Haal voor 1 mei c n je nieuwe Interpolis Bromfietsverzekering bij de Rabobank. wi Henk Smolders biljartkampioen sn Rabob ank. Aangenaam. FNV-nieuws F.E.V.I.O.R. rjF I A CWULÈNT Cumulent, Belastingvrij Kapitaal Plan. kin Tl 7 Z/j Nadat in de voorrondes de heersende kampioen Wim Rijnen al was uitgeschakeld, werd de veelvoudig kampioen Tiny Derksen in de finale verslagen door Henk Smolders, die zich nu de beste biljarter van Moergestel mag noemen. Regel vóór I mei je bromfietsverzekering bij de Rabobank. Je krijgt het nieuwe plaatje direkt mee. Klaar terwijl je wacht, gewoon een kwestie van even binnenlopen. - II k I PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 21 APRIL 1993 NA 4 Hoe ziel uw financiële situatie Maar wat die met een Hink deren, voor iets extra’s naast ar het 100-96 75-59 50-37 30-29 der Donk, Ewald van Gisbergen, Peter de Boer, Wil van de Loo, Eugenie Hobbelen, Nu werkt v' :4.'. L 5 i niet jeste nsde kan want er de )r de april omen 615.3 pnt. 609,0 pnt. 587.4 pnt. 586.5 pnt. 585.8 pnt. 576.9 pnt. teeft dat naf- nsen dieft von- heeft i. De erke- :l alle 354435 tdat 5 dat nde- een- arte, een laiSIM Mill fill s. eren voor de 2e maal in kt dat rwijl, :t het Boo- Roo- er de veel kapitaal achter de hand. Met Cumulent kunt u dat op eenvoudige, belastingvrije wijze opbouwen. Voor de studie van Men vaar- n en taan tigjes dus rook todal ijn. voot ngen ei bij Ooi zich ide- de 2e maal kampioen in deze poule. Na de gespeelde wedstrijden werden de bekers traditiegetrouw uitgereikt door burgemeester ter Veer, hetgeen ons aller waardering verdient. Op het einde van deze biljartavond was eenieder het eens over het feit dat de thuisblijvende Moer- gestelse biljartliefhebbers weer eens ongelijk heb ben gehad. Rest ons nog ’,t Draaiboompje’ te bedanken voor het beschikbaar stellen en inrichten van de ’bil jartzaal’ en de lekkere hapjes! Uitslagen: A-poule: Henk Smolders - Tiny Derksen.... B-poule: Ted Verhof - Ewald van Gisbergen C-poule: Johan Oerlemans - Wil van de Loo D-poule: Frans van der Donk - Gerrit van Eindhoven 4-14 E-poule: Peter de Boer - Eugenie Hobbelen Uitslag Moergestelse kompetitie: 1. De Klaore (kampioen) 2. De Schouw. 3. De Korenmaaier 4. ’t Stokske 5. 't Centrum 6. ’t Draaiboompje van Eindhoven, Ted Verhof en Tiny Derksen. maximaal belastingvrij rendement. Afhankelijk van uw persoonlijke voorkeur kunt u met Cumulent sparen en beleggen.Wij adviseren u daarbij natuurlijk graag. RabobSIlk G2 ook mag brengen, u staat er beter voor Als deze, ondertussen behoorlijk uit de klui ten gewassen jongeman, tijdens de uitvoe ring van z’n beroep de handen zo houdt, ge beuren er ongelukken... Wie is het? Marion (Wesel) Jansen en Geerte (Schellen) Jansen keken verleden toe hoe broer Jurjan Jansen het hekje probeerde te openen... en de Robeco Groep ontwikkeld spaar- plan tegen minimale kosten en met een de tijd in uw voordeel. suksessie het kampioenschap binnenhaalde met als tegenstander Ewald van Gisbergen. C-poule Johan Oerlemans speelde in deze partij zo sterk dat zijn, toch ook goed spelende, tegenstander Wil van de Loo het onderspit moest delven. D-poule Hier kwam de zich niet op z’n gemak voelende Gerrit van Eindhoven duidelijk tekort tegen de sterk spelende Frans van der Donk. E-poule In deze poule moest Peter de Boer het opnemen tegen Eugenie Hobbelen, de eerste finaliste in dit toernooi. Eugenie speelde een goede partij, stond steeds aan de leiding tot aan de laatste beurt, doch toen maakte Peter een slotserie en besliste de partij in zijn voordeel. Ook Peter is nu voor Onze leden bezochten verschillende concoursen waarvan de volgende uitslagen: Boxtel: 21 maart Geertje Roefs -Grets -LI -3e prijs; Hoeven: 27 maart Dries Roefs -Greg -M2 -le prijs; Udenhout: 4 april Dennis van Mensvoort -Higgens -B2 - le prijs; dressuur: Debbie Donkers -Herbie -B2 -5e prijs; Geertje Roefs - Grets -L2 -2e prijs; Theo van Delft -Clemmerdor -M2 -3e prijs; springen: Jac Donkers -Gustaaf-L - 7e prijs; Debbie Donkers -Herbie - B -5e prijs; Viertal klasse L 6e prijs. Netersel: 12 april Carolien van de Bosch - Goofy -Ml -5e prijs; dressuur: Geertje Roefs -Grets -L2 -2e prijs; Justine van Asten -Primeur -L2 -4e prijs; Dries Roefs -Horace -LI -4e prijs; Piet van de Brand -Heinste -B2 -2e prijs. Verder zijn onze leden Toon van de Zanden en Christ Rijnen in maart geslaagd voor de cursus paardenhouderij. Proficiat! Op 1 mei aanstaande wordt de afdeling Oister- wijk samengevoegd met ’Moergestel’. Wij houden op 27 april in Den Boogaard te Moergestel (20 uur) een introductie-avond. Gaarne nodigen wij de leden van de F.N.V. bon den uit om dit feit te bespreken. Voorts komt ter sprake de bestuurs-vernieuwing. Dit bestuur moet een afspiegeling zijn van de bonden. Wij doen een dringend beroep op deelname van onze vrouwelijke leden. Tot ziens op dinsdag 27 april - koffie staat klaar - ’het gaat over u, maar niet zonder u’. V.l.n.r. Frans van t Johan Oerlemans, Henk Smolders (kampioen), Gerrit Het was een uiterst spannende finalewedstrijd. Om beurten kwamen beide spelers gedurende de gehele partij op ’n kleine voorsprong, totdat Henk de 100 kon volmaken. Tiny kreeg daarop nog de nabeurt, maar het maken van nog 5 ’drie- banders’ bleek voor hem een te grote opgave en dus werd Henk de nieuwe kampioen. Dat het publiek deze prestatie van Henk zeer kon waarderen was af te meten aan het spontane ge juich en applaus van datzelfde in grote getale op gekomen publiek. Men was ook zeer te spreken over de prestaties welke door de andere finalisten op het groene la ken werden neergelegd. Alle kampioenen im mers speelden ruim boven hun normale ge middelde. B-poule Hier was het Ted Verhof die uw pensioen of gewoon als appeltje voor <le dorst om er over een aantal jaren iets speciaals mee te kunnen doen; Cumulent is een nieuw, speciaal door de Rabobank eruit over 1 5 of 20 jaar? Is de dag van morgen al moeilijk te voorspellen, de dag van overmorgen is nog veel lastiger in te schatten.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5