWERKEN IA 4 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 12 MEI 1993 PAGINA 5 en Aangenaam )R postbus 108 - 5600 ac eindhoven PATER MOESKROEN I 'XD rt 08 li n. Van laatstgenoemde groep volgden hitsingles als ’Hela Hola’ en ’Paterke’ elkaar in ras tempo op en Pater Moeskroen is één van de meest spelen de bands op de Nederlandse podia met een van absurde humor doorspekte show. Als u deze optredens ook niet wilt missen kunt u voor kaarten a 10,- per stuk in de voorver koop terecht bij Café ’De Zwaan’ in Diessen, ’Gouden Carolus’ en Doors Popcorner, beide in Hil varenbeek. De optredens vinden plaats in de feesttent op sportpark ’De Alsie’ aan de Beekseweg in Dies sen. Aanvang 20.30 uur. Vrijdag 21 mei Wellicht iets bescheidener van opzet, doch ook deze avond treden twee bands op: ’Harrie Jans sen Aangenaam’ en Tammezuur. Daarnaast treedt nog ’n aantal Diessense entertainers op. Deze avond begint om 20.00 uur en is gratis toe gankelijk. >30 >93 -i Over leliger jur is kV Omroep Brabant zendt vanaf deze week dagelijks een pollenweerbericht uit. Dat is de weersver wachting voor mensen die aan hooikoorts lijden. Op grond van die verwachting kunnen hooi- Met Rabo Telebankieren kunt u uw bankzaken regelen wanneer het het beste uitkomt. Gewoon thuissnel en gemakkelijk. Met uw PC of Videotex-terminal. U regelt dan al uw betalingen met een druk op de knop. U weet op elk moment hoe het er met uw rekeningen voor staat. koortslijders hun planning voor de volgende dag maken. Ook kunnen zij aan de hand van deze in formatie bepalen hoeveel medicijnen zij het beste kunnen innemen. Het pollenweerbericht wordt samengesteld door artsen van het Elkerliekziekenhuis in Hel- mond/Deurne. Deze artsen hebben ruime erva ring met het maken van hooikoortsvoorspellin gen. Sinds 1977 leverden zij hun gegevens ook aan dr. Spieksma uit Leiden, die tot voor kort de hooikoortsvoorspellingen via de landelijke om roepen bekend maakte. Als gevolg van bezuini gingen hebben de landelijke omroepen een ein de gemaakt aan deze service. Samen met het El kerliekziekenhuis neemt Omroep Brabant de fakkel over. In Brabant lijden naar schatting 200.000 mensen aan hooikoorts. Het speciale pollenweerbericht voor deze mensen wordt dagelijks om even na 17.00 uur gegeven, tesamen met het gewone weerbericht. 1OQ- van 8 t/m V. I Gefd»g Fl- 16 Mei aanstaande gaat muziekvereniging ’Prin ses Juliana’ dauwtrappen naar Oisterwijk. Vertrek: 06.30 uur bij Hans de Brouwer. 08.00 uur H. Mis in de Marcus Parochie te Oisterwijk. 11.00 uur Aubade bij de Burgemeester van Oisterwijk. In verband met het 60-jarig bestaan van voetbal vereniging R.K.D.S.V. in Diessen wordt stevig uitgepakt. In een breed opgezet programma is ondermeer ruimte gemaakt voor een muzikaal spektakel dat u zeker niet mag missen! Zaterdag 22 mei In een door ’Radio Fantasy’ opgeluisterde avond zullen voor u optreden Herb Mews and the Mu les en Pater Moeskroen. U kunt te allen tijde informatie advies op vragen. En telebankieren bij de Rabobank is nu wel héél aantrekkelijk: de eerste zes maanden telebankiert u namelijk gratis en u krijgt ook nog eens 100,- korting op uw modem of Videotex-terminal. Bel voor meer informatie. Rabobank tS Rabobank. Aangenaam. JA, ik wil graag meer weten over Rabo Telebankieren. Stuur mij vrijblijvend uw brochure toe. Neem contact met mij op. NaamVoorletters:m/v Adres: Postcode/plaats: Telefoon:Datum:Afgeven bij of opsturen naar de Rabobank. Rabobank. 7 mei 1993 Het zaterdagse ritueel: in de teil... Bij goed weer gebeurde dat buiten, ziet u wel. Wie zijn deze twee broers? De jongeman van vorige week (op d’n hofpad) was Henk van de Wouw, Korenstraat 18. Hebt u ook ’n leuke foto (en dan liefst met daarop één of hooguit twee personen) kom er dan eens mee...

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5