f2 2.40 I |<pj NIEUWS 2.15 E) 6.98 Slagerij Ketelaars BV ’Karaoke’ Café ’In d’n Zevende Hemel’ De ambachtelijke slager! C 2.95 Vit het gemeentehuis Toni Luciano 3.00 Hetdrmi Bond van Ouderen samen Was Lucy’s baby ’bevallen’? Raadsvergadering 25 maart LET OP! Iedere woensdag 500 gram gehakt 500 gram braadworst Voor j aar sfrühschoppen door ’Die Original Stuhlstadter Musikanten’ Oirschot Dorps-zeskamp 1993 Inzameling landbouwfolie in Moergestel a.s.: - Zondag 4 april Palmzondag: met Palm-bier voor de prijs van NOUWENS VERHUIZINGEN organiseert Zaterdag 3 april ’n gigantisch feest-muziekavond m.m.v. Rauwe ham CA FE TERRAS ZA<A L Aankomende activiteiten Malse rosbief of baklappen 100 gram Gevulde kipfilet 1 *7R 100 gram■■fV Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 Zondag 4 aPrl1 Aanvang 15-O°^„n van het College van Burgemeester en Wethouders Woningzoekendenspreekuur Ronder rookvlees 100gram INA 2 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 31 MAART 1993 PAGINA 3 k TOT ZIENS! Den omallll' Namens de KPJ, Marlies. M.L. )8 HILD1 MOERGESTEL TEL. 04243-1315 rgriet tel. rvoor caties erkel- ■gestel werk luiwa. lalam- ;ensei- 100 gram INTERNATIONALE VERHUISONDERNEMING EN OPSLAG VAN INBOEDELS VERPAKKINGEN OVERZEE RIJKSVERHUIZERS statie ijdens an de hema sseld. wijze reug- ement gnaar Iragen oor de sisten- Hoofdstraat 47B-5091 AB 's-Gravenmoer Telefoon 013 - 670526 - 674796 nkort lp van oona- nderd t dorp KPJ J KPJ-Moergestel organiseert op zondag 13 juni een Dorps-zeskamp, op het terrein gelegen bij ’t Draaiboompje. Teams bestaande uit 5 dames en 5 heren 1 co acht (allen boven de 16 jaar) kunnen zich opge ven bij: Wim, tel. 3938; Judith, tel. 1262. U kunt natuurlijk ook een briefje schrijven naar het volgende adres: KPJ-Moergestei Dorps- zeskamp ’93, Postbus 77, 5066 ZH Moergestel. zal op g, lister- at uit rochie ischot amen Istaan drop in het tenen schap Stoer en Elegant Mode organiseert een open- lucht-modeshow op 12 april (2e Paasdag) aan de Raadhuisstraat te Moergestel. Degelijk schoorsteen vegen; riool ontstop pen met hogedruk en alle voorkomende werk zaamheden: 'De Klusjesman', Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Probeer eens wat anders Bier van de maand: Gentse Tripel. Herberg De Veerkes’. Uw tweewielerreparaties gratis opgehaald en thuisgebracht. Bel: SchepensTweewielers, Kerk straat 21Oisterwijk, tel. 04242-17326. Voor al uw familiedrukwerk (geb.kaartjes, huwe- lijkskaarten, jubileumkaarten, etc.). Kadoboetiek Ca- rola, Rootven 60, tel. 04243-3747. Aphrodite Huidverzorgingsmstituut organiseert een openlucht-modeshow op 12 april (2e Paas dag) aan de Raadhuisstraat te Moergestel Deze week valt (of viel) hij bij u in de bus: de ’Goed nieuws voor dieren’ krant met tal van aanbiedin gen, extraatjes en tips. Dierenspeciaalzaak van de Wouw, Pr. Irenestraat 13, tel. 1582. Ze zijn er al! Verse asperges! Bij Ron Hamilton, Vossenhoorn 2.2e Afslag voorbij 't Draaiboompje re Tel. 1945. Losse tapijten reinigen? Autocleaning van Bre da, tel. 04243-2836. Vrijdag 2 april kegelen bij de Druiventros. Als je zelf je gym- schoenen meeneemt (geen zwarte zo len) bespaar je 1,25 aan schoenenhuur! Het is de bedoeling dat we om 20.45 uur bij D’n Tob ij elkaar komen, zodat degenen die geen ver voer hebben ook meekunnen. Dinsdag 6 april bloemschikken voor leden bij D’n Tob. Het begint om 20.30 uur en de kosten bedragen 5,00 per persoon. Opgeven bij Mechelien, tel. 2096. Zaterdag 17 april ’Voorjaarsuitstapje’. Houd de ze datum dus vrij! Zondag 16 mei Tennissen in Oirschot van 14.00 - 17.00 uur. Kosten 5,00 per persoon. Er zijn nog enkele plaatsen vrij, dus... Opgeven bij Jos, tel. 2817. Plaats van handeling is dit jaar Cafe Petit Restau rant ’de Beurs’ aan de Markt in Oirschot. Van af ’s middags 14.00 uur zal de onlangs compleet verbouwde zaal van de Beurs gevuld worden met Oostenrijkse klanken. De zaal is open vanaf half twee, en de toegang is gratis. Donderdag 8 april: onze leden- en jaarvergade ring, dat vindt plaats in Den Boogaard om 13.30 uur. Agenda: - Ontvangst met koffie en vlaai; - Opening door de voorzitter; - Notulen van 22 oktober 1992; - Ingekomen stukken/mededelingen; - Jaarverslag van de penningmeester en verkie zing kascommissie; - Bestuur verkiezing: aftredend en herkiesbaar: Mevr. Heijkants, Rootven 16; Annie van de Wouw-van Rooy, Kloosterlaan 3; J. van Dijk- de Beer, Past, van Doorenstraat 10. Eventuele andere kandidaten voor het bestuur kunnen schriftelijk worden ingediend bij de se cretaresse tot aan de vergadering. - Pauze met aanbieding van een consumptie; - Rondvraag en sluiting van de vergadering. Na de vergadering: Dia’s door dhr. Vermunt over historie Midden- Brabant. Na deze dia-serie gaan we ter afsluiting drie ron des bingo spelen. Deze bingo is geheel gratis. Wij hopen dat veel van onze leden op deze ver gadering aanwezig zullen zijn. De toneelvoorstellingen van de KPJ zijn weer voorbijDe klok is verzet, en de dagen worden langer. Dat betekent voor de toneelgroep even rust. Even maar, want over een tijdje worden er weer boekjes gelezen. Stapels. Als toneelgroep wil je wel eens wat anders. Maar wat de één iets met inhoud vindt, kan iemand an ders een niemendalletje vinden. Meningen blij ven verschillen. Op ’Lucy’s baby’ hebben we verschillende reac ties gehad. Was het de andere jaren eenstem- mingheid ’Ja, het was leuk’, nu hielden de reac ties meer inhoud in. Wat ziet iemand graag, en wat vindt een andere niet leuk. Maar hoe ’Lucy’s baby’ ook bij u is ’bevallen’, we deden het graag! De toneelgroep van de KPJ zoekt nog enkele to neelspelers. We repeteren vanf oktober op woensdagavond. Neem gerust eens contact op met Marlies van Rijzingen (tel. 1895). Verder wil ik Freya, Jolanda, Anita, Henk en Jo han nog complimenteren. Niet alleen hun to neelspel was goed, maar ook hun inzet, om door zo’n rumoerig seizoen, met zelfs een negatieve re censie tussen de uitvoeringen in, dóór te gaan, Knap! En inderdaad toneelliefhebber, volgend jaar zijn we er weer! Na beëdiging van J. van de Sande voor het CDA en de notulen, is er voor de heer Smits van de PGB de vraag of er gerech- telijke vervolging mogelijk is voor het rooi en van bomen in de Zandstraat, daar dit meer gebeurt voor winst dan voor iets an ders. Een vrijgekomen vacature bij de muziekschool wordt ingevuld door de burgemeester, na toelich ting van loco-burgemeester Loosveld. De Ontwikkelingshulp die zo lang geduurd heeft om er vorm aan te geven is in een stroomversnel ling geraakt en terecht gekomen bij project Straatkinderen van Santa Cruz in Bolivia. Van dit project wordt de gemeenschap op de hoogte ge houden door ’Moergestel-Nieuws’. De herschikking van de scholen heeft nog enkele vragen opgeroepen zoals: - blijft rijks verge x:ding op het gebouw doorgaan? - wordt er bij invulling van de vrijgekomen ge bouwen een extern (duur) bureau ingescha keld? Wethouder Loosveld en Gerlach zeggen dat de vergoeding gewoon door blijft gaan, en dat er eerst intern naar oplossingen gezocht wordt voor de invulling van deze gebouwen. Een rustige vergadering verandert snel als het gaat om bomen en herbestrating van Kerkstraat/ Schoolstraat of voor een verkeersveilige situatie voor mensen die de T31 willen oversteken. Wat betreft de veiligheid in het verkeer bestaan er voor veel mensen vraagtekens bij de T31. Waarop de vraag wordt gesteld of het belangrij- ker is om geld te steken in de dorpsvernieuwing richting Kerkstraat/Schoolstraat, of dit geld te steken in een verkeersveilige oplossing voor de T31. In de vergadering van het College van Burge meester en Wethouders van 16 maart 1993 zijn onder andere de volgende besluiten genomen: Diversen - ingestemd wordt met het werkplan gemeen- tebossen 1993; - een standplaats op de weekmarkt voor de ver koop van modestoffen wordt ingetrokken; - ingestemd wordt met de voorgenomen fusie stichting Maatschappelijke Dienstverlening Oisterwijk en omgeving met Stichting Maat schappelijk Werk Land van Heusden de Langstraat; - Besloten is, de gemeenteraad, na instemming commissie Sociaal Economische Zaken en Wel zijn, voor te stellen de huurtarieven van sport zaal de Vonder en verenigingsgebouw voor 1993 met 3% te verhogen; - Besloten is de gemeenteraad voor te stellen in te stemmen met de gewijzigde begroting 1993 van de Streekmuziekschool Oisterwijk en om streken. Op zondag 4 april aanstaande wordt het muzikale seizoen voor ’Die Original Stuhlstadter Musikan ten’ weer geopend met een Voorjaarsfrühschop- pen. Niet NCB-leden kunnen op het gemeentehuis eveneens een deelnamekaart afhalen. Alleen landbouwfolie (kuilfolie) en ’zakgoed’ (kunstmestzakken, veevoederzakken en der gelijke). Het plastic dient: - schoon aangeleverd te worden: - zo schoon mogelijk te zijn, liefst schoongespo- ten, in ieder geval vrij van zand/kleiresten; - vrij te zijn van nietjes, stenen, ijzerdraad, hout krullen en andere verontreinigingen; - in handzame pakketten (maximaal 20 kilo) ge bundeld te worden (zakken stapelen en binden met touw; dus niet in elkaar stoppen in ver band met uitsorteren); - verschillende soorten afzonderlijk gebundeld; - op de dag van inzameling voor 07.30 uur langs de doorgaande openbare weg, waar ook de brievenbus staat (dus niet op het erf) te liggen. Betreft het een doodlopende openbare weg dan dient de folie bij de brievenbus te liggen. In de week voor de feitelijke inzameldag neemt de in zamelaar contact op met de deelnemer over de exacte datum van inzameling. Alleen bij bedrijven die op tijd de deelnamekaart ingestuurd (uiterlijk 2 april binnen zijn), gemach tigd hebben en het plastic volgens de voorschrif ten aan de weg hebben gezet wordt het plastic meegenomen. Voor nadere inlichtingen kunnen belanghebben den contact opnemen met de Dienst Milieu van de NCB te Tilburg, tel: 013-378987 of met de sector Grondgebiedzaken van het gemeentehuis, tel: 04243-1235, toestel 40. Burgemeester en Wethouders van Moergestel. a.s. Maandag 5 april kunt u tussen 19.00’en 20.00 uur op het gemeentehuis terecht voor het speci ale ’Woningzoekendenspreekuur’. Hebt u vragen in verband met woonruimteveror- dening, puntensysteem, woningzoekendenlijst of algemene vragen met betrekking tot huisvesting dan bent u van harte welkom. Dit voorjaar organiseert de NCB in samenwer king met de ZLM en CBTB het inzamelen van plastic folie uit de landbouw in de gemeente Moergestel. Evenals voorgaande inzamelacties, zal de landbouwfolie aan huis worden opgehaald en wel in de week van 14 tot en met 18 juni 1993 (week 24). De NCB-leden hebben hiertoe via het vakblad ’Oogst’ een deelnamekaart ontvangen. Deze dient voor 2 april 1993 ingestuurd te worden naar Van Kaathoven BV te Sint-Oedenrode. Deelname aan de inzamelingsactie kost 75,- per bedrijf, uitgaande van maximaal 2 m3. folie. Omnium Sport organiseert een openlucht-mo deshow op 12 april (2e Paasdag) aan de Raad huisstraat te Moergestel. Geboortekaartjes bestellen? Bij Kadoboetiek Carola vindt u de nieuwste collecties. Rootven 60, tel, 04243-3747. Wij zorgen voor de veiligheid van uw kind! Naast ons grote assortiment Bobike fietsstoeltjes nu ook de Bobob autostoeltjes bij ons verkrijgbaar. Kom snel eens langs om de Bobob-line te bewonderen en u vakkundig te laten voorlichten. Natuurlijk bij de offi cial Bobob-dealer: Schepens Tweewielers Oisterwijk. Ligtvoet Nimco organiseert een openlucht-mo- deshow op 12 april (2e Paasdag) aan de Raad huisstraat te Moergestel. Vijvervissen: o.a. goudvissen, shubunkies en goudwinden. Nu 10 goudvissen voor slechts f 10,-. Tevens Sera- en Tetrapond vijvervisvoer zowel drij- vende korrels als vlokken, zonder kleurstof! Die- renspeciaalzaak van" de Wouw, Pr. Irenestraat 13,1 Moergestel, tel. 1582. I Wilt u een fiets of bromfiets kopen? Dan eerst bij Schepens Tweewielers binnenlopen! De zaak met de vele aanbiedingen en z’n nèt iets betere service! Losse tapijten reinigen? Autocleaning van Bre- I da, tel. 04243-2836

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 3