donderdag 8 april Wilt ook u bij arbeidsongeschiktheid een dreigende achteruitgang van uw inkomen voorkomen? Goede Vrijdag 9 april is ons kantoor gesloten. ’Con Amore’ en ’Boccaccio’: ’n genoegen Verlaging debetrente rekening-courant IVN natuurwandeling Bruikbare spullen voor de vlooienmarkt... De avondopenstelling is verplaatst naar Gezellige volleybalclub (recreatief) vraagt mannelijke leden met ’n klein beetje kennis van het spel voor donderdagavond van 21.30 tot 23.00 uur Mill Hill College Goirle Gilde St. Sebastiaan en Barbara A i V) Bellen na 18.00 uur: met de heer van Dijk tel. 013 - 423227 Oplossing voor het WAO-gat. /o I o 3 De ontwikkeling van de rente op de geldmarkt geeft aanleiding de debetrente voor kredieten in rekening-courant te verlagen en wel als volgt: m.i.v. 22 maart 1993 met 0,25% J MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 31 MAART 1993 PAGINA INA4 Rabobank Aangenaam V V Enigszins beschadigd maar Inch leuk o>r plaatsen leek ons deze foto van eer jonge man te paard... Wie is het? Vorige week zagen we de familie van Ha a re op deze plek. Jeanne woont in Tilbuig, Kee woont aan de Kloosterlaan en Jan aa i d; Schouw van de Wouwstraat. Vroeger woon de de familie (Jo van Haaren) aan de Tii burgseweg. 1* Zondagmiddag 4 april om 14.00 uur start er een natuurwandeling onder leiding van gidsen van het IVN, afdeling Oisterwijk. Deze keer wordt er gelopen over de Kampina, een prachtig na tuurgebied van Natuurmonumenten, gelegen tussen Oisterwijk en Boxtel. Het vertrekpunt is de parkeerplaats de ’Stenen Heul’, te vinden door vanuit Oisterwijk de Post- hoomseweg te vervolgen over het onverharde ge deelte. Eerste pad rechts. Juist over de Rosep vindt U de parkeerplaats. Deelname is gratis. De betaalbaarheid van ons stelsel van sociale verzekeringen is in het kabinet al geruime tijd een veelbesproken onderwerp. Hierbij gaat het met name om een besparing op de collectieve lasten voor de Ziektewet en de WAO. Om dit doel te bereiken heeft de overheid een aantal maatregelen getroffen. Maatregelen die er niet alleen voor moeten zorgen dat steeds minder mensen een beroep doen op de Ziektewet en WAO. Maar ook, dat degenen die deson danks een beroep op deze sociale verzekeringen moeten doen, dit voor een steeds kortere periode zullen doen. Deze maatregelen betekenen voor grote groepen mensen een forse aanslag op hun sociale zekerheid. Het meest sprekende voorbeeld daarvan is de beperking van de duur en de hoogte van de WAO- uitkering. Daardoor krijgt men in geval van arbeids ongeschiktheid te maken met een extra verlies aan inkomsten: het zogeheten WAO-gat. Men zal deze dreigende achteruitgang in het inkomen willen voorkomen. De Rabobank biedt u enkele uitstekende produkten, die geheel kunnen worden afgestemd op uw eigen situatie. Uiteraard houden we daarbij rekening met het feit dat er in de toekomst door uw werkgever een voorziening wordt getroffen. Voor meer informatie kunt u terecht bij Annelies Heymans of Jan Jacobs. Tel. 3181. Traditiegetrouw werden in maart de onderlinge prijsverschietingen met handboog op 25 meter doel met de bevriende Gilden St. Willibrordus Alphen en St. Sebastiaan Zandhoven (België) verschoten. Beide verschietingen weren door onze schutters gewonnen. Alphen werd nipt verslagen met 82 tegen 81 punten. Zandhoven werd 1035 tegen 1010 punten. Ter verduidelijking: met Alphen wordt geschoten op de 5 punten blazoen van de NoordBrabanste Gilde- federatie, 25 pijlen, waarna de 4 hoogst ge- klasseerden de finale over 5 pijlen schieten. Met Zandhoven wordt geschoten op het 10 punten blazoen van de Nederlandse Handboogbond, over 30 pijlen. Uitslag bij Alphen: 1Frans van de Sanden 25 punten over 5 pijlen; 2. Jan van Rooy 23 punten over 5 pijlen; 3. Ruud Hurkmans 20 punten over 5 pijlen; 4. Sjak Akkermans 14 punten over 5 pijlen; totaal 82 punten over 5 pijlen. Uitslag bij Zandhoven: 1Frans van de Sande 271 punten over 30 pijlen; 2. Jan van Rooy 267 3. Erwin van de Sande 256 4. Gerrit Hoffmans 241 totaal 1035 5. Gert van Elderen 235 6. Bart de Laat 201 Bent u bezig met de jaarlijkse grote schoon maak? .en. heeft u nog bruikbare zaken die u graag op wilt ruimen? Bel dan even 1713 of 1114. Wij komen het dan even ophalen, want uiteraard kunnen wij deze zaken goed gebruiken voor on ze jaarlijkse vlooienmarkt! 7. Huub van Elderen 189 8. Toon van Linschoten 187 9. Fer van Rooy 99 Het waren 2 geslaagde ontmoetingen, waarbij vooral naar de uitwedstrijd met België een bus vol schutters en vrienden van het Gilde mééging onder aanvoering van het Moergestel orkest ’Herfst’. Zij hielden er vooral bij de Belgen de moed in, het mocht echter niet baten. Hoewel: een tweede plaats is ook niet slecht! Gilde St. Sebastiaan en Barbara. Afgelopen zaterdag presenteerde ’Con Amore’ de operette ’Boccaccio’ van Franz von Suppé in een goed gevulde zaal van ’Den Boogaard’. In vergelijk met vorige jaren, waarin veelal een keuze werd gemaakt uit een groot aantal operette-melodieën, kwam zo’n hele operette ’rustiger’ over. Uitein delijk ontrolt zich ’n verhaal waarin de toeschouwer zich vervolgens inleeft. De noodzakelijke de corwisselingen stoorden daarbij zelfs in het geheel niet, hetgeen ’n groot compliment doet toekomen aan zowel regisseur als spelers. De operetteliefhebbers hebben dus waarlijk genoten van ’Con Amore’ en haar ’helpers’ Melos, Trend’ en het orkest. Binnenkort wordt ’Boccaccio’ nog tweemaal opgevoerd in het Natuurthea- ter te Oisterwijk. Wanneer precies hoort u nog. IMF»

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5