Haal voor 1 mei DONDERDAG 29 APRIL je nieuwe Interpolis Bromfietsverzekering bij de Rabobank. Meimaand - Cateringmaand E.H.B.O. oefende bij Boerenbond Wie zijn wij? Banken krijgen veel vragen over beperking aantal rekeningafschriften J CATERING ORGANISATIE In verband met Koninginnedag is de avondzitting verplaatst naar Ned. Vereniging Slechthorenden SPM - 1 mei-viering ’Den Boogaard’ gaat van start met catering! Fax 04243-3860 St. Jansplein 5 - Moergestel - Tel. 04243-1665 l/oor verhuur materialen, verzorging buffetten of diners, ons fotoboek ligt ter inzage. 35 35 30 30 36 34 37 38 Extra informatie Waarom zou u op die feestelijke meidagen alles zelf organiseren? Wij nemen van u de Catering en Organisatie over en u hoeft alleen GASTVROUW TE ZIJN. N i! ij- r. Extra informatie gemakkelijk te krijgen Regel vóór I mei je bromfietsverzekering bij de Rabobank. Je krijgt het nieuwe plaatje direkt mee. Klaar terwijl je wacht, gewoon een kwestie van even binnenlopen. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 28 APRIL 1993 IINA4 3l Rabobank Aangenaam zo’n zestigtal E.H.B.O.-ers afvaardigden. Na afloop van de oefening vond er een evaluatie plaats. M.L. De banken krijgen veel vragen over het verminder de aantal afschriften dat rekeninghouders krijgen thuisgestuurd. Sinds begin van dit jaar zijn dat er nog maar twee per maand. Het gaat om een bespa ringsmaatregel die door nagenoeg alle banken per 1 januari is ingevoerd. Het is geen probleem om eer rekeningafschriften te ontvangen, maar dan moet er wel voor worden be taald (gemiddeld twee kwartjes per extra rekening af schrift). Er zijn ook andere manieren om extra infor- De Nederlandse Vereniging voor Slehthorenden afd. Tilburg e.o. komt bijeen op let op! Donderdag 13 mei a.s. aanvang 20.00 uur. Inlichtingen: dhr. Smits, tel. 04242-17447 (na 18.00 uur). Twee broertjes... Wie zijn het? John van Poppel, vrachtwagenchauffeur. Hogenackerstraat 2, zagen we vorige weel; in deze rubriek. Voornaamste misverstand is dat veel mensen denken dat geld pas op de rekening is bijgeschreven of van de rekening is afgeboekt, als ze hiervan een afschrift ontvangen. Dat is niet zo. Overboekingen worden net zo snel uitgevoerd als vroeger, alleen wordt er niet meer van elke transactie een afschrift gestuurd. De ze informatie wordt opgespaard en eens in de twee weken verstuurd. k G Op deze avondbijeenkomst houden we een bin go voor onze leden. Niet-leden zijn ook welkom, uiteraard tegen een geringe vergoeding. Plaats: Rode Kruisgebouw, Leonard van Ve- chelstraat 2 te Tilburg. matie te krijgen over de eigen bankrekening en de uit gevoerde transacties. De meeste banken hebben een speciale telefoon dienst opgezet. Neem bijvoorbeeld de Rabofoon van de Rabobank. Dat is een rekening- informatielijn die op elk gewenst moment (24 uur per dag en 7 dagen in de week) informatie verschaft over: 1saldo; 2) trans acties die recentelijk zijn uitgevoerd. Natuurlijk is het systeem zo beveiligd dat alleen de rekeninghouder zelf informatie kan inwinnen over de eigen bankre kening. Ook via de geldautomaten is het eigen saldo op te vragen. Dit is gratis en kan ook 24 per dag. Verder kan extra informatie worden verkregen via ‘Telebankieren’. Zo kunnen rekeninghouders van de Rabobank via ‘Rabobank Telebankieren’ thuis, van achter de personal computer of videotex-terminal, de eigen bankzaken regelen. Ook kan rekening-infor- matie dag en nacht worden opgeroepen. In korte tijd zijn ruim 22.00 klanten gaan Telebankieren. Het bekende oud-kamerlid van de CPN, Marcus Bakker, is op zaterdag 1 mei te gast op de 1 mei- viering te Oisterwijk. Na een openingswoord namens het 1 mei-comité door Ad van den Oord zal Bakker spreken over landelijke en internationale politieke vraagstuk ken en in ieder geval aandacht besteden aan de oorlog in het (voormalige) Joegoslavië en aan het opkomend racisme. Aansluitend is er gelegen heid tot discussie. De gratis toegankelijke bijeenkomst vindt plaats in volksgebouw De Schuur, Hoogstraat 33-35 te Oisterwijk en begint om 20.15 uur. Deelnemen de organisaties zijn Groen Links Oisterwijk, PvdA Oisterwijk, Sociale Partij Moergestel, Pro gressief Helvoirt, OvdA Udenhout en PvdA Berkel-Enschot. ’Al geruime tijd is er vraag van onze gasten om ook thuis buffetten en themafeesten te verzorgen, en dat is de reden dat wij met een nieuwe afde ling ’Catering en Organisatie’ gestart zijn’, aldus P. Spieringhs, manager van ’Den Boogaard’. De afgelopen jaren hebben wij veel ervaring op gedaan in het buitenshuis verzorgen van feesten, zowel voor particulieren als voor bedrijven. Vaak wilde men iets anders dan normaal. In ’Den Boo gaard’ zelf houden wij vaak themafeesten. Dit soort feesten, dat gericht is op ’n bepaald land of entourage, slaat erg in. Vandaar dat dit voortaan ook mogelijk is bij u aan huis. Alles kan voor u geregeld worden: materialen, buffetten, decoratie, bediening, tot zelfs de afwas. Wilt u meer-weten over deze thuisverzorging, in ’Den Boogaard’ weten ze u er alles over te ver tellen. Er ligt een fotoboek ter inzage. Liefst 12 ongevallen waren er afgelopen donderdag door evenzovele L.O.T.U.S.-slachtoffers leven secht nagebootst in het enorme complex van de Boerenbond. Reden: de 6-dorpenoefening die elk jaar door de plaatselijke E.H.B.O. wordt georganiseerd. Dit jaar trad Moergestel op als gastheer van de zusterverenigingen uit Udenhout, Helvoirt, Haaren, Berkel-Enschot en Oisterwijk, die in totaal

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5