9 1 toot M&ewteetclett karntoon Soms komen er klanten na sluitingstijd met andere ideeën over zaken doen. Donderdag 25 maart 19.00 uur: Vluchtelingen, wat doen we er mee? Nieuw seizoen belooft veel voor Autotron Rosmalen K.P.J. Micro-triathlon ’Beekse Bergen’ Moergestel Het eerste tafeltennisteam van Moergestel zet de opmars naar het kampioenschap voort. Ook nu werd er weer een overwinning behaald op Tios 67 5. De uitslag, 3-7, doet vermoeden dat het een gemakkelijke overwinning was, toch werden er 5 partijen pas in de derde game beslist. Ron van Hees, Herman Reinders en Arie Vogels wa ren alle drie goed in vorm. Ze wisten elk twee partijen te winnen. Ron en Arie wonnen ook het dubbel. Zou Arie het wedstrijdritme nu te pak ken hebben? Hm t De natuur met Gerard Kuijpers (volgorde voorbehouden) TEURLINGS TELEMATICA B.V. Circusartiesten r Openingstijden Pannekoekhuis Klapper B Bumper Erkend Beveiiigmgs-^^^ Installateur IA 6 PAGINA 7 c, 'Wfo/- A). gin i en pas- oor- uit- ieve i en ’isse aan ?erd "lijk dat in de Autotron-piste wordt gepresenteerd, is opgebouwd uit onder andere clowns-, jongleer- en acrobatiekacts. Voorafgaand aan de TV-uitzending kunt u vanaf 18.00 uur (alleen via MTV) luisteren naar MTV-radio. ’n Programma dat gemaakt wordt door Comé Schoenmaker en Peter van de Wouw. Reünie 30 jaar Scouting Aqua-jogging Badmintonclub kampioen Interview met burgemeester van Oisterwijk Y. Kortmann Motor-Inn 1993 Henk Schepens: Moergestelnaar op Olympisch niveau... Historie: molens Interview Groendag Moergestel Schoonmaakactie Wild Beheer Eenheid NIJVERHEIDSWEG 6 OISTERWIJK TEL: 04242-19033 Vrijdagavond 26 maart 20.00 uur in ’De Voor hof, naast de Nederlands Hervormde Kerk, Kerkstraat 64. ictie tren met en >rei- jven oor- rui- ;o/- mn mn De Koepelhal heeft ook nieuwe ’bewoners’ ge kregen. Een groep circusartiesten verzorgt tweemaal per dag (’s middags) een wervelende voorstelling in de hal. Het betreft hier een gezelschap van internationale artiesten, dat in tal van grote circussen zijn spo ren ruimschoots heeft verdiend. Het programma de ner va- vo- het tal ïu- Dze ien re aal «i- le- i3. va- nke met .ten itig be- 'er- iijn Dtlg ren pa- en ten i ze lil y’s, oze en Mr Tijdens de pauze krijgt u gelegenheid uw inko pen te doen bij de Wereldwinkel uit Vught, die ruim gesorteerd is in artikelen uit de derde we reldlanden. ■i Autotron Rosmalen is in 1993 geopend van zater dag 10 april tot en met zondag 24 oktober, dage lijks van 10 tot 17 uur (in juli en augustus een uurtje langer). De toegangsprijzen zijn: 13,- voor kinderen van 3 tot 12 jaar en 60-plussers en 16,- voor volwassenen. Peuters tot 3 jaar gra tis. Voor huisdieren is er een gratis kennel. De bedrijvigheid op attraktiepark Autotron Rosmalen is de afgelopen weken zienderogen toe genomen. Nu de datum van zaterdag 10 april met rasse schreden dichterbij komt - de dag waarop het nieuwe seizoen officieel van de streep gaat - bruist het overal op het park van de activiteiten. Er wordt hard gewerkt aan de realisatie van nieu we attrakties. Onderhoudsploegen zijn in de weer om waar nodig reparatie- en opknapwerkzaam- heden te verrichten en de draaiboeken die er toe moeten bijdragen dat ook 1993 weer vlekkeloos verloopt, worden nog eens nauwgezet doorgeno men. Het enthousiasme waarmee de medewer kers weer naar de start van het nieuwe Autotron- jaar toeleven en werken, belooft veel goeds voor komend seizoen. hoogte kunnen komen met de koploper Tios, maar de góden beslisten anders, of beter gezegd, de spelers, men kwam niet verder dan een gelijk spel. Om nog kampioen te worden zal men nu el ke wedstrijd moeten winnen. Wil Steenbakker won 2 keer en Martin Coolen en Bart de Cort elk 1 keer. Uitslagen: Tios ’67 5 - Moergestel 13-7 Avanti ’77 3 - Moergestel 25-5 Elke maandagavond is er gelegenheid om te ta feltennissen van 20.00 tot 22.00 uur in D’n Donk. We kunnen nog nieuwe leden, zowel da mes als heren, gebruiken. Kom eens ’n kijkje ne men als u interesse heeft. Deze week zijn er geen kompetitiewedstrijden. Programma donderdag 1 april: Moergestel 1 - Interpolis 4 Moergestel 2 - Slagzin 9. Voor de lekkerbekken heeft het gezellige attrak tiepark ook een nieuwtje. Voortaan kunnen smulpapen zich te goed doen aan overheerlijke pannekoeken. In het pannekoekenhuis aan de vijver stookt de chef- kok dagelijks het vuur hoog op om voor hongerige magen de lekkernijen te bakken. Uiteraard staat ook in het grote restau rant, met de honderden internationale nummer borden, de keukenbrigade te popelen om de Autotron-bezoeker een smakelijke maaltijd of ’tussendoortje’ te serveren. Het evenement vindt plaats op zondag 25 april aanstaande in de Beekse Bergen te Hilvarenbeek. We beginnen om 10.30 uur en het duurt tot on geveer 16.00 uur. Leden van K.P. J. Kring Tilburg en introducees kunnen hieraan deelnemen. Hiervoor moeten er koppels gevormd worden bestaande uit 2 heren of 2 dames. De onderdelen die de koppels ach tereenvolgens op parcours moeten afgewerkt zijn kanoën, lopen en ATB-fietsen. K.P.J. leden en introducees die deze uitdaging aandurven kunnen zich voor 14 april opgeven bij hun afdelingsbestuur. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50. Iedereen die deze actieve happening wil aan schouwen is van harte welkom. De entree be draagt 3,50. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Corline Rijnen, tel: 04255-4694. Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de attraktie die zonder enige twijfel de klapper van het nieuwe seizoen zal worden voor de jeugdige bezoekertjes van Autotron. Tussen de Oltimer- baan en de Verkeerstuin, waar voorheen een tuf fend treintje zijn passagiers in de ronde reed, wordt een ’spectaculair circuit’ aangelegd; een echt circuit waarop door kinderen tot 11 jaar naar hartelust in door elektromotoren aangedreven vuurrode Ferrari’s mag worden ’geracet’. Het as falt circuit heeft een lengte van ruim 250 meter en zal qua entourage niet onderdoen voor Zand- voort, Le Mans of de Nürburgring. Autotron- mechaniciëns zijn druk doende de tien aange kochte ’bolides’ voor de baan te ’tunen’. Inbraak is chaos. Dat ontdek je wel als je het zelf meemaakt. Als u die ramp niet wilt meemaken, praat dan met ons. Wij zijn een Erkend Uneto Beveiligingsinstallateur. Dit betekent dat we aan zeer strenge voorwaarden voldoen. Daarom ktin- MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 24 MAART 1993 nen we u een superieure elektroni sche inbraakbeveiliging garanderen. Alleen wij geven een door de ver zekeraar geëist beveiligingsbewijs af. Onze erkenning en ons specialisme is uw zekerheid. Deze zekerheid kan niemand anders u bieden... K.P.J. Kring Tilburg organiseert dit jaar voor de derde keer een micro-triathlon. Rond dit thema organiseert de Z.W.O.-commis sie van de Protestantse Gemeente Oisterwijk een gespreksavond, waarbij u van harte wordt uitge nodigd. De heer Jan Roest, die zich namens de kerken bezig houdt met vluchtelingenwerk pre senteert een film die ons toont wat er met vluch telingen gebeurt. De heer Rob Hoevers, als vrij williger verbonden aan het Opvangcentrum in Oisterwijk vertelt over zijn ervaringen en Alain Kamba, een uit Zaire afkomstige asielzoeker, die inmiddels de status van vluchteling heeft gekre gen en in Oisterwijk woont zal vertellen waarom hij zijn land heeft verlaten en hoe hij denkt zijn toekomst op te bouwen. Twee broers en een zusje. De opgave van deze week lijkt ons niet zo moeilijk, omdat ’n aan tal ’gezichten’ de oplossing alleen maar makkelijk maakt. We zijn wat dat betreft dus op zoek naar vooral foto’s van eenlingen, die krijgen we nl. niet zo veel. Hebt u er een liggen, kom er dan ’ns mee... Vorige week zagen we Annie, Mien en Dette Smolders in deze rubriek. Het tweede team zou door te winnen op gelijke Autotron Rosmalen heeft nog een nieuwe mede werker op de loonlijst gekregen: Bumper de Beer. Bumper heeft jarenlang als monteur in tal van garages gewerkt en is bij het attraktiepark voortaan verantwoordelijk voor onder andere het onderhoud van de schitterende collectie histori sche automobielen. Gewapend met steeksleutels en poetsdoeken is hij dagelijks in de sfeervolle Museumhal te vinden om jong en oud met zijn malle fratsen te vermaken. Bezoekertjes kunnen Bumper ook op andere plaatsen op het park te gen het lijf lopen. Komend seizoen worden er voor jong en oud af zonderlijk rondleidingen langs de unieke collectie voertuigen verzorgd. Een nieuwe routing door het museum geeft een nog duidelijker beeld van ruim honderd jaar auto- geschiedenis. i t o rt CM J. o

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 7